ASWH
Selectie
ERELIJST COMPETITIE/BEKER
1949 Kampioen 1e klasse afdeling Dordrecht 1959 Kampioen 4e klasse D + promotie 3e klasse
1961 Kampioen 4e klasse C + promotie 3e klasse 1965 Promotie naar de 3e klasse via nacompetitie
1970 Kampioen 3e klasse + promotie 3e klasse 1983 Kampioen 2e klasse A +promotie 1e klasse
1995 Promotie naar de 1e klasse via nacompetitie 1996 Via versterkte promotie naar de hoofdklasse
1999 Kampioen 1e klasse + promotie hoofdklasse 2001 Kampioen hoofdklasse B
2002 Kampioen hoofdklasse A 2005 Kampioen hoofdklasse A
2005 LANDSKAMPIOEN AMATEURVOETBAL
2005 Winnaar Supercup
2006 Winnaar Districtsbeker Zuid I 2006 Winnaar landelijke amateurbeker
2006 Verloren finale Supercup van IJsselmeervogels 2014 Winnaar Districtsbeker Zuid 1
2014 Winnaar landelijke amateurbeker 2014 Winnaar Supercup 
2016 Winnaar Districtsbeker Zuid I  2016  Promotie naar derde divisie via nacompetitie 

 
ASWH-selectie seizoen 2018 - 2019
Selectie2018
Bovenste rij vlnr: Michel Nys (materiaalverzorger), Yassine Belghar, Josh Gross Santana, Sanzio Dieterich, Fabian Korporaal, Lars Bosscha, Mels van Driel, Ismail Yildirim, Henry Eshuis (verzorger)
Middelste rij vlnr: Vince van Dongen, Clarence Bijl, Serkan Tanriseven, Nebi Tiryakioglu, Kristijan Nikolic, Stef Doedée, Stefan Kok, Sam van de Kreeke, Menno Vooges, David Almeida, Nick Slotboom
Onderste rij vlnr: Stanley Husen, Peter Verhoeve, Lester Pires, John Bos (keeperstrainer), Ed Ridderhof (assistent-trainer), Cesco Agterberg (hoofdtrainer), Ferry van Lare (assistent-trainer), Marco van Vugt (teammanager), Bilal El Amrani, Gilmaro van de Werp, Jesper van den Bosch

  SELECTIE
Doedee2018 

Rugnummer 1
Stef Doedée

Doelman
Geboortedatum: 1987
Vorige clubs: BMC, FC Den Bosch, Feyenoord, RKC Waalwijk, FC Dordrecht, FC Inter Turku (FIN), FC Dordrecht
6e seizoen

 Vooges2018

Rugnummer 2
Menno Vooges
Verdediger
Geboortedatum: 1999
Vorige clubs: BVCB, Excelsior
1e seizoen

Husen2018 

Rugnummer 3
Stanley Husen

Verdediger / middenvelder
Geboortedatum: 1989
Vorige clubs: De Musschen, Feyenoord, Barendrecht, Kozakken Boys
3e seizoen

 Vandriel2018 Rugnummer 4
Mels van Driel
Middenvelder / verdediger
Geboortedatum: 1983
Vorige clubs: Tediro, Feyenoord, Excelsior, Fortuna Sittard, RBC Roosendaal
8e seizoen
Vandewerp2018  Rugnummer 5
Gilmaro van de Werp
Verdediger
Geboortedatum: 1993
Vorige clubs: Fluks, EBOH, FC Dordrecht
6e seizoen (daarvoor ook in ASWH-jeugd en tweede elftal)
 Vandenbosch2018 Rugnummer 6
Jesper van den Bosch
Middenvelder
Geboortedatum: 1988
Vorige clubs: Feyenoord, Soccer Boys, XerxesDZB, Capelle
6e seizoen
 Vandekreeke2018

Rugnummer 7
Sam van de Kreeke

Aanvaller
Geboortedatum: 1995
Vorige clubs: Halsteren, NAC Breda, DOSKO, Halsteren
1e seizoen

 Bosscha2018 Rugnummer 8
Lars Bosscha
Middenvelder
Geboortedatum: 1988
Vorige clubs: Capelle, Excelsior, Capelle
4e seizoen
 Elamrani2018 Rugnummer 9
Bilal El Amrani
Aanvaller
Geboortedatum: 1991
Vorige clubs: Haarlem, Blauw Wit Amsterdam, Swift, Buiksloot, FC Chabab, ODIN '59, Ajax amateurs
1e seizoen
 Slotboom2018 Rugnummer 10
Nick Slotboom

Middenvelder
Geboortedatum: 1995
Vorige clubs: ASWH, Leonidas
5e seizoen (exclusief volledige jeugd bij ASWH)
Yildirim2018  Rugnummer 11
Ismail Yildirim

Aanvaller
Geboortedatum: 1990
Vorige clubs: DFC, FC Dordrecht, Oranje Wit, Kozakken Boys, RKC Waalwijk, Boluspor (TUR), Menemen Belediyespor (TUR)
2e seizoen
 Kok2018 Rugnummer 12
Stefan Kok

Keeper
Geboortedatum: 1999
Vorige clubs: Spirit, Excelsior
1e seizoen
 Verhoeve2018 Rugnummer 14
Peter Verhoeve

Verdediger
Geboortedatum: 1992
Vorige clubs: GDA, NAC Breda, Sparta Rotterdam
5e seizoen
 Bijl2018 Rugnummer 15
Clarence Bijl
Verdediger
Geboortedatum: 1998
Vorige clubs: Maasdam, FC Binnenmaas, Feyenoord, FC Dordrecht
1e seizoen
 Nikolic2018

Rugnummer 16
Kristijan Nikolic

Keeper
Geboortedatum: 1999
Vorige clubs: SC Feyenoord, ADO Den Haag, SC Feyenoord
1e seizoen

Dieterich2018 

Rugnummer 17
Sanzio Dieterich

Aanvaller
Geboortedatum: 1994
Vorige clubs: Alexandria '66, Feyenoord, Alphense Boys, VVOR, Capelle, Oranje Wit, RVVH
1e seizoen

 Belghar2018

Rugnummer 18
Yassine Belghar

Verdediger
Geboortedatum: 1991
Vorige clubs: Spartaan '20, Sparta Rotterdam, Dijkse Boys, Haaglandia, Leonidas, PFC, Alexandria '66, Spartaan '20
1e seizoen

Korporaal2018  Rugnummer 19
Fabian Korporaal
Middenvelder
Geboortedatum: 1997
Vorige clubs: Dubbeldam, Feyenoord, FC Twente, NEC
1e seizoen
Almeida2018  Rugnummer 20
David Almeida
Verdediger
Geboortedatum: 1984
Vorige clubs: Real Parbo, EDS, XerxesDZB, Barendrecht, Quick Boys, XerxesDZB
4e seizoen
 Pires2018 Rugnummer 21
Lester Pires
Aanvaller
Geboortedatum: 1998
Vorige clubs: Sparta Rotterdam, Alexandria '66
1e seizoen
 Tiryakioglu2018 Rugnummer 22
Nebi Tiryakioglu
Middenvelder
Geboortedatum: 1997
Vorige clubs: Alexandria '66, Excelsior Maassluis
1e seizoen
 Vandongen2018 Rugnummer 23
Vince van Dongen
Verdediger
Geboortedatum: 1999
Vorige clubs: Excelsior
1e seizoen
 Tanriseven2018 Rugnummer 24
Serkan Tanriseven

Middenvelder
Geboortedatum: 1998
Vorige clubs: Groote Lindt, ASWH
1e seizoen (al langer actief in ASWH jeugd)
  Rugnummer 25
Jeremy Boshart
Verdediger
Geboortedatum: 1999
Vorige clubs: FC Dordrecht
1e seizoen (daarvoor al actief in tweede elftal)
 Grosssantana2018 Rugnummer 26
Josh Gross Santana
Middenvelder
Geboortedatum: 1993
Vorige clubs: SC Olympus, Dakota (ARU), Spartaan '20, ADO Den Haag, Dakota (ARU), SHO, Spartaan '20
1e seizoen
   
Agterberg2018
 
Cesco Agterberg - trainer/coach
Geboortedatum: 1975
Vorige clubs: Elinkwijk (jeugd), Argon (jeugd), AZ (jeugd), Woerden, Al Hazm Sport Club (SAU), Alphense Boys, Sportlust '46, Excelsior Maassluis, SC Feyenoord, DHSC
2e seizoen
Vanlare2018  Ferry van Lare - assistent-trainer
Geboortedatum: 1982
2e seizoen
Ridderhof2018 
Ed Ridderhof - assistent-trainer
Geboortedatum: 1958
1e seizoen (was al eerder twee jaar assistent-trainer en trainde vier jaar het tweede elftal)
 Bos2018

John Bos - keeperstrainer
Geboortedatum: 1965
4e seizoen

Vanvugt2018  Marco van Vugt - teammanager
Geboortedatum: 1962
8e seizoen (eerder ook actief in diverse andere functies)
 Eshuis2018 Henry Eshuis - verzorger
Geboortedatum: 1959
8e seizoen
  John Roubos - fysiotherapeut
 Nagtegaal2018

Bas Nagtegaal - fysiotherapeut / verzorger

Geboortedatum: 1993

1e seizoen

 Peter Fontijne 1

Peter Fontijne - clubarts
Orthopedisch Chirurg
Sportpoli Park Medisch Centrum Rotterdam
Hoofdweg 90
010-4361537
 

 Nys2018 Michel Nys - materiaalbeheer
Geboortedatum: 1980
11e seizoen
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Agenda
21 May Wedstrijden Old Stars
23 May Competitie wedstrijden darts
25 May ASWH - SJC
28 May Wedstrijden Old Stars
04 Jun Wedstrijden Old Stars
11 Jun Wedstrijden Old Stars
13 Jun Competitie wedstrijden darts
14 Jun Familieweekend
18 Jun Wedstrijden Old Stars
25 Jun Slotavond Old Stars
08 Apr Schoolvoetbal Groep 5/6
15 Apr Schoolvoetbal groep 7/8
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft