ASWH
Commissies
Commissies Naam Telefoon E-mailadres
Financiële zaken
Penningmeester
Financiën Sponsoring
Financiën Horeca


Jan Helderop
Marcel Kind
Piet Hakkesteegt


06-68222083
06-54326502
06-14063006

helderopj@hetnet.nl
marcel.kind@transafe.nl
piet.hakkesteegt@gmail.com
Jeugdbestuur
Voorzitter
Secretaris
Wedstrijdsecretaris
PR Jeugd
Lid


Ruud Verrijp
Marcel van Breugel
Marjan Bloemendal
Hans van Hoek
vacature


06-53169295
06-10885171
06-17732735
06-47154320


rverrijp@caiway.nl
marcelvanbreugel@gmail.com
wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
hans.v.hoek@gmail.com

Wedstrijdsecretariaat
Coördinator
Junioren
Pupillen
Senioren


Marjan Bloemendal
Dick Boon
Nanda Daane
Wim Rosman


06-17732735
06-51206094
06-54215647
06-28297329

wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
dick.boon@outlook.com
nanda3344@hotmail.com
wrosman@planet.nl
Scheidsrechterscommissie
Coördinator
Jeugd
Jeugd
Indelingen


Marjan Bloemendal
Max Voll
Wil Warmenhoven
Sjoerd Plomp

06-17732735
06-52485263
06-22490041
06-25586435
scheidsrechters@aswh.nl
maxvoll@hotmail.com
witred71@outlook.com
scheidsrechters@aswh.nl
Jeugdtechnische zaken
Jeugdcoördinator
Coördinator A-B-C-lijn
Coördinator D-lijn


Wouter de Roon
Arnout Jonker
Jos de Vroed/WolterAdmiraal


06-10715768

06-41180798
06-20956664

w.deroon@obsdebron.nl


jos@devroedinfra.nl
w.admiraal@dis-bv.com
Voetbalschool
Coördinator
Coördinator E-lijn
Coördinator F-lijn
Antonio Gonzalez
Martin van 't Zelfden

06-54287814
06-51987748

antonio.gonzalez@xs4all.nl
martin@roveba.nl
Ledenadministratie
Coördinator




Erik Helmink
Marjan Bloemendal
Jan Dooren
Antonio Gonzalez

06-12307262
06-17732735
06-81430931
06-54287814

erikhelminkambacht@outlook.com
wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
jpdooren@kpnplanet.nl
antonio.gonzalez@xs4all.nl
Vrijwilligersbeleid
Coördinator

Gerrit Scheurwater

06-55391813

gerritscheurwater@aswh.nl
Technische zaken
Coördinator
Lid
Lid
Lid
Lid

Wim Helmink
Michel Devilee
Ruud Dorst
Henk Sterkenburg
Mark van der Velden

06-22492218
06-51413129
06-51974068
06-
06-

wim@familiehelmink.nl
michel-sharon@zonnet.nl
dorst@caiway.nl

Mark.van.der.Velden@bdo.nl
PR-Commissie
Voorzitter
Secretaris
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid

Michel Nys
Ellen Hoogendam
Kevin Bouman
Marjan Bloemendal  
Antonio Gonzalez
Hans van Hoek
Rob Lobrink
Wim Rosman
Gerrit Scheurwater

06-48049971
06-28397804
06-
06-17732735
06-54287814
06-47154320
06-30404279
06-28297329
06-55391813

pr@aswh.nl
ellenhoogendam@hotmail.com
info@kevinbouman.nl
wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
antonio.gonzalez@xs4all.nl
hans.v.hoek@gmail.com
rob.lobrink@gmail.com

wrosman@planet.nl
gerritscheurwater@aswh.nl
Toernooicommissie
Coördinatrice
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid

Isabelle Lagendijk
Marjan Bloemendal  
Wim Rosman
Harry v.d. Wielen
Ruud Verrijp
Marc Nagtegaal

06-28341901
06-17732735
06-28297329
06-37564304
06-53169295
06-47852785

toernooien@aswh.nl 
wedstrijdsecretariaat@aswh.nl

wrosman@planet.nl
godo48it@kpnmail.nl
rverrijp@caiway.nl
marc@iljobama.nl
Kantinecommissie
Voorzitter
Beheerder kantine
Lid
Lid
Lid



Piet Hakkesteegt
Teun van Wingerden
Kees van Rosmalen



06-14063006
06-28819512
06-21175373



piet.hakkesteegt@gmail.com
tvwing@caiway.nl
kvr@telfort.nl
Accommodatiebeheer
Coödinator
Medewerkers onderhoud






Wout v.d. Bovenkamp
Wessel Huizer
Jan Sturrus
Ad van Veen
Adrie van Wingerden


078-6818447
06-19003949
06-18587950
06-81897800
06-21281578


bovenkamp28@gmail.com
huizer408@live.nl
j.sturrus6@upcmail.nl
vanveensr@gmail.com
Terreincommissie
Medewerkers



Bert Boxman
Dick Post
Jan van Meijeren
Ad van Veen


06-23283557
06-20968406
06-19003949


dickannekepost@hotmail.com
jan.van.meijeren@pllanent.nl
vanveensr@gmail.com
Old Stars Commissie
Secretaris

 
Marcel ter Wengel
Walter Verdoorn

06-30109879
06-47903518

marcelterwengel@hotmail.com
w.verdoorn@upcmail.nl
Commissie veiligheid



Gerrit Scheurwater


06-55391813


veiligheidszaken@aswh.nl
Vertrouwenscommissie


Namens bestuur
Registraties

Jan Schram
Joke Greaves
Herman Jonker
Gerrit Scheurwater

06-52468730
06-34828785
06-30168160
06-55391813

j.hn.schram@caiway.nl

joke@grvs.demon.nl
her.jonker@planet.nl
gerrit.aswh#gmail.com
Sponsorwerving



Marcel Kind
Cees van der Poel

06-
06-54326502

marcel.kind@transafe.info
ceespoel@kpnmail.nl
Sponsorcommissie







Rob Daalhuizen
Ron Drent
Gert-Jan Hakkesteegt
Sjaak Penning
Helen van der Wulp
Patrick van der Wulp


06-53540754
06-14486261
06-51394704
06-54324070
06-34872296



jmdaalhuizen@bonbonpartys.nl
rondrent@xs4all.nl
aswh@gjhakkesteegt.nl
s.penning@despar.nl
helenvdwulp@gmail.com
pvdwulp@hetnet.nl
Kascommissie
Lid
Reserve lid

Cor Scheurwater
Wim van der Steen

06-12853445
06-51067545

2hc.scheurwater@hetnet.nl
wavandersteen@online.nl
       


 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
Kantine donderdagavond geopend
Betalen in de kantine
De mails over betaling van de contributie zijn verstuurd
Scheidsrechters SV Drechtsteden gestart met training
Eerste training
Het eerste elftal traint deze week weer
Op zoek naar foto's voor de Wall of ASWH
De onderhoudsploeg gaat gewoon door
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft