ASWH
Programma 2016-2017
 PROGRAMMA 3E DIVISIE SEIZOEN 2017-2018
 
  26 augustus W1 (start 1e periode)
  20 januari W18
15.00 ONS Sneek - ODIN '59 14.30 VVOG - DOVO
15.00 Jong Almere City FC - Harkemase Boys 18.00 Jong FC Volendam - Jong FC Twente
14.30 VVOG - Scheveningen 15.00 Jong FC Groningen - Magreb '90
14.30 DOVO - DVS '33 Ermelo 15.00 Spakenburg - ODIN '59
18.00 Jong FC Twente - Capelle 15.00 Quick Boys - ONS Sneek
14.30 Jong FC Volendam -Quick Boys   14.30 Spijkenisse - Jong Almere City FC
15.00 ASWH - Spakenburg 14.30 Capelle - ASWH
14.30 ACV - Magreb '90 14.30 Scheveningen - ACV
14.30 Spijkenisse - Jong FC Groningen 14.30 Harkemase Boys - DVS '33 Ermelo
       
   2 september W2   27 januari W19
15.00 Spakenburg - ONS Sneek 15.00 ONS Sneek - Jong FC Volendam
14.30 ODIN '59 - Jong Almere City FC 15.00 Jong Almere City FC - Jong FC Twente
14.30 Harkemase Boys - VVOG 14.30 DOVO - Spijkenisse
15.00 Jong FC Groningen - DOVO 14.30 ACV - Capelle
15.00 Quick Boys - Jong FC Twente 14.30 Magreb '90 - Scheveningen
14.30 Capelle - Jong FC Volendam 15.00 Spakenburg - Quick Boys
14.30 Magreb '90 - ASWH 15.00 ASWH - VVOG
15.00 DVS '33 Ermelo - ACV 15.00 DVS '33 Ermelo - Jong FC Groningen
14.30 Scheveningen - Spijkenisse 14.30 ODIN '59 - Harkemase Boys
       
  9 september W3   3 februari W20
15.00 ONS Sneek - Capelle 14.30 VVOG - Quick Boys
15.00 Jong Almere City FC - Scheveningen 14.30 DOVO - Scheveningen
14.30 VVOG - Jong FC Twente 14.30 Jong FC Volendam - Harkemase Boys
14.30 DOVO - Quick Boys 15.00 ASWH - DVS '33 Ermelo
15.00 ASWH - Jong FC Groningen 14.30 ACV - ODIN '59
14.30 ACV - Harkemase Boys 15.00 Jong FC Groningen - Capelle
14.30 Magreb '90 - ODIN '59 14.30 Magreb '90 - Spakenburg
14.30 Spijkenisse - Jong FC Volendam 15.00 Jong Almere City FC - ONS Sneek
15.00 Spakenburg - DVS '33  Ermelo 14.30 Spijkenisse Jong FC Twente
       
  16 september W4   17 februari W21
15.00 DVS '33 Ermelo - Magreb '90 14.30 Jong FC Volendam - Spijkenisse
14.30 Harkemase Boys - Spakenburg 15.00 DVS '33 Ermelo - Spakenburg
18.00 Jong FC Twente - ONS Sneek 14.30 Capelle - ONS Sneek
15.00 Quick Boys - Jong Almere City FC 14.30 Scheveningen - Jong Almere City FC
14.30 Spijkenisse - VVOG 18.00 Jong FC Twente - VVOG
14.30 Jong FC Volendam  DOVO 15.00 Quick Boys - DOVO
14.30 Scheveningen - ASWH 15.00 Jong FC Groningen - ASWH
15.00 Jong FC Groningen - ACV 14.30 Harkemase Boys - ACV
14.30 Capelle - ODIN '59 14.30 ODIN '59 - Magreb '90
       
  23 september W5   24 februari W22
15.00 ONS Sneek - Scheveningen 15.00 ONS Sneek - Jong FC Twente
15.00 Jong Almere City FC -  Jong FC Groningen 15.00 Jong Almere City FC - Quick Boys
14.30 VVOG  - Jong FC Volendam 14.30 VVOG - Spijkenisse
14.30 DOVO - Jong FC Twente 14.30 DOVO - Jong FC Volendam
15.00 ASWH - Quick Boys 15.00 ASWH - Scheveningen
14.30 ACV - Spijkenisse 14.30 ACV - Jong FC Groningen
15.00 Spakenburg - Capelle 14.30 ODIN '59 - Capelle
14.30 ODIN '59 - DVS '33 Ermelo 14.30 Magreb '90 - DVS '33 Ermelo
14.30 Magreb '90 - Harkemase Boys 15.00 Spakenburg - Harkemase Boys
       
  30 september W6   3 maart W23
14.30 VVOG - ASWH 15.00 DVS '33 Ermelo - ODIN '59
15.00 Jonng FC Groningen - DVS '33 Ermelo 14.30 Harkemase Boys - Magreb '90
14.30 Harkemase Boys - ODIN '59 14.30 Scheveningen - ONS Sneek
14.30 Jong FC Volendam - ONS Sneek 15.00 Jong FC Groningen - Jong Almere City FC
18.00 Jong FC Twente - Jong Almere City FC 14.30 Jong FC Volendam - VVOG
14.30 Spijkenisse - DOVO 18.00 Jong FC Twente -DOVO
14.30 Capelle - ACV 15.00 Quick Boys - ASWH
14.30 Scheveningen - Magreb '90 14.30 Spijkenisse ACV
15.00 Quick Boys - Spakenburg 14.30 Capelle - Spakenburg
       
  7 oktober W7   10 maart W24 (start 3e periode)
15.00 ONS Sneek - Spijkenisse 15.00 ONS Sneek - DOVO
15.00 Jong Almere City FC - DOVO 15.00 Jong Almere City - Capelle
15.00 DVS '33 Ermelo - Scheveningen 15.00 ASWH - Spijkenisse
14.30 Harkemase Boys - Capelle 14.30 Magreb '90 - Quick Boys
14.30 ACV - VVOG 15.00 Spakenburg - VVOG
14.30 Magreb '90 - Jong FC Twente 14.30 ACV - Jong FC Twente
15.00 ASWH - Jong FC Volendam 15.00 DVS '33 Ermelo - Jong FC Volendam
15.00 Spakenburg - Jong FC Groningen 14.30 Harkemase Boys - Jong FC Groninngen
14.30 ODIN '59 - Quick Boys 14.30 ODIN '59 - Scheveningen
       
  14 oktober W8    17 maart W25
14.30 DOVO - ACV 14.30 VVOG - ACV
18.00 Jong FC Twente - ASWH 18.00 Jong FC Twente - Magreb '90
14.30 Spijkenisse - DVS '33 Ermelo 14.30 Jong FC Volendam - ASWH
15.00 Jong FC Groningen - ODIN '59 15.00 Jong FC Groningen - Spakenburg
14.30 VVOG - ONS Sneek 15.00 Quick Boooys - ODIN '59
14.30 Jong FC Volendam - Jong Almere City FC 14.30 Spijkenisse - ONS Sneek
15.00 Quick Boys - Harkemase Boys 14.30 DOVO - Jong Almere City FC
14.30 Capelle - Magreb '90 14.30 Scheveningen - DVS '33 Ermelo
14.30 Scheveningen - Spakenburg 14.30 Capelle - Harkemase Boys
       
   21 oktober W9   31 maart W26
15.00 ONS Sneek - Quick Boys 15.00 ONS Sneek - VVOG
15.00 Jong Almere City FC - Spijkenisse 15.00 Jong Almere City FC - Jong FC Volendam
15.00 ASWH - Capelle 14.30 Harkemase Boys - Quick Boys
14.30 ACV - Scheveningen 14.30 Magreb '90 - Capelle
15.00 DVS '33 Ermelo - Haekemase Boys 15.00 Spakenburg - Scheveningen
14.30 DOVO - VVOG 14.30 ACV - DOVO
14.30 Jong FC Volendam - Jong FC Twente 15.00 ASWH - Jong FC Twente
14.30 Magreb '90 - Jong FC Groningen 15.00 DVS '33 Ermelo - Spijkenisse
14.30 ODIN '59 - Spakenburg 14.30 ODIN '59 - Jong FC Groningen
       
  28 oktober W10   7 april W27
15.00 ONS Sneek - Jong Almere City FC 15.00 ONS Sneek - ASWH
18.00 Jong FC Twente - Spijkenisse 14.30 DOVO - ODIN '59
15.00 Quick Boys - VVOG 18.00 Jong FC Twente - Spakenburg
14.30 Scheveningen - DOVO 14.30 Jong FC Volendam - ACV
14.30 Harkemase Boys - Jong FC Volendam 14.30 Spijkenisse - Magreb '90
15.00 DVS '33 Ermelo - ASWH 14.30 VVOG - Jong Almere City FC
14.30 ODIN '59 - ACV 15.00 Quick Boys - Jong FC Groningen
14.30 Capelle - Jong FC Groningen 14.30 Capelle - DVS '33 Ermelo
15.00 Spakenburg - Magreb '90 14.30 Scheveningen - Harkemase Boys
       
  4 november W11   14 april W28
14.30 VVOG - Spakenburg 15.00 Jong FC Groningen - Scheveningen
18.00 Jong FC Twente - ACV 14.30 ACV - ONS Sneek
14.30 Jong FC Volendam - DVS '33 Ermelo 15.00 ASWH - Jong Almere City FC
15.00 Jong FC Groningen - Harkemase Boys 14.30 ODIN '59 - VVOG
14.30 Scheveningen - ODIN '59 15.00 Spakenburg - DOVO
14.30 DOVO - ONS Sneek 15.00 DVS '33 Ermelo - Jong FC Twente
14.30 Capelle - Jong Almere City FC 14.30 Magreb '90 - Jong FC Volendam
14.30 Spijkenisse - ASWH  14.30 Harkemase Boys - Spijkenisse
15.00 Quick Boys - Magreb '90 14.30 Capelle - Quick Boys
       
  18 november W12
  21 april W29
15.00 Jong Almere City - VVOG 15.00 ONS Sneek - Harkemase Boys
15.00 Jong FC Groningen - Quick Boys 15.00 Jong Almere City FC - ACV
15.00 DVS '33 Ermelo - Capelle 14.30 VVOG - Magreb '90
14.30 Harkemase Boys - Scheveningen 14.30 DOVO - ASWH
15.00 ASWH - ONS Sneek 18.00 Jong FC Twente - Jong FC Groningen
14.30 ODIN '59 - DOVO 14.30 Jong FC Volendam - Spakenburg
15.00 Spakenburg - Jong FC Twente 14.30 Spijkenisse - ODIN '59
14.30 ACV - Jong FC Volendam 14.30 Scheveningen - Capelle
14.30 Magreb '90 - Spijkenisse 15.00 Quick Boys - DVS '33 Ermelo
       
  25 november W13 (start 2e periode)   28 april W30
15.00 ONS Sneek - ACV 14.30 Scheveningen - Quick Boys
15.00 Jong Almere City FC - ASWH 14.30 Magreb '90 - ONS Sneek
14.30 VVOG - ODIN '59 15.00 DIV '33 Ermelo - Jong Almere City FC
14.30 DOVO - Spakenburg 15.00 Jong FC Groningen - VVOG
18.00 Jong FC Twente - DVS '33 Ermelo 14.30 Capelle - DOVO
14.30 Jong FC Volendam - Magreb '90 14.30 Harkemase Boys - Jong FC Twente
14.30 Spijkenisse - Harkemase Boys 14.30 ODIN '59 - Jong FC Volendam
15.00 Quick Boys - Capelle 14.30 ACV - ASWH
14.30 Scheveningen - Jong FC Groningen 15.00 Spakenburg - Spijkenisse
       
  2 december W14   5 meiW31
15.00 DVS '33 Ermelo - Quick Boys 15.00 ONS Sneek - DVS '33 Ermelo
14.30 Harkemase Boys - ONS Sneek 15.00 Jong Almere City FC - Magreb '90
14.30 ACV - Jong Almere City FC 14.30 VVOG - Capelle
14.30 Magreb '90 - VVOG 14.30 DOVO - Harkemase Boys
15.00 ASWH - DOVO 18.00 Jong FC Twente - Scheveningen
15.00 Jonng FC Groningen - Jong FC Twente 14.30 Jong FC Volendam - Jong FC Groningen
15.00 Spakenburg - Jong FC Vlendam 15.00 ASWH - ODIN '59
14.30 ODIN '59 - Spijkenisse 14.30 ACV - Spakenburg
14.30 Capelle - Scheveningen 14.30 Spijkenisse - Quick Boys
       
  9 december W15   12 mei W32
15.00 ONS Sneek - Magreb '90 14.30 ODIN '58 - ONS Sneek
15.00 Jong Almere City FC - DVS '33 Ermelo 14.30 Harkemase Boys - Jong Almere City FC
14.30 VVOG - Jong FC Groningen 14.30 Scheveningen - VVOG
14.30 DOVO - Capelle 15.00 DVS '33 Ermelo - DOVO
18.00 Jong FC Twente - Harkemase Boys 14.30 Capelle - FC Jong Twente
14.30 Jong FC Volendam - ODIN '59 15.00 Quick Boys - Jong FC Volendam
15.00 ASWH - ACV 15.00 Spakenburg - ASWH
14.30 Spijkenisse - Spakenburg 14.30 Magreb '90 - ACV
15.00 Capelle - Scheveningen 15.00 Jong FC Groningen - Spijkenisse 
       
  16 december W16   19 mei W33
15.00 DVS '33 Ermelo - ONS Sneek 15.00 ONS Sneek - Spakenburg
14.30 Magreb '90 - Jong Almere City FC 15.00 Jong Almere City FC - ODIN '59
14.30 Capelle - VVOG 14.30 VVOG - Harkemase Boys
14.30 Harkemase Boys - DOVO 14.30 DOVO - Jong FC Groningen
14.30 Scheveningen - Jong FC Twente 18.00 Jong FC Twente - Quick Boys
15.00 Jong FC Groningen - Jong FC Volendam 14.30 Jong FC Volendam - Capelle
14.30 ODIN '59 - ASWH 15.00 ASWH - Magreb '90
15.00 Spakenburg - ACV 14.30 ACV - DVS '33 Ermelo
15.00 Quick Boys - Spijkenisse 14.30 Spijkenisse - Scheveningen
       
  13 januari W17   26 mei W34
15.00 ONS Sneek - Jong FC Groningen 15.00 Jong FC Groningen - ONS Seek
15.00 Jong Almere City FC - Spakenburg 15.00 Spakenburg - Jong Almere City FC
14.30 VVOG - DVS '33 Ermelo 15.00 DVS '33 Ermelo - VVOG
14.30 DOVO - Magreb '90 14.30 Magreb '90 - DOVO
18.00 Jong FC Twente - ODIN '59 14.30 ODIN '59 - Jong FC Twente
14.30 Jong FC Volendam - Scheveningen 14.30 Scheveningen - Jong FC Volendam
15.00 ASWH - Harkemase Boys 14.30 Harkemase Boys - ASWH
14.30 ACV - Quick Boys 15.00 Quick Boys - ACV
14.30 Spijkenisse - Capelle 14.30 Capelle - Spijkenisse
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Agenda
26 Sep Wedstrijden Old Stars
27 Sep sv Drechtsteden Kantine
28 Sep Competitie wedstrijden darts
29 Sep Bingo supportersclub
30 Sep Supportersbus VVOG - vertrek ...
30 Sep VVOG - ASWH
03 Oct Wedstrijden Old Stars
04 Oct sv Drechtsteden Kantine
05 Oct Competitie wedstrijden darts
07 Oct ASWH - Jong FC Volendam
10 Oct Wedstrijden Old Stars
11 Oct sv Drechtsteden Kantine
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft