ASWH
Bestuur Businessclub
Marcel Kind Kopie

Bestuurslid

Marcel Kind
Telefoon: 06-54326502
E-mail: marcel.kind@transafe.info

Gert -Jan Hakkesteegt 2 Kopie

Bestuurslid
Gert-Jan Hakkesteegt
Telefoon: 06-51394704
E-mail: g.hakkesteegt@verhypt.nl

Rob Daalhuizen Kopie

Bestuurslid
Rob Daalhuizen  
Telefoon: 06-53540754
E-mail: rjmdaalhuizen@bonbonpartyservice.nl

foto volgt


Penningmeester

Adrie Haksteeg 
Telefoon: 06-51068714
E-mail: a.haksteeg@chello.nl



2017 02 Foto Robert Vis 199X133

Bestuurslid
Robert Vis 
Telefoon: 06-29551932
E-mail: robert@totaltravel.nl

foto volgt


Voorzitter
Mathijs Heijting
Telefoon: 06-29546270
E-mail: mathijs@brandslovepeople.nl



2017 02 Foto Wim Van Soest

Bestuurslid
Wim van Soest
E-mail: wim@fros.nl








 
Spotlight
Onze sponsor!
In de rubriek "Spotlight" stelt de ASWH Businessclub periodiek een sponsor van ASWH voor. Soms bekende gezichten, de andere keer bedrijven die meer op de achtergrond blijven maar wel degelijk belangrijk zijn voor de vereniging. In deze editie maken we nader kennis met een nieuwe sponsor: Van Adri...
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft