ASWH
JO10-pupillen
Teamindeling JO10 - pupillen seizoen 2017 - 2018

Hieronder staan de voorlopige teamindelingen JO10-pupillen voor seizoen 2017 - 2018. De teamindeling is een voorlopige indeling en er kunnen de komende periode zeker nog verschuivingen plaats vinden. Pas kort voor de aanvang van reguliere competitie krijgt de indeling een meer definitief karakter.
Voor vragen of opmerkingen over de indelingen kunt terecht bij de coördinatoren of eventuele spel- of typefouten kunt u melden 
op dit email-adres.

 ASWH JO10-pupillen (Geb.2008)
 JO10-1  JO10-2 JO10-3   JO10-4
 Keano Visser  Rob Snelderswaard  Manuel Dorst  Hugo Huisman
 Levi Dost  Diesel Spiljard  Koen Schreuders  Arda Uzun
 Daniel Ouwens  Quinn van der Steen  Cas van Trigt  Tim Molmans
 Yassir El Kadi  Dean Maaskant  Indy Wierenga (v)  Gabriël Pausic
 Siem den Besten  Lars Mallon  Jayson Vellekoop  Levi vd Voorden
 Marijn Burggraaf  Shane Vlaar  Stijn Jongenotter  Nassim Ben Makhout
 Raúl Tames Perez  Serge Cats  Jonathan van Es  Kars van Doorn
 Nanne Otterspeer  speler  Jayden van den Brink  Mohammed Nour Swidan
       Julian Zoutewelle
       

 ASWH JO10-pupillen (Geb.2008)
JO10-5 JO10-6 JO10-7 JO10-8
 Hidde Schrale  Adem van Dalen    
 Jordy Janott  Thomas van Turenhout    
 Querijn Lackner  Kenzo Buijink    
 Alec Timmers  Rogier in 't Groen    
 Leon van Weel  Thomas de Reus    
 Rick Tiemens  Ryan Hooghwerff    
 Nick Tiemens  River de Nobel    
 Viggo Tas  Nathan de Groot    
 Ruben van Otterloo  Jelle van Wanrooij    
       
 
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
Kantine donderdagavond geopend
Betalen in de kantine
De mails over betaling van de contributie zijn verstuurd
Scheidsrechters SV Drechtsteden gestart met training
Eerste training
Het eerste elftal traint deze week weer
Op zoek naar foto's voor de Wall of ASWH
De onderhoudsploeg gaat gewoon door
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Agenda
29 Jul ASWH - Jong ADO
01 Aug ASWH - Nootdorp
05 Aug Westlandia - ASWH
08 Aug ASWH - Halsteren
11 Aug Trainingskamp Hoenderloo
15 Aug ASWH - Rijnsburgse Boys
19 Aug Kozakken Boys - ASWH
23 Aug ASWH - Hoek
26 Aug ASWH - Spakenburg
28 Aug Sponsoravond
02 Sep Magreb '90 - ASWH
09 Sep ASWH - Jong FC Groningen
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft