ASWH
Bestuur Businessclub
Marcel Kind Kopie

Voorzitter + penningmeester

Marcel Kind
Telefoon: 06-54326502
E-mail: marcel.kind@transafe.info

Patrick Van Der Wulp Kopie

Secretaris

Patrick van der Wulp
Telefoon: 06-12755250
E-mail: patrick@deltadevelopment.eu
DSC 0003

Bestuurslid
Sjaak Penning
Telefoon: 06-54324070
E-mail: spenning@kpnmail.nl

Gert -Jan Hakkesteegt 2 Kopie

Bestuurslid
Gert-Jan Hakkesteegt
Telefoon: 06-51394704
E-mail: aswh@gjhakkesteegt.nl

Ron Drent Kopie

Bestuurslid

Ron Drent
Telefoon: 06-14486261
E-mail: rondrent@xs4all.nl

Rob Daalhuizen Kopie

Bestuurslid
Rob Daalhuizen  
Telefoon: 06-53540754
E-mail: rjmdaalhuizen@bonbonpartyservice.nl

Helen vd Wulp Q1-2017

Bestuurslid Sponsorcontacten
Helen van der Wulp 
Telefoon: 06-34872296
E-mail: helen@aswh.nl

2017 02 Foto Robert Vis 199X133

Bestuurslid
Robert Vis 
Telefoon: 06-29551932
E-mail: robert@totaltravel.nl

2017 02 Foto Cees Van Der Steen 199X133

Bestuurslid
Cees van der Steen 
Telefoon: 06-42675441
E-mail: ceesvandersteen55@gmail.com

2017 02 Foto Wim Van Soest

Bestuurslid
Wim van Soest
E-mail: wim@fros.nl








 
Spotlight
Onze sponsor!
In de rubriek "Spotlight" stelt de ASWH Businessclub periodiek een sponsor van ASWH voor. Soms bekende gezichten, de andere keer bedrijven die meer op de achtergrond blijven maar wel degelijk belangrijk zijn voor de vereniging. In deze editie maken we nader kennis met een nieuwe sponsor: Van Adri...
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft