• ASWH 1 Wedstrijdprogramma 2022 - 2023

  • Thuis- en uitprogramma ASWH – seizoen 2022-2023                             

    SOORT WEDSTRIJD

    DATUM

    TIJD

    WEDSTRIJD

    Oefen

    23 juli

    14.30 uur

    Barendrecht – ASWH

    Oefen

    30 juli

    14.30 uur

    ASWH - Unitas

    Oefen

    2 augustus

    14.30 uur

    Smitshoek - ASWH

    Oefen

    6 augustus

    15.00 uur

    Halsteren - ASWH

    Oefen

    13 augustus

    14.30 uur

    ASWH - Capelle

     

         

    Competitie

    20 augustus

    14.30 uur

    Harkemase Boys - ASWH

    Competitie

    27 augustus

    17.00 uur

    ASWH – RKAVV Volendam

    Competitie

    3 september

    14.30 uur

    Staphorst – ASWH

    Competitie

    7 september (W)

    20.00 uur

    ASWH – FC Rijnvogels

    Competitie

    10 september

    15.00 uur

    ASWH – Urk

    Competitie

    17 september

    14.30 uur

    Barendrecht - ASWH

    TOTO KNVB beker

    20 september

    20.00 uur

    ASWH - Kozakken Boys

    Competitie

    24 september

    20.00 uur

    ASWH - GVVV

    Competitie

    1 oktober

    14.30 uur

    Excelsior ’31 - ASWH

    Competitie

    4 oktober (Di)

    20.00 uur

    DVS3 Ermelo - ASWH

    Competitie

    8 oktober

    15.00 uur

    ASWH – Hoek

    Competitie

    15 oktober

    14.30 uur

    SteDoCo - ASWH

    Competitie

    22 oktober

     

    Inhaal

    Competitie

    29 oktober

    15.00 uur

    ASWH – Sparta Nijkerk

    Competitie

    5 november

    15.00 uur

    Sportlust ’46 - ASWH

    Competitie

    12 november

    15.00 uur

    ASWH - VVOG

    Competitie

    19 november

    15.00 uur

    ASWH – Ter Leede

    Competitie

    26 november

    14.30 uur

    DOVO – ASWH

    Competitie

    3 december

    15.00 uur

    ASWH – ACV

    Competitie

    10 december

    15.00 uur

    ASWH – Harkemase Boys

    Competitie

    17 december

     

    Inhaal

    Competitie

    21 januari

    14.30 uur

    RKAVV Volendam - ASWH

    Competitie

    28 januari

    15.00 uur

    ASWH - Staphorst

    Competitie

    4 februari

    15.00 uur

    Urk – ASWH

    Competitie

    11 februari

    15.00 uur

    ASWH – DVS ’33 Ermelo

    Competitie

    18 februari

     

    Inhaal

    Competitie

    25 februari

    14.30 uur

    FC Rijnvogels – ASWH

    Competitie

    4 maart

    15.00 uur

    ASWH - Barendrecht

    Competitie

    11 maart

    14.30 uur

    GVVV – ASWH

    Competitie

    18 maart

     

    Inhaal

    Competitie

    25 maart

    14.30 uur

    ASWH – Excelsior ‘31

    Competitie

    1 april

    14.30 uur

    HSV Hoek – ASWH

    Competitie

    8 april

    15.00 uur

    ASWH – SteDoCo

    Competitie

    10 april (2e  P)

     

    Inhaal

    Competitie

    15 april

    15.00 uur

    Sparta Nijkerk – ASWH

    Competitie

    22 april

    15:00 uur

    ASWH – Sportlust ‘46

    Competitie

    6 mei

    14.30 uur

    VVOG - ASWH

    Competitie

    13 mei

    15:00 uur

    Ter Leede - ASWH

    Competitie

    20 mei

    15.00 uur

    ASWH - DOVO

    Competitie

    27 mei

    14.30 uur

    ACV - ASWH

    NC

    30 mei/1 juni

     

     

    NC

    3-4 juni

     

     

    NC

    6-8 juni

     

     

    NC

    10-11 juni

     

     

    NC

    13-15 juni

     

     

    NC

    17-18 juni

     

     

    NC

    24-25 juni