ASWH
Contactadressen

  Naam Telefoon E-mailadres
Bestuur Erik Helmink 06-50630817 bestuur@aswh.nl
Jeugdbestuur Marcel van Breugel 06-10885171 jeugdbestuur@aswh.nl
Wedstrijdsecretariaat Marjan Bloemendal 06-17732735 wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
Technische zaken Wim Helmink 06-22492218 wim@familiehelmink.nl
Veiligheidszaken Gerrit Scheurwater 06-55391813 veiligheidszaken@aswh.nl
PR-Commissie Michel Nys 06-48049971 pr@aswh.nl
Jeugdopleidingen Arnoud Jonker 06-10515979 ajhjonker@gmail.com
Voetbalschool Antonio Gonzalez 06-54287814 prvoetbalschool@aswh.nl
Old Stars Walter van Doorn 06-21826382 w.verdoor@upcmail.nl
Walking Football Ruud Verrijp 06-53169295 rverrijp@caiway.nl
Businessclub Patrick van der Wulp 06-12755250 patrick@deltadevelopment.eu
Kaninezaken Kees van Rosmalen 06-62175373 keesvanrosmalen@hotmail.com
Supportersclub Henk van der Voorden 06-21138017 henkjasja@kpnmail.nl
Accomodatiebeheer Jan van der Graaf 06-48170988 jan@ons-huis.eu
Vertrouwenscommissie Joke Greaves 06-34828785 grvs0@xs4all.nl
Vertrouwenscommissie Jan Schram 06-53468730 j.hn.schram@caiway.nl
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
De mails over betaling van de contributie zijn verstuurd
Scheidsrechters SV Drechtsteden gestart met training
Kantine donderdagavond geopend
Eerste training
Het eerste elftal traint deze week weer
Op zoek naar foto's voor de Wall of ASWH
De onderhoudsploeg gaat gewoon door
Streep onder het seizoen 2016/17
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft