ASWH
Commissies
Commissies Naam Telefoon E-mailadres
Financiële zaken
Penningmeester
Financiën Sponsoring
Financiën Horeca


Jan Helderop

Piet Hakkesteegt


06-68222083

06-14063006

janhelderopaswh@hmail.com
Jeugdbestuur
Voorzitter
Secretaris
Wedstrijdsecretaris
PR Jeugd
Lid


Ruud Verrijp
Marcel van Breugel
Marjan Bloemendal
Hans van Hoek
vacature


06-53169295
06-10885171
06-17732735
06-47154320


rverrijp@caiway.nl

wedstrijdsecretariaat@aswh.nl


Wedstrijdsecretariaat
Coördinator
Jeugd
Senioren


Marjan Bloemendal
Nanda Daane


06-17732735
06-54215647

wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
nanda3344@hotmail.com
Scheidsrechterscommissie
Coördinator
Jeugd
Jeugd
Indelingen


Marjan Bloemendal

Wil Warmenhoven
Sjoerd Plomp

06-17732735

06-22490041
06-25586435
scheidsrechters@aswh.nl

witred71@outlook.com
scheidsrechters@aswh.nl
Jeugdtechnische zaken
Jeugdcoördinator
Coördinatoren voetbalschool




Arnoud Jonker
WolterAdmiraal
Antonio Gonzalez
Bert Ouwens
Marin van 't Zelfden

06-20956664
06-54287814

w.admiraal@dis-bv.com
antonio.gonzalez@xs4all.nl
Ledenadministratie
Coördinator




Erik Helmink
Marjan Bloemendal
Jan Dooren
Antonio Gonzalez

06-12307262
06-17732735
06-81430931
06-54287814

erikhelminkambacht@outlook.com
wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
jpdooren@kpnplanet.nl
antonio.gonzalez@xs4all.nl
Vrijwilligersbeleid
Coördinator

Gerrit Scheurwater

06-55391813

gerritscheurwater@aswh.nl
Technische zaken
Coördinator
Lid
Lid
Lid
Lid

Wim Helmink
Michel Devilee
Ruud Dorst
Henk Sterkenburg
Mark van der Velden

06-22492218
06-51413129
06-51974068
06-
06-

wim@familiehelmink.nl
michel-sharon@zonnet.nl
dorst@caiway.nl

Mark.van.der.Velden@bdo.nl
PR-Commissie
Voorzitter
Secretaris
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid

Michel Nys
Ellen Hoogendam
Kevin Bouman
Marjan Bloemendal  
Antonio Gonzalez
Hans van Hoek
Rob Lobrink
Wim Rosman
Gerrit Scheurwater

06-48049971
06-28397804
06-
06-17732735
06-54287814
06-47154320
06-30404279
06-28297329
06-55391813

pr@aswh.nl
ellenhoogendam@hotmail.com
info@kevinbouman.nl
wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
antonio.gonzalez@xs4all.nl
hans.v.hoek@gmail.com
rob.lobrink@gmail.com

wrosman@planet.nl
gerritscheurwater@aswh.nl
Toernooicommissie
Coördinatrice
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid
     
Kantinecommissie
Voorzitter
Beheerder kantine
Lid
Lid
Lid


Erik Helmink
Kees van Rosmalen
Piet Hakkesteegt
Jaap Pruijsen
Rob van Slobbe
Teun van Wingerden
   
Accommodatiebeheer
Coödinator
Medewerkers onderhoud









Jan van der Graaf
Wout Admiraal
Andre Boll
Dick Bravenboer
Wessel Huizer
John van Otterloo
Maarten Sintnicolaas
Jan Sturrus
Ad van Veen
Adrie van Wingerden
   
Terreincommissie
Medewerkers








Hendrik Jan de Graaff
Bert Boxman
Wim Houthuizen
Henk van Kooten
Arie van der Linden
Dick Post
Jan van Meijeren
Ad van Veen
   
Old Stars Commissie
Secretaris



Marcel ter Wengel
Walter Verdoorn
Addy Wies
06-30109879


marcelterwengel@hotmail.com

Commissie veiligheid
Beveiligingscoordinator
Hoofdsteward
Stewards


Gerrit Scheurwater
Hendrik Jan de Graaff


06-55391813

veiligheidszaken@aswh.nl
Vertrouwenscommissie
Namens bestuur
Registraties



Jan Schram
Joke Greaves
Gerrit Scheurwater

06-52468730
06-34828785
06-55391813

j.hn.schram@caiway.nl
joke@grvs.demon.nl
gerrit.aswh#gmail.com

Sponsorwerving



Marcel Kind
Cees van der Poel

06-
06-54326502

marcel.kind@transafe.info
ceespoel@kpnmail.nl
Sponsorcommissie
Secretaris








Patrick van der Wulp
Wim van Soest
Rob Daalhuizen
Ron Drent
Gert-Jan Hakkesteegt
Sjaak Penning
Cees van der Steen
Helen van der Wulp


pvdwulp@hetnet.nl





Kascommissie
Lid
Reserve lid

John Middendorp

   
       


 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
ASWH Supportersclub bingo nieuws!!
Wijnhandel Bas Baan nieuwe sponsor ASWH
Gezocht : Oogje in het zeil houders
Update Grote Clubactie
De Wedstrijden: Het 3e elftal scoort dubbele cijfers
ASWH.TV: Samenvatting ASWH - ONS Sneek 4-1
ASWH ruim langs ONS Sneek in belangrijk duel
Vrienden van ASWH
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft