ASWH
Contactadressen

  Naam Telefoon E-mailadres
Bestuur Ruben van der Steen 06-10778315 bestuur@aswh.nl
Jeugdbestuur     jeugdbestuur@aswh.nl
Wedstrijdsecretariaat Marjan Bloemendal 06-17732735 wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
Oefenwedstrijden jeugd Yvonne Kaffa   oefenwedstrijden@aswh.nl
Toernooien Paula Zwaanenburg   toernooien@aswh.nl
Technische zaken Wim Helmink 06-22492218 wim@familiehelmink.nl
Jeugd Technische Zaken Stefan van Helden   jeugdtz@aswh.nl
Veiligheidszaken Ruud Hak 06-51191705 veiligheidszaken@aswh.nl
PR-Commissie Michel Nys 06-48049971 pr@aswh.nl
Hoofd Jeugdopleidingen Arnoud Jonker 06-10515979 arnoud.aswh@gmail.com
Voetbalschool Antonio Gonzalez 06-54287814 prvoetbalschool@aswh.nl
Old Stars Addy Wies 06-31916137 addy.wies@kpnmail.nl
Walking Football Ruud Verrijp 06-53169295 rverrijp@caiway.nl
Businessclub   06-  
Kaninezaken Erik Helmink 06-50630817 erikhelminkambacht@outlook.com
Supportersclub Rob Lobrink 06-30404279 rob.lobrink@gmail.com
Accomodatiebeheer   06-  
Vrijwilligersbeleid Gerrit Scheurwater 06-55391813 gerrit.aswh@gmail.com
Vertrouwenscommissie Joke Greaves 06-34828785 grvs0@xs4all.nl
Vertrouwenscommissie Jan Schram 06-53468730 j.hn.schram@caiway.nl
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
Donderdagavond is clubavond!
End of Summer bij ASWH
ASWH Walking Football groeit: trainer gezocht!
Meld je nu aan voor de 4-Skills herfstclinic
ASWH groeit, geweldig toch !?
Strandtraining
De Wedstrijden: het 2e, 6e, 7e, 8e en 9e bekeren door
ASWH verliest in Hoek voor tweede week op rij
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft