ASWH
Selectie
ERELIJST COMPETITIE/BEKER
1949 Kampioen 1e klasse afdeling Dordrecht 1959 Kampioen 4e klasse D + promotie 3e klasse
1961 Kampioen 4e klasse C + promotie 3e klasse 1965 Promotie naar de 3e klasse via nacompetitie
1970 Kampioen 3e klasse + promotie 3e klasse 1983 Kampioen 2e klasse A +promotie 1e klasse
1995 Promotie naar de 1e klasse via nacompetitie 1996 Via versterkte promotie naar de hoofdklasse
1999 Kampioen 1e klasse + promotie hoofdklasse 2001 Kampioen hoofdklasse B
2002 Kampioen hoofdklasse A 2005 Kampioen hoofdklasse A
2005 LANDSKAMPIOEN AMATEURVOETBAL
2005 Winnaar Supercup
2006 Winnaar Districtsbeker Zuid I 2006 Winnaar landelijke amateurbeker
2014 Winnaar Districtsbeker Zuid I 2014 Winnaar landelijke amateurbeker
2014 Winnaar Supercup 2016 Winnaar Districtsbeker Zuid I
2016 Promotie naar derde divisie via nacompetitie 2019  Promotie naar tweede divisie via nacompetitie 

 
ASWH-selectie seizoen 2020 - 2021
Squad 2020

Bovenste rij vlnr: John Bos (keeperstrainer), Sjoerd van der Waal (assistent-trainer), André Boll (materiaalverzorger), Rogier Veenstra (hoofdtrainer), Michel Nys (materiaalverzorger), Henry Eshuis (verzorger), Marco van Vugt (teammanager)
Op één na bovenste rij vlnr: Ellas Meijer, Jarreau Manuhuwa, Willem Beuk, Gilmaro van de Werp, Jay Brand, Clarence Bijl, Lester Pires
Op één na onderste rij vlnr: Henrico Drost, Nick Slotboom, Koen Wesdorp, Daan van der Harst, Joost van Eck, Jesper van den Bosch, Daniël Wissel
Onderste rij vlnr: Luuk Admiraal, Daan Struckman (inmiddels vertrokken stagespeler), Stefan Kok, Fabian Korporaal, Bryan Janssen, Ismail Yildirim, Sam van de Kreeke

  SELECTIE
Janssen 2020 

Rugnummer 1
Bryan Janssen

Doelman
Geboortedatum: 9 januari 1995
Vorige clubs: Westlandia, Sparta Rotterdam, FC Dordrecht
2e seizoen

Van Der Harst 2020 

Rugnummer 2
Daan van der Harst
Verdediger
Geboortedatum: 18 december 1998
Vorige clubs: Pelikaan, Argon, FC Dordrecht, FC Antwerp (België), RKC Waalwijk, FC Dordrecht
1e seizoen

 Drost 2020

Rugnummer 3
Henrico Drost

Verdediger
Geboortedatum: 21 januari 1987
Vorige clubs: DOS Kampen, Go Ahead Eagles, SC Heerenveen, Excelsior, De Graafschap, VVV-Venlo, RKC Waalwijk, NAC Breda, RKC Waalwijk
1e seizoen

  Rugnummer 4
Van De Werp 2020  Rugnummer 5
Gilmaro van de Werp
Verdediger
Geboortedatum: 12 augustus 1993
Vorige clubs: Fluks, EBOH, FC Dordrecht
8e seizoen (daarvoor ook in ASWH-jeugd en tweede elftal)
 Van Den Bosch 2020 Rugnummer 6
Jesper van den Bosch
Middenvelder
Geboortedatum: 3 november 1988
Vorige clubs: Feyenoord, Soccer Boys, XerxesDZB, Capelle
8e seizoen
 Van De Kreeke 2020

Rugnummer 7
Sam van de Kreeke

Aanvaller
Geboortedatum: 28 december 1995
Vorige clubs: Halsteren, NAC Breda, DOSKO, Halsteren
3e seizoen

Wesdorp 2020  Rugnummer 8
Koen Wesdorp
Middenvelder
Geboortedatum: 9 november 1997
Vorige clubs: RBC Roosendaal, NAC Breda, Willem II, Helmond Sport
2e seizoen
 Wissel 2020 Rugnummer 9
Daniël Wissel
Aanvaller
Geboortedatum: 25 september 1996
Vorige clubs: Zeelandia Middelburg, RBC Roosendaal, Zeelandia Middelburg, GOES
1e seizoen
Slotboom 2020  Rugnummer 10
Nick Slotboom

Middenvelder
Geboortedatum: 7 mei 1995
Vorige clubs: ASWH, Leonidas
7e seizoen (exclusief volledige jeugd bij ASWH)
Yildirim 2020  Rugnummer 11
Ismail Yildirim

Aanvaller
Geboortedatum: 1 juni 1990
Vorige clubs: DFC, FC Dordrecht, Oranje Wit, Kozakken Boys, RKC Waalwijk, Boluspor (TUR), Menemen Belediyespor (TUR)
4e seizoen
 Kok 2020 Rugnummer 12
Stefan Kok

Keeper
Geboortedatum: 14 juni 1999
Vorige clubs: Spirit, Excelsior
3e seizoen
Manuhuwa 2020  Rugnummer 14
Jarreau Manuhuwa

Verdediger
Geboortedatum: 4 mei 1993
Vorige clubs: Zeelandia Middelburg, JVOZ, Jong Ambon, Zeelandia Middelburg, Vlissingen, GOES
1e seizoen
 Bijl 2020 Rugnummer 15
Clarence Bijl
Verdediger
Geboortedatum: 1 augustus 1998
Vorige clubs: Maasdam, FC Binnenmaas, Feyenoord, FC Dordrecht
3e seizoen
 

Rugnummer 16

 Beuk 2020

Rugnummer 17
Willem Beuk

Middenvelder
Geboortedatum: 4 november 2000
Vorige clubs: Dubbeldam, FC Dordrecht
1e seizoen

 Van Eck 2020

Rugnummer 18
Joost van Eck

Middenvelder
Geboortedatum: 13 september 2000
Vorige clubs: Barendrecht, Sparta Rotterdam, Barendrecht
1e seizoen

Korporaal 2020 Rugnummer 19
Fabian Korporaal
Middenvelder
Geboortedatum: 19 december 1997
Vorige clubs: Dubbeldam, Feyenoord, FC Twente, NEC
3e seizoen
Admiraal 2020  Rugnummer 20
Luuk Admiraal
Aanvaller
Geboortedatum: 15 maart 2002
Vorige clubs: ASWH (volledige jeugd)
1e seizoen
 Pires 2020 Rugnummer 21
Lester Pires
Aanvaller
Geboortedatum: 3 april 1998
Vorige clubs: Leonidas, Sparta Rotterdam, Alexandria '66
3e seizoen
 Brand 2020 Rugnummer 22
Jay Brand
Verdediger
Geboortedatum: 4 maart 1999
Vorige clubs: Oranje Wit, RVVH
1e seizoen
  Rugnummer 23
  Rugnummer 24
Meijer 2020  Rugnummer 25
Ellas Meijer

Verdediger / middenvelder
Geboortedatum: 7 november 1996
Vorige clubs: RSC Alliance, RBC Roosendaal, NAC Breda, Halsteren
1e seizoen
  Rugnummer 26
  Rugnummer 27
   
   

 Veenstra 2020
Rogier Veenstra - trainer/coach
Geboortedatum: 17 september 1987
Vorige clubs: JVOZ (jeugd), Zeelandia Middelburg, GOES
2e seizoen
 Van Der Waal 2020 Sjoerd van der Waal - assistent-trainer
Geboortedatum: 29 januari 1985
2e seizoen
 Bos 2020
John Bos - keeperstrainer
Geboortedatum: 26 februari 1965
6e seizoen
Van Vugt 2020 

Marco van Vugt - teammanager
Geboortedatum: 8 oktober 1962
10e seizoen (eerder ook actief in diverse andere functies)

 Eshuis 2020 Henry Eshuis - verzorger
Geboortedatum: 11 november 1959
10e seizoen
  Richard Schouwenburg - fysiotherapeut
  Karel Opraus - fysiotherapeut
 Nagtegaal2019

Bas Nagtegaal - fysiotherapeut / verzorger

Geboortedatum: 1993

3e seizoen

Boll 2020 

André Boll - materiaalbeheer
Geboortedatum:
3e seizoen
 

 Nys 2020 Michel Nys - materiaalbeheer
Geboortedatum: 11 december 1980
13e seizoen
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Agenda
17 Dec Ledenvergadering
16 Jan Spakenburg - ASWH
30 Jan De Treffers - ASWH
31 Mar Schoolvoetbal Groepen 7/8
14 Apr Schoolvoetbal Groepen 5/6
21 Apr Schoolvoetbal Groepen 3/4
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft