ASWH
Contactadressen

  Naam Telefoon E-mailadres
Bestuur Erik Helmink 06-50630817 bestuur@aswh.nl
Jeugdbestuur Marcel van Breugel 06-10885171 jeugdbestuur@aswh.nl
Wedstrijdsecretariaat Marjan Bloemendal 06-17732735 wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
Technische zaken Wim Helmink 06-22492218 wim@familiehelmink.nl
Veiligheidszaken Gerrit Scheurwater 06-55391813 veiligheidszaken@aswh.nl
PR-Commissie Michel Nys 06-48049971 pr@aswh.nl
Jeugdopleidingen Arnoud Jonker 06-10515979 ajhjonker@gmail.com
Voetbalschool Antonio Gonzalez 06-54287814 prvoetbalschool@aswh.nl
Old Stars Walter van Doorn 06-21826382 w.verdoor@upcmail.nl
Walking Football Ruud Verrijp 06-53169295 rverrijp@caiway.nl
Businessclub Patrick van der Wulp 06-12755250 patrick@deltadevelopment.eu
Kaninezaken Kees van Rosmalen 06-62175373 keesvanrosmalen@hotmail.com
Supportersclub Rob Lobrink 06-30404279 rob.lobrink@gmail.com
Accomodatiebeheer Jan van der Graaf 06-48170988 jan@ons-huis.eu
Vertrouwenscommissie Joke Greaves 06-34828785 grvs0@xs4all.nl
Vertrouwenscommissie Jan Schram 06-53468730 j.hn.schram@caiway.nl
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
ASWH Supportersclub bingo nieuws!!
Wijnhandel Bas Baan nieuwe sponsor ASWH
Gezocht : Oogje in het zeil houders
Update Grote Clubactie
De Wedstrijden: Het 3e elftal scoort dubbele cijfers
ASWH.TV: Samenvatting ASWH - ONS Sneek 4-1
ASWH ruim langs ONS Sneek in belangrijk duel
Vrienden van ASWH
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft