ASWH
Programma 2016-2017
 PROGRAMMA 3E DIVISIE SEIZOEN 2017-2018
 
  26 augustus W1 (start 1e periode)
  20 januari W18
15.00 ONS Sneek - ODIN '59 14.30 VVOG - DOVO
15.00 Jong Almere City FC - Harkemase Boys 18.00 Jong FC Volendam - Jong FC Twente
14.30 VVOG - Scheveningen 15.00 Jong FC Groningen - Magreb '90
14.30 DOVO - DVS '33 Ermelo 15.00 Spakenburg - ODIN '59
18.00 Jong FC Twente - Capelle 15.00 Quick Boys - ONS Sneek
14.30 Jong FC Volendam -Quick Boys   14.30 Spijkenisse - Jong Almere City FC
15.00 ASWH - Spakenburg 14.30 Capelle - ASWH
14.30 ACV - Magreb '90 14.30 Scheveningen - ACV
14.30 Spijkenisse - Jong FC Groningen 14.30 Harkemase Boys - DVS '33 Ermelo
       
   2 september W2   27 januari W19
15.00 Spakenburg - ONS Sneek 15.00 ONS Sneek - Jong FC Volendam
14.30 ODIN '59 - Jong Almere City FC 15.00 Jong Almere City FC - Jong FC Twente
14.30 Harkemase Boys - VVOG 14.30 DOVO - Spijkenisse
15.00 Jong FC Groningen - DOVO 14.30 ACV - Capelle
15.00 Quick Boys - Jong FC Twente 14.30 Magreb '90 - Scheveningen
14.30 Capelle - Jong FC Volendam 15.00 Spakenburg - Quick Boys
14.30 Magreb '90 - ASWH 15.00 ASWH - VVOG
15.00 DVS '33 Ermelo - ACV 15.00 DVS '33 Ermelo - Jong FC Groningen
14.30 Scheveningen - Spijkenisse 14.30 ODIN '59 - Harkemase Boys
       
  9 september W3   3 februari W20
15.00 ONS Sneek - Capelle 14.30 VVOG - Quick Boys
15.00 Jong Almere City FC - Scheveningen 14.30 DOVO - Scheveningen
14.30 VVOG - Jong FC Twente 14.30 Jong FC Volendam - Harkemase Boys
14.30 DOVO - Quick Boys 15.00 ASWH - DVS '33 Ermelo
15.00 ASWH - Jong FC Groningen 14.30 ACV - ODIN '59
14.30 ACV - Harkemase Boys 15.00 Jong FC Groningen - Capelle
14.30 Magreb '90 - ODIN '59 14.30 Magreb '90 - Spakenburg
14.30 Spijkenisse - Jong FC Volendam 15.00 Jong Almere City FC - ONS Sneek
15.00 Spakenburg - DVS '33  Ermelo 14.30 Spijkenisse Jong FC Twente
       
  16 september W4   17 februari W21
15.00 DVS '33 Ermelo - Magreb '90 14.30 Jong FC Volendam - Spijkenisse
14.30 Harkemase Boys - Spakenburg 15.00 DVS '33 Ermelo - Spakenburg
18.00 Jong FC Twente - ONS Sneek 14.30 Capelle - ONS Sneek
15.00 Quick Boys - Jong Almere City FC 14.30 Scheveningen - Jong Almere City FC
14.30 Spijkenisse - VVOG 18.00 Jong FC Twente - VVOG
14.30 Jong FC Volendam  DOVO 15.00 Quick Boys - DOVO
14.30 Scheveningen - ASWH 15.00 Jong FC Groningen - ASWH
15.00 Jong FC Groningen - ACV 14.30 Harkemase Boys - ACV
14.30 Capelle - ODIN '59 14.30 ODIN '59 - Magreb '90
       
  23 september W5   24 februari W22
15.00 ONS Sneek - Scheveningen 15.00 ONS Sneek - Jong FC Twente
15.00 Jong Almere City FC -  Jong FC Groningen 15.00 Jong Almere City FC - Quick Boys
14.30 VVOG  - Jong FC Volendam 14.30 VVOG - Spijkenisse
14.30 DOVO - Jong FC Twente 14.30 DOVO - Jong FC Volendam
15.00 ASWH - Quick Boys 15.00 ASWH - Scheveningen
14.30 ACV - Spijkenisse 14.30 ACV - Jong FC Groningen
15.00 Spakenburg - Capelle 14.30 ODIN '59 - Capelle
14.30 ODIN '59 - DVS '33 Ermelo 14.30 Magreb '90 - DVS '33 Ermelo
14.30 Magreb '90 - Harkemase Boys 15.00 Spakenburg - Harkemase Boys
       
  30 september W6   3 maart W23
14.30 VVOG - ASWH 15.00 DVS '33 Ermelo - ODIN '59
15.00 Jonng FC Groningen - DVS '33 Ermelo 14.30 Harkemase Boys - Magreb '90
14.30 Harkemase Boys - ODIN '59 14.30 Scheveningen - ONS Sneek
14.30 Jong FC Volendam - ONS Sneek 15.00 Jong FC Groningen - Jong Almere City FC
18.00 Jong FC Twente - Jong Almere City FC 14.30 Jong FC Volendam - VVOG
14.30 Spijkenisse - DOVO 18.00 Jong FC Twente -DOVO
14.30 Capelle - ACV 15.00 Quick Boys - ASWH
14.30 Scheveningen - Magreb '90 14.30 Spijkenisse ACV
15.00 Quick Boys - Spakenburg 14.30 Capelle - Spakenburg
       
  7 oktober W7   10 maart W24 (start 3e periode)
15.00 ONS Sneek - Spijkenisse 15.00 ONS Sneek - DOVO
15.00 Jong Almere City FC - DOVO 15.00 Jong Almere City - Capelle
15.00 DVS '33 Ermelo - Scheveningen 15.00 ASWH - Spijkenisse
14.30 Harkemase Boys - Capelle 14.30 Magreb '90 - Quick Boys
14.30 ACV - VVOG 15.00 Spakenburg - VVOG
14.30 Magreb '90 - Jong FC Twente 14.30 ACV - Jong FC Twente
15.00 ASWH - Jong FC Volendam 15.00 DVS '33 Ermelo - Jong FC Volendam
15.00 Spakenburg - Jong FC Groningen 14.30 Harkemase Boys - Jong FC Groninngen
14.30 ODIN '59 - Quick Boys 14.30 ODIN '59 - Scheveningen
       
  14 oktober W8    17 maart W25
14.30 DOVO - ACV 14.30 VVOG - ACV
18.00 Jong FC Twente - ASWH 18.00 Jong FC Twente - Magreb '90
14.30 Spijkenisse - DVS '33 Ermelo 14.30 Jong FC Volendam - ASWH
15.00 Jong FC Groningen - ODIN '59 15.00 Jong FC Groningen - Spakenburg
14.30 VVOG - ONS Sneek 15.00 Quick Boooys - ODIN '59
14.30 Jong FC Volendam - Jong Almere City FC 14.30 Spijkenisse - ONS Sneek
15.00 Quick Boys - Harkemase Boys 14.30 DOVO - Jong Almere City FC
14.30 Capelle - Magreb '90 14.30 Scheveningen - DVS '33 Ermelo
14.30 Scheveningen - Spakenburg 14.30 Capelle - Harkemase Boys
       
   21 oktober W9   31 maart W26
15.00 ONS Sneek - Quick Boys 15.00 ONS Sneek - VVOG
15.00 Jong Almere City FC - Spijkenisse 15.00 Jong Almere City FC - Jong FC Volendam
15.00 ASWH - Capelle 14.30 Harkemase Boys - Quick Boys
14.30 ACV - Scheveningen 14.30 Magreb '90 - Capelle
15.00 DVS '33 Ermelo - Haekemase Boys 15.00 Spakenburg - Scheveningen
14.30 DOVO - VVOG 14.30 ACV - DOVO
14.30 Jong FC Volendam - Jong FC Twente 15.00 ASWH - Jong FC Twente
14.30 Magreb '90 - Jong FC Groningen 15.00 DVS '33 Ermelo - Spijkenisse
14.30 ODIN '59 - Spakenburg 14.30 ODIN '59 - Jong FC Groningen
       
  28 oktober W10   7 april W27
15.00 ONS Sneek - Jong Almere City FC 15.00 ONS Sneek - ASWH
18.00 Jong FC Twente - Spijkenisse 14.30 DOVO - ODIN '59
15.00 Quick Boys - VVOG 18.00 Jong FC Twente - Spakenburg
14.30 Scheveningen - DOVO 14.30 Jong FC Volendam - ACV
14.30 Harkemase Boys - Jong FC Volendam 14.30 Spijkenisse - Magreb '90
15.00 DVS '33 Ermelo - ASWH 14.30 VVOG - Jong Almere City FC
14.30 ODIN '59 - ACV 15.00 Quick Boys - Jong FC Groningen
14.30 Capelle - Jong FC Groningen 14.30 Capelle - DVS '33 Ermelo
15.00 Spakenburg - Magreb '90 14.30 Scheveningen - Harkemase Boys
       
  4 november W11   14 april W28
14.30 VVOG - Spakenburg 15.00 Jong FC Groningen - Scheveningen
18.00 Jong FC Twente - ACV 14.30 ACV - ONS Sneek
14.30 Jong FC Volendam - DVS '33 Ermelo 15.00 ASWH - Jong Almere City FC
15.00 Jong FC Groningen - Harkemase Boys 14.30 ODIN '59 - VVOG
14.30 Scheveningen - ODIN '59 15.00 Spakenburg - DOVO
14.30 DOVO - ONS Sneek 15.00 DVS '33 Ermelo - Jong FC Twente
14.30 Capelle - Jong Almere City FC 14.30 Magreb '90 - Jong FC Volendam
14.30 Spijkenisse - ASWH  14.30 Harkemase Boys - Spijkenisse
15.00 Quick Boys - Magreb '90 14.30 Capelle - Quick Boys
       
  18 november W12
  21 april W29
15.00 Jong Almere City - VVOG 15.00 ONS Sneek - Harkemase Boys
15.00 Jong FC Groningen - Quick Boys 15.00 Jong Almere City FC - ACV
15.00 DVS '33 Ermelo - Capelle 14.30 VVOG - Magreb '90
14.30 Harkemase Boys - Scheveningen 14.30 DOVO - ASWH
15.00 ASWH - ONS Sneek 18.00 Jong FC Twente - Jong FC Groningen
14.30 ODIN '59 - DOVO 14.30 Jong FC Volendam - Spakenburg
15.00 Spakenburg - Jong FC Twente 14.30 Spijkenisse - ODIN '59
14.30 ACV - Jong FC Volendam 14.30 Scheveningen - Capelle
14.30 Magreb '90 - Spijkenisse 15.00 Quick Boys - DVS '33 Ermelo
       
  25 november W13 (start 2e periode)   28 april W30
15.00 ONS Sneek - ACV 14.30 Scheveningen - Quick Boys
15.00 Jong Almere City FC - ASWH 14.30 Magreb '90 - ONS Sneek
14.30 VVOG - ODIN '59 15.00 DIV '33 Ermelo - Jong Almere City FC
14.30 DOVO - Spakenburg 15.00 Jong FC Groningen - VVOG
18.00 Jong FC Twente - DVS '33 Ermelo 14.30 Capelle - DOVO
14.30 Jong FC Volendam - Magreb '90 14.30 Harkemase Boys - Jong FC Twente
14.30 Spijkenisse - Harkemase Boys 14.30 ODIN '59 - Jong FC Volendam
15.00 Quick Boys - Capelle 14.30 ACV - ASWH
14.30 Scheveningen - Jong FC Groningen 15.00 Spakenburg - Spijkenisse
       
  2 december W14   5 meiW31
15.00 DVS '33 Ermelo - Quick Boys 15.00 ONS Sneek - DVS '33 Ermelo
14.30 Harkemase Boys - ONS Sneek 15.00 Jong Almere City FC - Magreb '90
14.30 ACV - Jong Almere City FC 14.30 VVOG - Capelle
14.30 Magreb '90 - VVOG 14.30 DOVO - Harkemase Boys
15.00 ASWH - DOVO 18.00 Jong FC Twente - Scheveningen
15.00 Jonng FC Groningen - Jong FC Twente 14.30 Jong FC Volendam - Jong FC Groningen
15.00 Spakenburg - Jong FC Vlendam 15.00 ASWH - ODIN '59
14.30 ODIN '59 - Spijkenisse 14.30 ACV - Spakenburg
14.30 Capelle - Scheveningen 14.30 Spijkenisse - Quick Boys
       
  9 december W15   12 mei W32
15.00 ONS Sneek - Magreb '90 14.30 ODIN '58 - ONS Sneek
15.00 Jong Almere City FC - DVS '33 Ermelo 14.30 Harkemase Boys - Jong Almere City FC
14.30 VVOG - Jong FC Groningen 14.30 Scheveningen - VVOG
14.30 DOVO - Capelle 15.00 DVS '33 Ermelo - DOVO
18.00 Jong FC Twente - Harkemase Boys 14.30 Capelle - FC Jong Twente
14.30 Jong FC Volendam - ODIN '59 15.00 Quick Boys - Jong FC Volendam
15.00 ASWH - ACV 15.00 Spakenburg - ASWH
14.30 Spijkenisse - Spakenburg 14.30 Magreb '90 - ACV
15.00 Capelle - Scheveningen 15.00 Jong FC Groningen - Spijkenisse 
       
  16 december W16   19 mei W33
15.00 DVS '33 Ermelo - ONS Sneek 15.00 ONS Sneek - Spakenburg
14.30 Magreb '90 - Jong Almere City FC 15.00 Jong Almere City FC - ODIN '59
14.30 Capelle - VVOG 14.30 VVOG - Harkemase Boys
14.30 Harkemase Boys - DOVO 14.30 DOVO - Jong FC Groningen
14.30 Scheveningen - Jong FC Twente 18.00 Jong FC Twente - Quick Boys
15.00 Jong FC Groningen - Jong FC Volendam 14.30 Jong FC Volendam - Capelle
14.30 ODIN '59 - ASWH 15.00 ASWH - Magreb '90
15.00 Spakenburg - ACV 14.30 ACV - DVS '33 Ermelo
15.00 Quick Boys - Spijkenisse 14.30 Spijkenisse - Scheveningen
       
  13 januari W17   26 mei W34
15.00 ONS Sneek - Jong FC Groningen 15.00 Jong FC Groningen - ONS Seek
15.00 Jong Almere City FC - Spakenburg 15.00 Spakenburg - Jong Almere City FC
14.30 VVOG - DVS '33 Ermelo 15.00 DVS '33 Ermelo - VVOG
14.30 DOVO - Magreb '90 14.30 Magreb '90 - DOVO
18.00 Jong FC Twente - ODIN '59 14.30 ODIN '59 - Jong FC Twente
14.30 Jong FC Volendam - Scheveningen 14.30 Scheveningen - Jong FC Volendam
15.00 ASWH - Harkemase Boys 14.30 Harkemase Boys - ASWH
14.30 ACV - Quick Boys 15.00 Quick Boys - ACV
14.30 Spijkenisse - Capelle 14.30 Capelle - Spijkenisse
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Agenda
29 Jul ASWH - Jong ADO
01 Aug ASWH - Nootdorp
05 Aug Westlandia - ASWH
08 Aug ASWH - Halsteren
12 Aug ASWH - Vlissingen
15 Aug ASWH - Rijnsburgse Boys
19 Aug Kozakken Boys - ASWH
23 Aug ASWH - HSV Hoek
26 Aug ASWH - Spakenburg
28 Aug Sponsoravond
02 Sep Magreb '90 - ASWH
09 Sep ASWH - Jong FC Groningen
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft