ASWH
Selectie
ERELIJST COMPETITIE/BEKER
1949 Kampioen 1e klasse afdeling Dordrecht 1959 Kampioen 4e klasse D + promotie 3e klasse
1961 Kampioen 4e klasse C + promotie 3e klasse 1965 Promotie naar de 3e klasse via nacompetitie
1970 Kampioen 3e klasse + promotie 3e klasse 1983 Kampioen 2e klasse A +promotie 1e klasse
1995 Promotie naar de 1e klasse via nacompetitie 1996 Via versterkte promotie naar de hoofdklasse
1999 Kampioen 1e klasse + promotie hoofdklasse 2001 Kampioen hoofdklasse B
2002 Kampioen hoofdklasse A 2005 Kampioen hoofdklasse A
2005 LANDSKAMPIOEN AMATEURVOETBAL
2005 Winnaar Supercup
2006 Winnaar Districtsbeker Zuid I 2006 Winnaar landelijke amateurbeker
2014 Winnaar Districtsbeker Zuid I 2014 Winnaar landelijke amateurbeker
2014 Winnaar Supercup 2016 Winnaar Districtsbeker Zuid I
2016 Promotie naar derde divisie via nacompetitie 2019  Promotie naar tweede divisie via nacompetitie 

 
ASWH-selectie seizoen 2019 - 2020
Selectietje

Bovenste rij vlnr: André Boll (materiaalverzorger), Clarence Bijl, Lucas van Oeveren, Menno Vooges, Lester Pires, Fabian Korporaal, Jesper van den Bosch, Kenny Anderson, Abderrahim Loukili, Roy van 't Hoog, Michel Nys (materiaalverzorger)
Middelste rij vlnr: Bas Nagtegaal (fysiotherapeut), Toby Mulder, Victor Stenzler, Sam van de Kreeke, Tijs te Duits, Stefan Kok, Michel Franken, Gilmaro van de Werp, Aytaç Asim Metin, Mitchel Louwerens, Henry Eshuis (verzorger)
Onderste rij vlnr: Vince van Dongen, Lorenzo Braaf, Ismail Yildirim, John Bos (keeperstrainer), Sjoerd van der Waal (assistent-trainer), Rogier Veenstra (hoofdtrainer), Marco van Vugt (teammanager), Ed Ridderhof (trainer tweede elftal), Nick Slotboom, Lars Bosscha, Mels van Driel

  SELECTIE
Kok2019 

Rugnummer 1
Stefan Kok

Doelman
Geboortedatum: 14 juni 1999
Vorige clubs: Spirit, Excelsior
2e seizoen

 Vooges2019

Rugnummer 2
Menno Vooges
Verdediger
Geboortedatum: 24 februari 1999
Vorige clubs: BVCB, Excelsior
2e seizoen

 Mulder2019

Rugnummer 3
Toby Mulder

Verdediger
Geboortedatum: 29 mei 1990
Vorige clubs: GJS, RKC Waalwijk, Kozakken Boys, SteDoCo
1e seizoen

Vandriel2019  Rugnummer 4
Mels van Driel
Middenvelder / verdediger
Geboortedatum: 2 februari 1983
Vorige clubs: Tediro, Feyenoord, Excelsior, Fortuna Sittard, RBC Roosendaal
9e seizoen
Vandewerp2019  Rugnummer 5
Gilmaro van de Werp
Verdediger
Geboortedatum: 12 augustus 1993
Vorige clubs: Fluks, EBOH, FC Dordrecht
7e seizoen (daarvoor ook in ASWH-jeugd en tweede elftal)
 Vandenbosch2019 Rugnummer 6
Jesper van den Bosch
Middenvelder
Geboortedatum: 3 november 1988
Vorige clubs: Feyenoord, Soccer Boys, XerxesDZB, Capelle
7e seizoen
Vandekreeke2019 

Rugnummer 7
Sam van de Kreeke

Aanvaller
Geboortedatum: 28 december 1995
Vorige clubs: Halsteren, NAC Breda, DOSKO, Halsteren
2e seizoen

 Bosscha2019 Rugnummer 8
Lars Bosscha
Middenvelder
Geboortedatum: 11 februari 1988
Vorige clubs: Capelle, Excelsior, Capelle
5e seizoen
 Pires2019 Rugnummer 9
Lester Pires
Aanvaller
Geboortedatum: 3 april 1998
Vorige clubs: Leonidas, Sparta Rotterdam, Alexandria '66
2e seizoen
 Slotboom2019 Rugnummer 10
Nick Slotboom

Middenvelder
Geboortedatum: 7 mei 1995
Vorige clubs: ASWH, Leonidas
6e seizoen (exclusief volledige jeugd bij ASWH)
Yildirim2019  Rugnummer 11
Ismail Yildirim

Aanvaller
Geboortedatum: 1 juni 1990
Vorige clubs: DFC, FC Dordrecht, Oranje Wit, Kozakken Boys, RKC Waalwijk, Boluspor (TUR), Menemen Belediyespor (TUR)
3e seizoen
 Franken2019 Rugnummer 12
Michel Franken

Keeper
Geboortedatum: 26 januari 1994
Vorige clubs: Feyenoord, Capelle, Smitshoek, CVV Zwervers, Leonidas, SteDoCo
1e seizoen
 Vanthoog2019 Rugnummer 14
Roy van 't Hoog

Verdediger
Geboortedatum: 25 juni 1998
Vorige clubs: Hardinxveld, Sliedrecht
1e seizoen
 Bijl2019 Rugnummer 15
Clarence Bijl
Verdediger
Geboortedatum: 1 augustus 1998
Vorige clubs: Maasdam, FC Binnenmaas, Feyenoord, FC Dordrecht
2e seizoen
Teduits2019 

Rugnummer 16
Tijs te Duits

Keeper
Geboortedatum: 27 februari 1999
Vorige clubs: Soccer Boys, Alphense Boys, Ajax, Excelsior, St. Mary's College of California (Verenigde Staten)
1e seizoen

 Vanoeveren2019

Rugnummer 17
Lucas van Oeveren

Middenvelder
Geboortedatum: 11 juli 1990
Vorige clubs: Sparta Rotterdam, Leonidas, Capelle, Leonidas, DHC, Zwaluwen, SC Feyenoord
1e seizoen

 Louwerens2019

Rugnummer 18
Mitchel Louwerens

Aanvaller
Geboortedatum: 4 december 1995
Vorige clubs: NSVV
1e seizoen

Korporaal2019  Rugnummer 19
Fabian Korporaal
Middenvelder
Geboortedatum: 19 december 1997
Vorige clubs: Dubbeldam, Feyenoord, FC Twente, NEC
2e seizoen
 Loukili2019 Rugnummer 20
Abderrahim Loukili
Aanvaller
Geboortedatum: 6 februari 1992
Vorige clubs: JSV Nieuwegein, FC Houten, FC Hilversum, Hercules, FC Lienden, NEC, IJsselmeervogels, FC Lienden, De Dijk, FC Lienden, CR Al Hoceima (Marokko), DOVO
1e seizoen
Anderson2019  Rugnummer 21
Kenny Anderson
Middenvelder
Geboortedatum: 14 februari 1992
Vorige clubs: Arkel, RKC Waalwijk, Heart of Midlothian (Schotland), RKC Waalwijk, Quick Boys
1e seizoen
Stenzler2019  Rugnummer 22
Victor Stenzler
Verdediger
Geboortedatum: 21 juli 1999
Vorige clubs: Groen-Wit, Baronie, NAC Breda
1e seizoen
Vandongen2019 Rugnummer 23
Vince van Dongen
Verdediger
Geboortedatum: 31 oktober 1999
Vorige clubs: HVV Bernisse, Excelsior
2e seizoen
Koen  Rugnummer 24
Koen Wesdorp

Middenvelder
Geboortedatum: 9 november 1997
Vorige clubs: RBC Roosendaal, NAC Breda, Willem II, Helmond Sport
1e seizoen
 Braaf2019 Rugnummer 25
Lorenzo Braaf

Verdediger / middenvelder
Geboortedatum: 7 mei 1998
Vorige clubs: Feyenoord, ADO Den Haag, FC Dordrecht, Smitshoek
1e seizoen
Lima  Rugnummer 30
Josimar Lima
Verdediger
Geboortedatum: 2 augustus 1989
Vorige clubs: SVV, Feyenoord, Excelsior, Willem II, FC Dordrecht, Al-Shaab (Verenigde Arabische Emiraten), FC Dordrecht, FC Emmen, FC Lahti (Finland), VVV-Venlo
1e seizoen
 Metin2019 Rugnummer 34
Aytaç Asim Metin
Verdediger
Geboortedatum: 28 december 1995
Vorige clubs: Feyenoord, Spartaan '20, Leonidas, Gençlerbirligi (Turkije), Besiktas (Turkije), FC Twente, Noordwijk, ADO Den Haag, Bagçilar Spor (Turkije)
1e seizoen
   
   
Veenstra2019
 
Rogier Veenstra - trainer/coach
Geboortedatum: 17 september 1987
Vorige clubs: JVOZ (jeugd), Zeelandia Middelburg, GOES
1e seizoen
Vanderwaal2019  Sjoerd van der Waal - assistent-trainer
Geboortedatum: 29 januari 1985
1e seizoen
Bos2019 
John Bos - keeperstrainer
Geboortedatum: 26 februari 1965
5e seizoen
Vanvugt2019 

Marco van Vugt - teammanager
Geboortedatum: 8 oktober 1962
9e seizoen (eerder ook actief in diverse andere functies)

Eshuis2019  Henry Eshuis - verzorger
Geboortedatum: 11 november 1959
9e seizoen
  Richard Schouwenburg - fysiotherapeut
  Karel Opraus - fysiotherapeut
 Nagtegaal2019

Bas Nagtegaal - fysiotherapeut / verzorger

Geboortedatum: 1993

2e seizoen

 Boll2019

André Boll - materiaalbeheer
Geboortedatum:
2e seizoen
 

 Nys2019 Michel Nys - materiaalbeheer
Geboortedatum: 11 december 1980
12e seizoen
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Agenda
23 Nov Kozakken Boys - ASWH
26 Nov Wedstrijden Old Stars
27 Nov sv Drechtsteden Kantine
28 Nov Competitie wedstrijden darts
30 Nov ASWH - Rijnsburgse Boys
03 Dec Wedstrijden Old Stars
04 Dec sv Drechtsteden Kantine
05 Dec Competitie wedstrijden darts
07 Dec ASWH - HHC Hardenberg
10 Dec Wedstrijden Old Stars
11 Dec sv Drechtsteden Kantine
12 Dec Competitie wedstrijden darts
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft