ASWH
Teamindeling JO8
Teamindeling JO8 seizoen 2018 - 2019 (Last update 3-3-2019)

Hieronder staan de teamindelingen JO8 voor seizoen 2018 - 2019 waarmee we de competitie zullen aanvangen.
Voor vragen of opmerkingen over de indelingen kunt terecht bij de coördinatoren of eventuele spel- of typefouten kunt u melden 
op dit email-adres.

 ASWH JO8 (Geb. 2011)  6-tegen-6
JO8-1 JO8-2 JO8-3 
 Anthony van de Laarschot  Rico van Wingerden  Jake Bosman
 Kian Freriks  Shurkran Ibirahim  Damian Tamez Perez
 Sam Keuker  Teun van Veen  Salaheddine Doubli
 Robin Middendorp  Levi de Graaf  Kyan Wielenga
 Vico Beerentemfel  Quinn Konijnenberg  Nick van der Steen
 Sara Cillari (V)  Janiek Zwarts  Finn Versendaal
 Kynan Stevense   Ryan van der Est  Thijs Heester 
     Can Yildirim
     
.

 ASWH JO8 (Geb. 2011)  6-tegen-6
JO8-4 JO8-5 JO8-6
 Bram Barendse  Boaz Meijer  Layla Valkenburg (V)
 Tijmen Scheurwater   Dean de Korte  Dinant Tournois
 Micha Ayal  Armin Baaij  Natan Kusters
 Kayden Turk  Bobby Konijnenburg  Liam Biezepol
 Raygemar Osepa  Dani Spruijt  Vince Willemstein
 Tygo Kerkhof  Kian van Ballegooijen  Zakaria Benmohammed
 Rushan Rushani  Mees Speelman  Niek Westrate
 Luka Koolmees  Xavi Lobrink  Thijs Adams
   Micha Vlasblom  Chad Stout
     


 ASWH JO8 (Geb. 2011)  6-tegen-6
JO8-7
   
 Erica Schaap
   
 Stijn van Erk
   
 Xavi Vlaar
   
 Ismaël Guerrouj    
 Silver de Nobel    
 Tobias Bras    
 Keyaro Almeida    
 Jayden Mulbah    
     
.

 
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
Opruimen doelen na gebruik
Noah Harms geselecteerd voor nationale ploeg Aruba
De Wedstrijden: MO13-1 zijn echt goed
ASWH.TV: Samenvatting ASWH - Harkemase Boys 2-3
ASWH geeft voorsprong weg en verliest van Harkemase Boys
Pupil van de week: Kyano de Geus
Foto's van Phsfoto? Support Casper!
Train komende zomer als een Feyenoord-speler bij ASWH!
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Agenda
19 Mar Jong Sparta - ASWH
19 Mar Wedstrijden Old Stars
21 Mar Competitie wedstrijden darts
23 Mar DOVO - ASWH
26 Mar Wedstrijden Old Stars
28 Mar Competitie wedstrijden darts
30 Mar ASWH - FC Lisse
02 Apr Wedstrijden Old Stars
03 Apr Schoolvoetbal Groep 5/6
04 Apr Competitie wedstrijden darts
06 Apr ODIN '59 - ASWH
09 Apr Wedstrijden Old Stars
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft