ASWH
ASWH en de Vriendenloterij
16 mei, 2018

Image001

Beste clubleden,

Zoals eerder aangekondigd zullen wij op woensdag 23 mei 2018 een belsessie organiseren om onze leden te vragen om mee te spelen met de Vriendenloterij en zo ASWH te steunen. Nog even een reminder waarom we dit doen.

vv ASWH is een snel groeiende vereniging en dan met name bij de jeugd. Daarnaast is ASWH bezig om de jeugdopleiding regionaal gecertificeerd te krijgen. De groei zorgt dat er extra materiaal nodig is en de certificering vraagt om continuering in kwaliteit. Maar daar is natuurlijk wel extra geld voor nodig. Daarom doen wij mee aan de Nationale Belmaanden 2018 van de VriendenLoterij!

Op woensdag 23 mei tussen 18.30 en 21.30 uur kun je een telefoontje verwachten van een van onze leden met de vraag om mee te spelen met de VriendenLoterij voor ASWH. Het is de moeite meer dan waard, want:

  • De helft van jouw lotprijs gaat direct naar onze clubkas;
  • Als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op fantastische prijzen oplopend tot wel €100.000;
  • De VriendenLoterij keert tijdens de Nationale Belmaanden 2018 extra geldbedragen uit aan de vijf clubs die de meeste loten hebben verkocht. Laten we dus gaan voor zoveel mogelijk loten, om zo extra geld voor de club te winnen!

Hoe meer loten we verkopen, hoe beter we de jeugd van ASWH kunnen helpen. Daar gaan we samen toch voor?

Maar om dit allemaal zo goed mogelijk te laten verlopen, heb ik wel hulp nodig van een aantal leden of ouders van onze jeugdleden. Hierbij dan ook de volgende oproep.

Wie wil ASWH helpen om zo veel mogelijk leden te bellen en natuurlijk om deze leden lid te maken van de Vriendenloterij?

We gaan bellen tussen 18.30-21.30 uur. De Vriendenloterij zorgt voor de telefoons.

Als dank krijgen jullie als beller een gratis lot voor drie maanden. Na de drie maanden stopt dit lot automatisch.

Meld je dus aan bij Ruud Verrijp 06-53169295 of per mail projecten@aswh.nl. We zijn nog op zoek naar 5 extra bellers.

Met vriendelijke groet,


Bestuur ASWH

 
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft