ASWH
Selectie
ERELIJST COMPETITIE/BEKER
1949 Kampioen 1e klasse afdeling Dordrecht 1959 Kampioen 4e klasse D + promotie 3e klasse
1961 Kampioen 4e klasse C + promotie 3e klasse 1965 Promotie naar de 3e klasse via nacompetitie
1970 Kampioen 3e klasse + promotie 3e klasse 1983 Kampioen 2e klasse A +promotie 1e klasse
1995 Promotie naar de 1e klasse via cacompetitie 1996 Via versterkte promotie naar de hoofdklasse
1998 Kampioen 1e klasse + promotie hoofdklasse 2001 Kampioen hoofdklasse B
2002 Kampioen hoofklasse A 2005 Kampioen hoofdklasse A
2005 LANDSKAMPIOEN AMATEURVOETBAL
2005 Winnaar Supercup
2006 Winnaar Districtsbeker Zuid I 2006 Winnaar landelijke amateurbeker
2006 Verloren finale Supercup van IJsselmeervogels 2014 Winnaar Districtsbeker Zuid 1
2014 Winnaar landelijke amateurbeker 2014 Winnaar Supercup 
2016 Winnaar Districtsbeker Zuid I  2016  Promotie naar derde divisie via nacompetitie 

 
ASWH-selectie seizoen 2017 - 2018
Selectie2016
Bovenste rij vlnr: Marco van Vugt (teammanager), John van Vugt, Peter Verhoeve, Stanley Husen, Billy Nzojyibwami, Jeremy Hubregtse, Gilmaro van de Werp, Jerry Tieleman, Friso Paulussen (fysiotherapeut)
Middelste rij vlnr: Henry Eshuis (verzorger), Bart Deprez, Nick Slotboom, Stef Doedée, Jeffrey Altheer (inmiddels vertrokken), Marvin Nootenboom, Jesper van den Bosch, Mels van Driel, Michel Nys (materiaalverzorger)
Onderste rij vlnr: Robbert Olijfveld, David Almeida, Ryan van Dijk, Victor de Blok, Jack van den Berg (hoofdtrainer), Johan Sturrus (assistent-trainer), Lars Bosscha, Shabir Isoufi, Sven Breukhoven, Nedely Fortes (inmiddels vertrokken)

  SELECTIE
 Doedee2016

Rugnummer 1
Stef Doedée

Doelman
Geboortedatum: 17 februari 1987
Woonplaats: Rotterdam
Vorige clubs: BMC, FC Den Bosch, Feyenoord, RKC Waalwijk, FC Dordrecht, FC Inter Turku (FIN), FC Dordrecht
5e seizoen

Tieleman2016 

Rugnummer 2
Jerry Tieleman
Verdediger
Geboortedatum: 13 februari 1987
Woonplaats: Ridderkerk
Vorige clubs: RVVH, SC Feyenoord, RVVH, Capelle
3e seizoen

Husen2016 

Rugnummer 3
Stanley Husen

Verdediger / middenvelder
Geboortedatum: 22 mei 1989
Woonplaats: Rotterdam
Vorige clubs: De Musschen, Feyenoord, Barendrecht, Kozakken Boys
2e seizoen

Vandriel2016  Rugnummer 4
Mels van Driel
Middenvelder / verdediger
Geboortedatum: 2 februari 1983
Woonplaats: Zwijndrecht
Vorige clubs: Tediro, Feyenoord, Excelsior, Fortuna Sittard, RBC Roosendaal
7e seizoen
Vandewerp2016  Rugnummer 5
Gilmaro van de Werp
Verdediger
Geboortedatum: 12 augustus 1993
Woonplaats: Dordrecht
Vorige clubs: Fluks, EBOH, FC Dordrecht
5e seizoen (daarvoor ook in ASWH-jeugd en tweede elftal)
Vandenbosch2016  Rugnummer 6
Jesper van den Bosch
Middenvelder
Geboortedatum: 3 november 1988
Woonplaats: Hendrik-Ido-Ambacht
Vorige clubs: Feyenoord, Soccer Boys, XerxesDZB, Capelle
5e seizoen
 Sequeira2016

Rugnummer 7
Juanito Sequeira

Middenvelder
Geboortedatum: 14 maart 1982
Woonplaats: Rotterdam
Vorige clubs: HOV, SVV, Feyenoord, Excelsior, FC Dordrecht, Helmond Sport, Achilles '29
2e seizoen

 Bosscha2016 Rugnummer 8
Lars Bosscha
Middenvelder
Geboortedatum: 11 februari 1988
Woonplaats: Rotterdam
Vorige clubs: Capelle, Excelsior, Capelle
3e seizoen
 Delange2016 Rugnummer 9
Peter de Lange
Aanvaller
Geboortedatum:23 maart 1988
Woonplaats: Rotterdam
Vorige clubs: Barendrecht, Feyenoord, Barendrecht, Willem II, Excelsior, Barendrecht, Capelle, Spakenburg
2e seizoen
Slotboom2016  Rugnummer 10
Nick Slotboom

Middenvelder
Geboortedatum: 7 mei 1995
Woonplaats: Hendrik-Ido-Ambacht
Vorige clubs: ASWH, Leonidas
4e seizoen (exclusief volledige jeugd bij ASWH)
  Rugnummer 11
Jerson Anes Ribeiro

Middenvelder / aanvaller
Geboortedatum: 9 maart 1988
Woonplaats: Rotterdam
Vorige clubs: Activitas, SVVSMC, Feyenoord, FC Dordrecht, Excelsior, Fortuna Sittard, Almere City FC, Etar Veliko Tarnovo (BUL), Capelle, Spijkenisse, SC Feyenoord, US Mondorf-les-Bains (LUX)
1e seizoen
  Rugnummer 12
Kevin de Geus

Keeper
Geboortedatum: 15 augustus 1992
Woonplaats: Rotterdam
Vorige clubs: Nieuwerkerk, Alphense Boys, XerxesDZB, Alblasserdam, SVS
1e seizoen
   
Verhoeve2016  Rugnummer 14
Peter Verhoeve
Verdediger
Geboortedatum: 10 augustus 1992
Woonplaats: Den Haag
Vorige clubs: GDA, NAC Breda, Sparta Rotterdam
4e seizoen
Hubregtse2016 

Rugnummer 15
Jeremy Hubregtse

Middenvelder / aanvaller
Geboortedatum: 5 februari 1992
Woonplaats: Rotterdam
Vorige clubs: Nieuwenhoorn, Sparta Rotterdam, Nieuwenhoorn, GOES
2e seizoen

 Nootenboom2016

Rugnummer 16
Marvin Nootenboom
Doelman
Geboortedatum: 19 december 1996
Woonplaats: Pernis
Vorige clubs: DOTO, FC Dordrecht, Spartaan '20
3e seizoen

 

Rugnummer 17
Danny de Jel

Verdediger
Geboortedatum: 3 december 1988
Woonplaats: Den Haag
Vorige clubs: JAC, ADO Den Haag, Forum Sport, Wilhelmus, Westlandia, Voorschoten '97, Westlandia, Katwijk, Noordwijk
1e seizoen

  Rugnummer 18
Akin Arslan

Middenvelder / aanvaller
Geboortedatum: 8 maart 1995
Woonplaats: Rotterdam
Vorige clubs: Feyenoord, Spartaan '20, ADO Den Haag, Barendrecht, Sparta, FC Den Bosch, IFC
1e seizoen
 Breukhoven2016 Rugnummer 19
Sven Breukhoven

Middenvelder
Geboortedatum: 21 november 1996
Woonplaats: Rotterdam
Vorige clubs: SV Ommoord
2e seizoen (daarvoor ook actief in tweede elftal)
Almeida2016  Rugnummer 20
David Almeida

Verdediger
Geboortedatum: 2 augustus 1984
Woonplaats: Rotterdam
Vorige clubs: Real Parbo, EDS, XerxesDZB, Barendrecht, Quick Boys, XerxesDZB
3e seizoen
  Rugnummer 21
Kyle Doesburg

Aanvaller
Geboortedatum: 2 oktober 1989
Woonplaats: Goes
Vorige clubs: GOES, Kloetinge, GOES, Hoek
1e seizoen
Vandijk2016  Rugnummer 22
Ryan van Dijk

Middenvelder / verdediger
Geboortedatum: 28 mei 1990
Woonplaats: Rhoon
Vorige clubs: AVW '66, NEC, FC Oss, NEC amateurs
2e seizoen
  Rugnummer 23
Ruben Post
Middenvelder
Geboortedatum: 7 maart 1998
Woonplaats: Dordrecht
Vorige clubs: Wieldrecht, FC Dordrecht
1e seizoen (komt over uit tweede elftal)
  TECHNISCHE- EN MEDISCHE STAF
Vandenberg2016  Jack van den Berg - trainer/coach
Geboortedatum: 7 februari 1959
Woonplaats: Barendrecht
Vorige clubs: Feyenoord, Zwart-Wit '28, SHO, ASWH, Barendrecht
8e seizoen (in twee periodes)
Sturrus2016  Johan Sturrus - assistent-trainer
Geboortedatum: 23 maart 1972
Woonplaats: Zwijndrecht
3e seizoen
 Bos2016 John Bos - keeperstrainer
Geboortedatum: 26 februari 1965
Woonplaats: Ridderkerk
3e seizoen
Vanvugtsenior2016 

Marco van Vugt - teammanager
Geboortedatum: 8 oktober 1962
Woonplaats: Hendrik-Ido-Ambacht
7e seizoen (eerder ook actief in diverse andere functies)

 Eshuis2016 Henry Eshuis - verzorger
Geboortedatum: 11 november 1959
Woonplaats: Oud-Alblas.
7e seizoen
  vacant - fysiotherapeut
Geboortedatum:
Woonplaats:
1e seizoen
 

Peter Fontijne - clubarts
Orthopedisch Chirurg
Sportpoli Park Medisch Centrum Rotterdam
Hoofdweg 90
010-4361537
 

Nys2016  Michel Nys - materiaalbeheer
Geboortedatum: 11 december 1980
Woonplaats: Hendrik-Ido-Ambacht
10e seizoen
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Agenda
29 Jul ASWH - Jong ADO
01 Aug ASWH - Nootdorp
05 Aug Westlandia - ASWH
08 Aug ASWH - Halsteren
11 Aug Trainingskamp Hoenderloo
15 Aug ASWH - Rijnsburgse Boys
19 Aug Kozakken Boys - ASWH
23 Aug ASWH - Hoek
26 Aug ASWH - Spakenburg
28 Aug Sponsoravond
02 Sep Magreb '90 - ASWH
09 Sep ASWH - Jong FC Groningen
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft