ASWH
Contactadressen

  Naam Telefoon E-mailadres
Bestuur Erik Helmink 06-50630817 bestuur@aswh.nl
Jeugdbestuur Yvonne van Assem 06-10885171 jeugdbestuur@aswh.nl
Wedstrijdsecretariaat Marjan Bloemendal 06-17732735 wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
Oefenwedstrijden jeugd Yvonne Kaffa   oefenwedstrijden@aswh.nl
Toernooien Paula Zwaanenburg   toernooien@aswh.nl
Technische zaken Wim Helmink 06-22492218 wim@familiehelmink.nl
Jeugd Technische Zaken Stefan van Helden   jeugdtz@aswh.nl
Veiligheidszaken Gerrit Scheurwater 06-55391813 veiligheidszaken@aswh.nl
PR-Commissie Michel Nys 06-48049971 pr@aswh.nl
Hoofd Jeugdopleidingen Arnoud Jonker 06-10515979 arnoud.aswh@gmail.com
Voetbalschool Antonio Gonzalez 06-54287814 prvoetbalschool@aswh.nl
Old Stars Addy Wies 06- addy.wies@kpnmail.nl
Walking Football Ruud Verrijp 06-53169295 rverrijp@caiway.nl
Businessclub Patrick van der Wulp 06-12755250 patrick@deltadevelopment.eu
Kaninezaken Kees van Rosmalen 06-62175373 keesvanrosmalen@hotmail.com
Supportersclub Rob Lobrink 06-30404279 rob.lobrink@gmail.com
Accomodatiebeheer Jan van der Graaf 06-48170988 jan@ons-huis.eu
Vertrouwenscommissie Joke Greaves 06-34828785 grvs0@xs4all.nl
Vertrouwenscommissie Jan Schram 06-53468730 j.hn.schram@caiway.nl
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
ASWH volop in de voorbereiding
Even voorstellen... Kristijan Nikolic
Openingstijden kantine donderdag en zaterdag
Even voorstellen... Fabian Korporaal
De mails over betaling van de contributie zijn verstuurd
Even voorstellen... Josh Gross Santana
Extra laatste mogelijkheid afhalen artikelen PLUS actie!
JO17-3 seizoens afsluiting
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft