ASWH
Schema Groen
Trainingsschema GROEN: Zowel Kunstgras 1, 2 en 6 en Strook beschikbaar.
(Strook tussen de ballenvangers (voorheen strook B, C, D) is onderverdeeld in 2 gedeeltes; Links is 3A en rechts is 3B)

Bij de junioren zijn er 3 teams per tijdsdeel ingedeeld op 1 veld. Het is de bedoeling dat deze 3 teams het veld in onderling overleg met elkaar verdelen.
Let op! In de kleedkamergangen hangt een teamoverzicht met de indeling van de kleedkamers. Alleen de toegewezen kleedkamers mogen gebruikt worden!!!

Er mag onder geen enkele omstandigheid op de velden 3 en 4 getraind worden zonder toestemming van wedstrijdsecretariaat!

Maandag Veld 1A Veld 1B Veld 2A Veld 2B Strook 3A Strook 3B Veld 6A Veld 6B
17.30 – 18.30 J09 J09 JO8 JO8     IFC   IFC
Kleedkamer 2 2 1 1        
18.00-19.15         JO14-2 JO14-3  IFC IFC
Kleedkamer            
18.30 – 19.45 JO10 JO10 JO11-MO11 JO11-MO11        
Kleedkamer 3 3 4 MO11-Kappa        
19.00-20.15             IFC JO15-1
Kleedkamer               6
19.15-20.30         JO14-1   IFC  
Kleedkamer         Logilabel       
19.45-21.00   JO17-1       IFC  
Kleedkamer     Liefde &            
20.00 – 21.30 Eerste selectie     O19-1/19-2      IFC   IFC vanaf 20.15
Kleedkamer Helmink   Trust/Transafe        
 
Dinsdag Veld 1A Veld 1B Veld 2A Veld 2B Strook 3A Strook 3B Veld 6A Veld 6B
18.00 – 19.15 JO12  JO12 

MO17-1/MO15-1/MO13-1

JO12 JO15-3  JO13-1/JO13-2/JO13-3
Kleedkamer  4  5 MO17 Kappa
MO15 Liefde &
MO13 Trust
4 VAT  JO13-1 1
JO13-2 2
JO13-3 3
19.15 – 20.45 Eerste selectie 2e  JO17-2       JO15-2 JO17-4
Kleedkamer Helmink  Prim7stars Transafe       Certus Logilabel
20.45 – 22.00 35+ 35+ 35+ 35+      4e  6e
Kleedkamer  1,2,3,4,6,7,8  + Kappa      Liefde &  Trust
 
Woensdag Veld 1A Veld 1B Veld 2A Veld 2B Strook 3A Strook 3B Veld 6A Veld 6B
17.30 – 18.30 J09 J07 JO8 J09  IFC  IFC
Kleedkamer 2 5 1 1 2 2    
18.30 – 19.45 JO10 JO11-MO11  JO17-1  JO15-1 IFC   IFC
Kleedkamer 3 4 MO11 Kappa  Liefde &    
20.00 – 21.30 JO19-1 JO19-2 Scheidsrechters 7e  9e   IFC  IFC
Keedkamer Trust  Transafe Helmink + Prim7stars VAT   Logilabel    
 
Donderdag Veld 1A Veld 1B Veld 2A Veld 2B Strook 3A Strook 3B Veld 6A Veld 6B
18.00 – 19.15 JO12 JO13-1/JO13-3/JO15-3  JO13-2 JO12   MO17-1/MO15-1/
MO13-1
Kleedkamer 4 5 1 3 en VAT  2 4 en 5   MO17-1 Kappa
MO15 Liefde &
MO13 Trust 
19.15 –20.45 Eerste selectie 2e  JO14-1/JO14-2      JO17-2/ JO15-2/JO14-3 
Kleedkamer Helmink Prim7stars Logilabel en 7      Transafe /Certus/ 8  
20.45 – 22.00      3e  4e        
Kleedkamer     Kappa  Liefde &         
21.00 – 22.00 5e  8e             
Kleedkamer  Trust            
 
Vrijdag Veld 1A  Veld 1B Veld 2A  Veld 2B         
19.00 – 20.30 O19-1  JO17-1  JO15-1 JO17-4         
Kleedkamer 1  2  3  4        
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
ASWH.TV: Samenvatting ASWH - Noordwijk 3-3
ASWH oefent dinsdag tegen Jong ADO Den Haag
Uitnodiging Algemene Ledenvergadering
De Wedstrijden: JO13-1 winnen weer
1 Januari stoppen met roken ? ASWH doet mee !!
Inleveren loten Grote Club Actie
ASWH houdt punt over aan spectaculair duel met koploper Noordwijk
Programma boekje ASWH - Noordwijk nu digitaal
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft