ASWH
Commissies
Commissies Naam Telefoon E-mailadres
Financiële zaken
Penningmeester
Financiën Sponsoring
Financiën Horeca


Jan Helderop
Adrie Haksteeg
Piet Hakkesteegt


06-68222083

06-14063006

janhelderopaswh@hmail.com


Jeugdbestuur
Voorzitter
Secretaris
Wedstrijdsecretaris
PR Jeugd
Jeugd Technische Zaken


Edwin Drooger
Yvonne van Assem
Marjan Bloemendal
Hans van Hoek
Stefan van Helden




06-17732735
06-47154320


jeugdbestuur@aswh.nl
jeugdbestuur@aswh.nl
wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
prjeugd@aswh.nl
jeugdtz@aswh.nl
Wedstrijdsecretariaat
Coördinator
Jeugd
Senioren
Oefenwedstrijden Jeugd


Marjan Bloemendal
Nanda Daane
Vacant
Yvonne Kaffa


06-17732735
06-54215647



wedstrijdsecretariaat@aswh.nl

nanda3344@hotmail.com

oefenwedstrijden@aswh.nl
Scheidsrechterscommissie
Coördinator
Jeugd
Indelingen
PR en alg.lid

Marjan Bloemendal
Wil Warmenhoven
Sjoerd Plomp
Hans van Hoek


06-17732735
06-22490041
06-25586435


scheidsrechters@aswh.nl

witred71@outlook.com
scheidsrechters@aswh.n
prjeugd@aswh.nl
Jeugdtechnische zaken
Hoofd Jeugd Opleidingen
Jeugd Technische Zaken
Coördinatoren voetbalschool





Arnoud Jonker
Stefan van Helden
Wolter Admiraal
Antonio Gonzalez
Bert Jan Ouwens
Martin van 't Zelfden




06-20956664
06-54287814


arnoud.aswh@gmail.com
jeugdtz@aswh.nl
w.admiraal@dis-bv.com
prvoetbalschool@aswh.nl

Ledenadministratie
Coördinator




Erik Helmink
Marjan Bloemendal
Jan Dooren
Antonio Gonzalez

06-50630817
06-17732735
06-81430931
06-54287814

erikhelminkambacht@outlook.com
wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
jpdooren@kpnplanet.nl
antonio.gonzalez@xs4all.nl
Vrijwilligersbeleid
Coördinator

Gerrit Scheurwater

06-55391813

gerritscheurwater@aswh.nl
Technische zaken
Coördinator
Lid
Lid
Lid
Lid

Wim Helmink
Michel Devilee
Ruud Dorst
Henk Sterkenburg
Mark van der Velden

06-22492218
06-51413129
06-51974068



wim@familiehelmink.nl
michel-sharon@zonnet.nl
dorst@caiway.nl

Mark.van.der.Velden@bdo.nl
PR-Commissie
Voorzitter
Secretaris
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid

Michel Nys
Ellen Hoogendam
Marjan Bloemendal  
Antonio Gonzalez
Hans van Hoek
Rob Lobrink
Wim Rosman
Gerrit Scheurwater

06-48049971
06-28397804
06-17732735
06-54287814
06-47154320
06-30404279
06-28297329
06-55391813

pr@aswh.nl
ellenhoogendam@hotmail.com
wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
antonio.gonzalez@xs4all.nl
hans.v.hoek@gmail.com
rob.lobrink@gmail.com

wrosman@planet.nl
gerritscheurwater@aswh.nl
Toernooicommissie
Coördinatrice
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid

Paula Zwaanenburg
   
toernooien@aswh.nl
Kantinecommissie
Voorzitter
Beheerder kantine
Lid
Lid
Lid
Lid

Erik Helmink
Kees van Rosmalen
Piet Hakkesteegt
Jaap Pruijsen
Rob van Slobbe
Teun van Wingerden
   
Accommodatiebeheer
Coödinator
Medewerkers onderhoud










Wout Admiraal
Andre Boll
Dick Bravenboer
Wessel Huizer
John van Otterloo
Maarten Sintnicolaas
Jan Sturrus
Ad van Veen
Adrie van Wingerden
   
Terreincommissie
Medewerkers








Hendrik Jan de Graaff
Bert Boxman
Wim Houthuizen
Henk van Kooten
Arie van der Linden
Dick Post
Jan van Meijeren
Ad van Veen
   
Old Stars Commissie
Secretaris



Marcel ter Wengel
Walter Verdoorn
Addy Wies
06-30109879


marcelterwengel@hotmail.com


Commissie veiligheid
Beveiligingscoordinator
Hoofdsteward
Stewards


Ruud Hak
Hendrik Jan de Graaff



06-51191705
06-55391813


veiligheidszaken@aswh.nl

Vertrouwenscommissie
Namens bestuur
Registraties



Jan Schram
Joke Greaves
Gerrit Scheurwater

06-52468730
06-34828785
06-55391813

j.hn.schram@caiway.nl
joke@grvs.demon.nl
gerrit.aswh#gmail.com

Sponsorwerving



Marcel Kind
Cees van der Poel


06-54326502

marcel.kind@transafe.info
ceespoel@kpnmail.nl
Sponsorcommissie
Secretaris







Patrick van der Wulp
Mathijs Heijting
Wim van Soest
Rob Daalhuizen
Adrie Haksteeg
Gert-Jan Hakkesteegt
Sjaak Penning


pvdwulp@hetnet.nl






Kascommissie
Lid
Reserve lid

John Middendorp

   
       


 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
End of Summer bij ASWH
ASWH Walking Football groeit: trainer gezocht!
Meld je nu aan voor de 4-Skills herfstclinic
ASWH groeit, geweldig toch !?
Strandtraining
De Wedstrijden: het 2e, 6e, 7e, 8e en 9e bekeren door
ASWH verliest in Hoek voor tweede week op rij
ASWH wacht lastige uitwedstrijd bij oude bekende Hoek
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft