ASWH
Programma 2018-2019
 PROGRAMMA 3E DIVISIE SEIZOEN 2018-2019
 
  25 augustus W1 (start 1e periode)
  19 januari W18
17.00 asv De Dijk - SteDoCo 14.30 asv De Dijk - ONS Sneek
14.30 DOVO - Hoek 18.00 Harkemase Boys - DOVO
14.30 Harjemase Boys - SJC 15.00 ASWH - Jong FC Groningen
15.00 ASWH - ONS Sneek 15.00 Quick Boys - Hoek
15.00 Quick Boys - DVS '33 15.00 Achilles '29 - VVOG
18.00 Achilles '29 - Jong FC Groningen 14.30 Noordwijk - SJC
14.30 Eemdijk - VVOG 14.30 SteDoCo - ODIN '59
14.30 FC Lisse - ODIN '59 14.30 Ajax - FC Lisse
14.30 Noordwijk - Ajax 14.30 DVS '33 - Eemdijk
       
   1 september W2   26 januari W19
14.30 VVOG - FC Lisse 14.30 VVOG - Eemdijk
15.00 ONS Sneek - Achilles '29 15.00 ONS Sneek - ASWH
14.30 ODIN '59 - Harkemase Boys 14.30 ODIN '59 - FC Lisse
14.30 Hoek - Eemdijk 14.30 Hoek - DOVO
15.00 Jong FC Gronningen - Quick Boys 15.00 Jong FC Groningen - Achilles '29
14.30 SteDoCo - Noordwijk 14.30 SteDoCo - asv De Dijk
14.30 Ajax - ASWH 14.30 Ajax - Noordwijk
18.00 SJC - DOVO 18.00 SJC - Harkemase Boys
14.30 DVS '33 - asv De Dijk 14.30 DVS '33 - Quick Boys
       
  8 september W3   2 februari W20
17.00 asv De Dijk - Jong FC Groningen 17.00 asv De Dijk - DVS '33
14.30 DOVO - ODIN '59 14.30 DOVO - SJC
14.30 Harkemase Boys -VVOG 14.30 Harkemase Boys - ODIN '59
15.00 ASWH - SteDoCo 15.00 ASWH - Ajax
15.00 Quick Boys - Ajax 15.00 Quick Boys - Jong FC Groningen
18.00 Achilles '29 - SJC 18.00 Achilles '29 - ONS Sneek
14.30 Eemdijk - ONS Sneek 14.30 Eemdijk - Hoek
14.30 FC Lisse - Hoek 14.30 FC Lisse - VVOG
14.30 Noordwijk - DVS '39 14.30 Noordwijk - SteDoCo
       
  15 september W4   9 februari W21
14.30 VVOG - DOVO 14.30 VVOG - Harkemase Boys
15.00 ONS Sneek - Harkemase Boys 15.00 ONS Sneek - Eemdijk
14.30 ODIN '59 - Noordwijk 14.30 ODIN '59 - DOVO
14.30 Hoek - ASWH 14.30 Hoek - FC Lisse
15.00 Jong FC Groningen - Eemdijk 18.00 Jong FC Groningen - asv De Dijk
14.30 SteDoCo - Quick Boys 14.30 SteDoCo - ASWH
14.30 Ajax - asv De Dijk 15.00 Ajax - Quick Boys
18.00 SJC - FC Lisse 14.30 SJC - Achilles '29
14.30 DVS '33 - Achilles '29 14.30 Noordwijk - ODIN '50
9      
  22 september W5   16 februari W22
17.00 asv De Dijk - FC Lisse 17.00 asv De Dijk - Ajax
14.30 Harkemase Boys - Eemdijk 14.30 DOVO - VVOG
15.00 ASWH - VVOG 14.30 Harkemase Boys - ONS Sneek
15.00 Quick Boys - ODIN '59 15.00 ASWH - Hoek
18.00 Achilles '29 - DOVO 15.00 Quick Boys - SteDoCo
14.30 Noordwijk - Hoek 18.00 Achilles '29 - DVS '33
14.30 SteDoCo -Jong FC Groningen 14.30 Eemdijk - Jong FC Groningen
14.30 Ajax - SJC 14.30 FC Lisse - SJC
14.30 DVS '33 - ONS Sneek 14.30 Noordwijk - ODIN '59
       
  29 september W6   23 februari W23
14.30 DOVO - Harkemase Boys 17.00 asv De Dijk - SJC
14.30 Eemdijk - DVS '33 15.00 Quick Boys - Harkemase Boys
14.30 FC Lisse - Ajax 14.30 Noordwijk - ASWH
14.30 VVOG - Achilles '29 15.00 ONS Sneek - Hoek
15.00 ONS Sneek - asv De Dijk 14.30 ODIN '59 - Eemdijk
14.30 ODIN '59 - SteDoCo 15.00 Jong FC Groningen - FC Lisse
14.30 Hoek - Quick Boys 14.30 SteDoCo - FC Lisse
15.00 Jong FC Groningen - ASWH 14.30 Ajax - Achilles '29
18.00 SJC - Noordwijk 14.30 DVS '33 - DOVO
       
  6 oktober W7   9 maart W24 (start 3e periode)
17.00 asv De Dijk - ODIN '59 14.30 DOVO - SteDoCo
14.30 Harkemase Boys - Achilles '29 14.30 Harkemase Boys - Noordwijk
15.00 ASWH - Eemdijk 15.00 ASWH - Quick Boys
15.00 Quick Boys - FC Lisse 18.00 Achilles '29 - asv De Dijk
14.30 Noordwijk - VVOG 14.30 Eemdijk - Ajax
15.00 Jong FC Groninge - ONS Sneek 14.30 FC Lisse - ONS Sneek
14.30 SteDoCo - Hoek 14.30 VVOG - Jong FC Groningen
14.30 Ajax - DOVO 14.30 Hoek - DVS '33
14.30 DVS '33 - SJC 18.00 SJC - ODIN '59
       
  13 oktober W8    16 maart W25
14.30 DOVO - Noordwijk 17.00 asv de Dijk - Eemdijk
18.00 Achilles '29 - ASWH 15.00 ASWH - Harkemase Boys
14.30 Eemdijk - SteDoCo 15.00 Quick Boys - DOVO
15.00 FC Lisse - Harkemase Boys 14.30 Noordwijk - FC Lisse
14.30 VVOG - Quick Boys 15.00 ONS Sneek - SJC
14.30 ONS Sneek - Ajax 15.00 Jong FC Groningen - ODIN '59
15.00 ODIN '59 - DVS '33 14.30 SteDoCo - Achilles '29
14.30 Hoek - asv De Dijk 14.30 Ajax - Hoek
14.30 SJC - Jong FC Groningen 14.30 DVS '33 - VVOG
       
   20 oktober W9   23 maart W26
17.00 asv De Dijk - VVOG 14.30 DOVO - ASWH
15.00 ASWH - DOVO 14.30 Harkemase Boys - Ajax
15.00 Quick Boys - Eemdijk 18.00 Achilles '29 - Noordwijk
14.30 Noordwijk - Achilles '29 14.30 Eemdijk - Quick Boys
15.00 ONS Sneek - ODIN "59 14.30 FC Lisse - DVS '33
15.00 Jong FC Groningen - Hoek 14.30 VVOG - asv De Dijk
14.30 SteDoCo - SJC 14.30 ODIN '59 - ONS Sneek
14.30 Ajax - Harkemase Boys 14.30 Hoek - Jong FC Gronningen
14.30 DVS '33 - FC Lisse 18.00 SJC - SteDoCo
       
  27 oktober W10   30 maart W27
14.30 DOVO - Quick Boys 14.30 DOVO - Eemdijk
14.30 Harkemase Boys - ASWH 14.30 Harkemase Boys - Jong FC Groningen
18.00 Achilles '29 - SteDoCo 15.00 ASWH - FC Lisse
14.30 Eemdijk - asv De Dijk 15.00 Quick Boys - asv De Dijk
14.30 FC Lisse - Noordwijk 18.00 Achilles '29 - Hoek
14.30 VVOG - DVS '33 14.30 Noordwijk - ONS Sneek
14.30 ODIN '59 - Jong FC Groningen 14.30 VVOG - SJC
14.30 Hoek - Ajax 14.30 SteDoCo - DVS '33
18.00 SJC - ONS Sneek 14.30 Ajax ODIN '59
       
  3 november W11   6 april W28
17.00 asv De Dijk - Achilles '29 17.00 asv De Dijk - Noordwijk
15.00 Quick Boys - ASWH 14.30 Eemdijk - Achilles '29
14.30 Noordwijk - Harkemase Boys 14.30 FC Lisse - DOVO
15.00 ONS Sneek - FC Lisse 15.00 ONS Sneek - SteDoco
14.30 ODIN '59 - SJC 14.30 ODIN '59 - ASWH
15.00 Jong FC Groningen - VVOG 14.30 Hoek - VVOG
14.30 SteDoCo - Jong FC Groningen 15.00 Jong FC Groningen - Ajax
14.30 Ajax - Eemdijk 18.00 SJC - Quick Boys
14.30 DVS '33 - Hoek 14.30 DVS '33 - Harkemase Boys
       
  17 november W12
  13 april W29
14.30 DOVO - DVS '33 14.30 DOVO - ONS Sneek
14.30 Harkemase Boys - Quick Boys 14.30 Harkemase Boys - asv De Dijk
15.00 ASWH - Noordwijk 15.00 ASWH - DVS '33
18.00 Achilles '29 - Ajax 18.00 Achilles '29 - Quick Boys
14.30 Eemdijk - ODIN '59 14.30 Eemdijk - FC Lisse
14.30 FC Lisse - Jong FC Groningen 14.30 Noordwijk - Jong FC Groningen
14.30 VVOG - SteDoCo 14.30 VVOG - ODIN '59
14.30 Hoek - ONS Sneek 14.30 Hoek - SJC
18.00 SJC - asv De Dijk 14.30 Ajax - SteDpCo
       
  24 november W13 (start 2e periode)   20 april W30
17.00 asv De Dijk - Harkemase Boys 17.00 asv De Dijk - ASWH
15.00 Quick Boys - Achilles '29 15.00 Quick Boys - Noordwijk
14.30 FC Lisse - Eemsijk 14.30 FC Lisse - Achilles '29
15.00 ONS Sneek - DOVO 15.00 ONS Sneek - VVOG
14.30 ODIN '59 - VVOG 14.30 ODIN '59 - Hoek
15.00 Jong FC Groningen - Noordwijk 15.00 Jong FC Groningen - DOVO
14.30 SteDoCo - Ajax 14.30 SteDoCo - Harkemase Boys
18.00 SJC - Hoek 18.00 SJC - Eemdijk
14.30 DVS '33 - ASWH 14.30 DVS '33 - Ajax
       
  1 december W14   4 meiW31
14.30 DOVO - Jong FC Groningen 14.30 DOVO - Ajax
14.30 Harkemase Boys - SteDoCo 18.00 Achilles '29 - Harkemase Boys
15.00 ASWH - asv De Dijk 14.30 Eemdijk - ASWH
18.00 Achilles '29 - FC Lisse 14.30 FC Lisse - Quick Boys
14.30 Eemdijk - SJC 14.30 VVOG - Noordwijk
14.30 Noordwijk - Quick Boys 15.00 ONS Sneek - Jong FC Groninngen
14.30 VVOG - ONS Sneek 14.30 ODIN '59 - asv De Dijk
14.30 Hoek - ODIN '59 14.30 Hoek - SteDoCo
14.30 Ajax - DVS '33 18.00 SJC - DVS '33
       
  8 december W15   11 mei W32
17.00 asv De Dijk Quick Boys 14.30 asv De Dijk - Hoek
14.30 Eemdijk -- DOVO 14.30 Harkemase Boys - FC Lisse
14.30 FC Lisse - ASWH 14.30 ASWH - Achilles '29
15.00 ONS Sneek - Noordwijk 14.30 Quick Boys - VVOG
14.30 ODIN '59 - Ajax 14.30 Noordwijk - DOVO
14.30 Hoek - Achilles '29 14.30 Jong FC Groningen - SJC
15.00 Jong FC Groningen - Harkemase Boys 14.30 SteDoCo - Eemdijk
18.00 SJC - VVOG 14.30 Ajax - ONS Sneek
14.30 DVS - SteDoCo 14.30 DVS '33 - ODIN '59
       
  15 december W16   18 mei W33
14.30 DOVO - FC Lisse 14.30 DOVO - Achilles '29
14.30 Harkemase Boys - DVS '33 14.30 Eemdijk - Harkemase Boys
15.00 ASWH - ODIN '59 14.30 FC Lisse - asv De Dijk
15.00 Quick Boys - SJC 14.30 VVOG - ASWH
18.00 Achilles '29 - Eemdijk 15.00 ONS Sneek - DVS '33
14.30 Noordwijk - asv De Dijk 14.30 ODIN '59 - Quick Boys
14.30 VVOG - Hoek 14.30 Hoek - Noordwijk
14.30 SteDoCo - ONS Sneek 15.00 Jonge FC Groningen - SteDoCo
14.30 Ajax - Jong FC Groninngen 18.00 SJC - Ajax
       
  12 januari W17   25 mei W34
14.30 DOVO - asv De Dijk 14.30 asv De Dijk - DOVO
14.30 Eemdijk - Noordwijk 14.30 Harkemase Boys - Hoek
14.30 FC Lisse - SteDoCo 14.30 ASWH - SJC
14.30 VVOG - Ajax 14.30 Quick Boys - ONS Sneek
15.00 ONS Sneek - Quick Boys 14.30 Achillen '29 - ODIN '59
14.30 ODIN '59 - Achilles '29 14.30 Noordwijk - Eemdijk
14.30 Hoek - Harkemase Boys 14.30 SteDoCo - FC Lisse
15.00 Jong FC Groningen - DVS '33 14.30 Ajax - VVOG
18.00 SJC - ASWH 14.30 DVS '33 - Jong FC Groningen
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Agenda
16 Jul Feyenoord Soccer Camp
28 Jul ASWH - TEC
31 Jul ASWH - FC Dordrecht
04 Aug ASWH - Westlandia
06 Aug Skills Soccer Academy Voetbal...
07 Aug SC Feyenoord - ASWH
11 Aug Smitshoek - ASWH
14 Aug ASWH - IFC
18 Aug ASWH - MASV
25 Aug Start 3e divisie
01 Sep Bekerpoulewedstrijden
08 Sep Bekerpoulewedstrijden
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft