ASWH
Selectie
ERELIJST COMPETITIE/BEKER
1949 Kampioen 1e klasse afdeling Dordrecht 1959 Kampioen 4e klasse D + promotie 3e klasse
1961 Kampioen 4e klasse C + promotie 3e klasse 1965 Promotie naar de 3e klasse via nacompetitie
1970 Kampioen 3e klasse + promotie 3e klasse 1983 Kampioen 2e klasse A +promotie 1e klasse
1995 Promotie naar de 1e klasse via nacompetitie 1996 Via versterkte promotie naar de hoofdklasse
1999 Kampioen 1e klasse + promotie hoofdklasse 2001 Kampioen hoofdklasse B
2002 Kampioen hoofdklasse A 2005 Kampioen hoofdklasse A
2005 LANDSKAMPIOEN AMATEURVOETBAL
2005 Winnaar Supercup
2006 Winnaar Districtsbeker Zuid I 2006 Winnaar landelijke amateurbeker
2006 Verloren finale Supercup van IJsselmeervogels 2014 Winnaar Districtsbeker Zuid 1
2014 Winnaar landelijke amateurbeker 2014 Winnaar Supercup 
2016 Winnaar Districtsbeker Zuid I  2016  Promotie naar derde divisie via nacompetitie 

 
ASWH-selectie seizoen 2017 - 2018
Selectie2017
Bovenste rij vlnr: Michel Nys (materiaalverzorger), Akin Arslan, Jerry Tieleman, Peter Verhoeve, Kyle Doesburg, Peter de Lange, Jesper van den Bosch, Henry Eshuis (verzorger)
Middelste rij vlnr: Nick Slotboom, Lars Bosscha, Juanito Sequeira, Stef Doedée, Kevin de Geus, Marvin Nootenboom, Mels van Driel, Ryan van Dijk, Jerson Anes Ribeiro
Onderste rij vlnr: Gilmaro van de Werp, Stanley Husen, John Bos (keeperstrainer), Johan Sturrus (assistent-trainer), Jack van den Berg (hoofdtrainer, in februari vertrokken naar Katwijk), Ferry van Lare (stagetrainer), Marco van Vugt (teammanager), Danny de Jel, Ruben Post

  SELECTIE
 Doedee2017

Rugnummer 1
Stef Doedée

Doelman
Geboortedatum: 1987
Vorige clubs: BMC, FC Den Bosch, Feyenoord, RKC Waalwijk, FC Dordrecht, FC Inter Turku (FIN), FC Dordrecht
6e seizoen

 

Rugnummer 2
Menno Vooges
Verdediger
Geboortedatum: 1999
Vorige clubs: BVCB, Excelsior
1e seizoen

Husen2017 

Rugnummer 3
Stanley Husen

Verdediger / middenvelder
Geboortedatum: 1989
Vorige clubs: De Musschen, Feyenoord, Barendrecht, Kozakken Boys
3e seizoen

Vandriel2017  Rugnummer 4
Mels van Driel
Middenvelder / verdediger
Geboortedatum: 1983
Vorige clubs: Tediro, Feyenoord, Excelsior, Fortuna Sittard, RBC Roosendaal
8e seizoen
Vandewerp2017  Rugnummer 5
Gilmaro van de Werp
Verdediger
Geboortedatum: 1993
Vorige clubs: Fluks, EBOH, FC Dordrecht
6e seizoen (daarvoor ook in ASWH-jeugd en tweede elftal)
 Vandenbosch2017 Rugnummer 6
Jesper van den Bosch
Middenvelder
Geboortedatum: 1988
Vorige clubs: Feyenoord, Soccer Boys, XerxesDZB, Capelle
6e seizoen
 

Rugnummer 7
Sam van de Kreeke

Aanvaller
Geboortedatum: 1995
Vorige clubs: Halsteren, NAC Breda, DOSKO, Halsteren
1e seizoen

Bosscha2017  Rugnummer 8
Lars Bosscha
Middenvelder
Geboortedatum: 1988
Vorige clubs: Capelle, Excelsior, Capelle
4e seizoen
  Rugnummer 9
Bilal El Amrani
Aanvaller
Geboortedatum: 1991
Vorige clubs: Haarlem, Blauw Wit Amsterdam, Swift, Buiksloot, FC Chabab, ODIN '59, Ajax amateurs
1e seizoen
Slotboom2017  Rugnummer 10
Nick Slotboom

Middenvelder
Geboortedatum: 1995
Vorige clubs: ASWH, Leonidas
5e seizoen (exclusief volledige jeugd bij ASWH)
 Ismal Yildirim 1 Rugnummer 11
Ismail Yildirim

Aanvaller
Geboortedatum: 1990
Vorige clubs: DFC, FC Dordrecht, Oranje Wit, Kozakken Boys, RKC Waalwijk, Boluspor (TUR), Menemen Belediyespor (TUR)
2e seizoen
  Rugnummer 12
Stefan Kok

Keeper
Geboortedatum: 1999
Vorige clubs: Spirit, Excelsior
1e seizoen
 Verhoeve2017 Rugnummer 14
Peter Verhoeve

Verdediger
Geboortedatum: 1992
Vorige clubs: GDA, NAC Breda, Sparta Rotterdam
5e seizoen
  Rugnummer 15
Clarence Bijl
Verdediger
Geboortedatum: 1998
Vorige clubs: Maasdam, FC Binnenmaas, Feyenoord, FC Dordrecht
1e seizoen
 

Rugnummer 16
Kristijan Nikolic

Keeper
Geboortedatum: 1999
Vorige clubs: SC Feyenoord, ADO Den Haag, SC Feyenoord
1e seizoen

 

Rugnummer 17
Sanzio Dieterich

Aanvaller
Geboortedatum: 1994
Vorige clubs: Alexandria '66, Feyenoord, Alphense Boys, VVOR, Capelle, Oranje Wit, RVVH
1e seizoen

 

Rugnummer 18
Yassine Belghar

Verdediger
Geboortedatum: 1991
Vorige clubs: Spartaan '20, Sparta Rotterdam, Dijkse Boys, Haaglandia, Leonidas, PFC, Alexandria '66, Spartaan '20
1e seizoen

  Rugnummer 19
Fabian Korporaal
Middenvelder
Geboortedatum: 1997
Vorige clubs: Dubbeldam, Feyenoord, FC Twente, NEC
1e seizoen
 Almeida2017 Rugnummer 20
David Almeida

Verdediger
Geboortedatum: 1984
Vorige clubs: Real Parbo, EDS, XerxesDZB, Barendrecht, Quick Boys, XerxesDZB
4e seizoen
  Rugnummer 21
Lester Pires
Aanvaller
Geboortedatum: 1998
Vorige clubs: Sparta Rotterdam, Alexandria '66
1e seizoen
  Rugnummer 22
Nebi Tiryakioglu
Middenvelder
Geboortedatum: 1997
Vorige clubs: Alexandria '66, Excelsior Maassluis
1e seizoen
  Rugnummer 23
Vince van Dongen
Verdediger
Geboortedatum: 1999
Vorige clubs: Excelsior
1e seizoen
  Rugnummer 24
Serkan Tanriseven
Middenvelder
Geboortedatum: 1998
Vorige clubs: Groote Lindt, ASWH
1e seizoen (al langer actief in ASWH jeugd)
   
Cesco Achterberg 1
 
Cesco Agterberg - trainer/coach
Geboortedatum: 1975
Vorige clubs: Elinkwijk (jeugd), Argon (jeugd), AZ (jeugd), Woerden, Al Hazm Sport Club (SAU), Alphense Boys, Sportlust '46, Excelsior Maassluis, SC Feyenoord, DHSC
1e seizoen (tussentijds aangesteld op 20-2-2018)
Sturrus2017  Johan Sturrus - assistent-trainer
Geboortedatum: 1972
3e seizoen
 Bos2017 John Bos - keeperstrainer
Geboortedatum: 1965
3e seizoen
 Vanlare2017

Ferry van Lare - stagetrainer
Geboortedatum: 10 juli 1982
1e seizoen

Vanvugt2017  Marco van Vugt - teammanager
Geboortedatum: 1962
7e seizoen (eerder ook actief in diverse andere functies)
 Eshuis2017 Henry Eshuis - verzorger
Geboortedatum: 1959
7e seizoen
 Peter Fontijne 1

Peter Fontijne - clubarts
Orthopedisch Chirurg
Sportpoli Park Medisch Centrum Rotterdam
Hoofdweg 90
010-4361537
 

Nys2017  Michel Nys - materiaalbeheer
Geboortedatum: 1980
10e seizoen
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Agenda
28 Jul ASWH - TEC
31 Jul ASWH - FC Dordrecht
04 Aug ASWH - Westlandia
06 Aug Skills Soccer Academy Voetbal...
07 Aug SC Feyenoord - ASWH
11 Aug Smitshoek - ASWH
14 Aug ASWH - IFC
18 Aug ASWH - MASV
25 Aug Start 3e divisie
01 Sep Bekerpoulewedstrijden
08 Sep Bekerpoulewedstrijden
15 Sep Bekerpoulewedstrijden
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft