ASWH
Programma 2019-2020
Wedstrijdprogramma seizoen 2019-2020

1e periode 2e periode 3e periode
Wedstrijddag 1 - 24 augustus
AFC - GVVV
ASWH - Spakenburg
Jong FC Volendam - Excelsior M.
Koninklijke HFC - HHC Hardenberg
Kozakken Boys - TEC
Quick Boys - Noordwijk
Rijnsburgse Boys - De Treffers
Scheveningen - Katwijk
IJsselmeervogels - Jong Sparta
Wedstrijddag 13 - 23 november
Excelsior M. - Scheveningen
GVVV - Spakenburg
Jong Volendam - HHC Hardenberg
Jong Sparta - Noordwijk
Kozakken Boys - ASWH
Quick Boys - AFC
Rijnsburgse Boys - Katwijk
IJsselmeervogels - Koninklijke HFC
24 november
De Treffers - TEC
Wedstrijddag 24 - 7 maart
Excelsior M. - Kozakken Boys
HHC Hardenberg - Noordwijk
Jong FC Volendam - ASWH
Quick Boys - Spakenburg
Rijnsburgse Boys - GVVV
Scheveningen - AFC
IJsselmeervogels - Katwijk
8 maart
Jong Sparta - De Treffers
Koninklijke HFC - TEC
     
Wedstrijddag 2 - 31 augustus
De Treffers - Kozakken Boys
Excelsior M. - IJsselmeervogels
GVVV - Rijnsburgse Boys
HHC Hardenberg - Scheveningen
Jong Sparta - Quick Boys
Katwijk - ASWH
Noordwijk - Koninklijke HFC
Spakenburg - AFC
TEC - Jong FC Volendam

Wedstrijddag 14 - 30 november
AFC - Kozakken Boys
ASWH - Rijnsburgse Boys
GVVV - Jong FC Volendam
HHC Hardenberg - Excelsior M.
Katwijk - Jong Sparta
Noordwijk - De Treffers
Scheveningen - IJsselmeervogels
Spakenburg - Quick Boys
1 december
TEC - Koninklijke HFC

Wedstrijddag 25 - 14 maart
AFC - Jong FC Volendam
ASWH - Jong Sparta
De Treffers - Excelsior M.
GVVV - Quick Boys
Katwijk - Rijnsburgse Boys
Kozakken Boys - Scheveningen
Noordwijk - IJsselmeervogels
Spakenburg - Koninklijke HFC
TEC - HHC Hardenberg

     
Wedstrijddag 3- 7 september
AFC - HHC Hardenberg
ASWH - Scheveningen
Katwijk - GVVV
Koninklijke HFC - Excelsior M.
Kozakken Boys - Spakenburg
Quick Boys - Jong FC Volendam
Rijnsburgse Boys - Noordwijk
IJsselmeervogels - TEC
8 september
De Treffers - Jong Sparta
Wedstrijddag 15 - 7 december
AFC - Scheveningen
ASWH - HHC Hardenberg
De Treffers - Spakenburg
Jong FC Volendam - Jong Sparta
Koninklijke HFC - Katwijk
Kozakken Boys - GVVV
Quick Boys - Excelsior M.
Rijnsburgse Boys - TEC
IJsselmeervogels - Noordwijk
Wedstrijddag 26 - 21 maart
Excelsior M. - Spakenburg
Jong FC Volendam - GVVV
Jong Sparta - Katwijk
Koninklijke HFC - Noordwijk
Kozakken Boys - AFC
Quick Boys - HHC Hardenberg
Rijnsburgse Boys - ASWH
Scheveningen - TEC
IJsselmeervogels - De Treffers
     
Wedstrijddag 4 - 14 september
Excelsior M. - Katwijk
GVVV - De Treffers
HHC Hardenberg - Spakenburg
Jong FC Volendam - AFC
Noordwijk - ASWH
Quick Boys - Kozakken Boys
Scheveningen - Koninklijke HFC
IJsselmeervogels - Rijnsburgse Boys
15 september
Jong Sparta - TEC
Wedstrijddag 16 - 14 december
Excelsior M. - De Treffers
GVVV - Koninklijke HFC
HHC Hardenberg - Quick Boys
Jong Sparta - ASWH
Katwijk - IJsselmeervogels
Noordwijk - Jong FC Volendam
Scheveningen - Kozakken Boys
Spakenburg - Rijnsburgse Boys
15 december
TEC - AFC
Wedstrijddag 27 - 28 maart
AFC - Quick Boys
ASWH - Koninklijke HFC
De Treffers - Noordwijk
GVVV - Jong Sparta
HHC Hardenberg - Jong FC Volendam
Katwijk - Kozakken Boys
Rijnsburgse Boys - IJsselmeervogels
Spakenburg - Scheveningen
TEC - Excelsior M.
     
Wedstrijddag 5 - 21 september
ASWH - IJsselmeervogels
De Treffers - Scheveningen
GVVV - Excelsior M.
Katwijk - Quick Boys
Kozakken Boys - HHC Hardenberg
Rijnsburgse Boys - Jong FC Volendam
Spakenburg - Jong Sparta
TEC - Noordwijk
22 september
AFC - Koninklijke HFC
Wedstrijddag 17 - 11 januari
ASWH - TEC
Jong FC Volendam - Katwijk
Koninklijke HFC - Spakenburg
Kozakken Boys - Excelsior M.
Quick Boys - GVVV
Rijnsburgse Boys - Jong Sparta
Scheveningen - Noordwijk
IJsselmeervogels - HHC Hardenberg
12 januari
AFC - De Treffers
Wedstrijddag 28 - 4 april
Excelsior M. - HHC Hardenberg
Jong FC Volendam - IJsselmeervogels
Koninklijke HFC - GVVV
Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys
Noordwijk - TEC
Quick Boys - Katwijk
Scheveningen - ASWH
Spakenburg - De Treffers
5 april
Jong Sparta - AFC
     
Wedstrijddag 6 - 28 september
Excelsior M. - TEC
HHC Hardenberg - Katwijk
Jong FC Volendam - Spakenburg
Jong Sparta - GVVV
Koninklijke HFC - ASWH
Noordwijk - Kozakken Boys
Quick Boys - De Treffers
Scheveningen - Rijnsburgse Boys
IJsselmeervogels - AFC
Wedstrijddag 18 - 18 januari
De Treffers - Quick Boys
Excelsior M. - Jong FC Volendam
GVVV - AFC
HHC Hardenberg - Koninklijke HFC
Jong Sparta - IJsselmeervogels
Katwijk - Scheveningen
Noordwijk - Rijnsburgse Boys
Spakenburg - ASWH
TEC - Kozakken Boys
Wedstrijddag 29 - 11 april
AFC - Noordwijk
De Treffers - Jong FC Volendam
GVVV - Kozakken Boys
HHC Hardenberg - ASWH
Jong Sparta - Excelsior M.
Katwijk - Koninklijke HFC
Rijnsburgse Boys - Scheveningen
TEC - Spakenburg
IJsselmeervogels - Quick Boys
     
Wedstrijddag 7 - 5 oktober
ASWH - Jong FC Volendam
De Treffers - HHC Hardenberg
Excelsior M. - Jong Sparta
GVVV - IJsselmeervogels
Katwijk - AFC
Kozakken Boys - Koninklijke HFC
Rijnsburgse Boys - Quick Boys
Spakenburg - Noordwijk
TEC - Scheveningen
Wedstrijddag 19 - 25 januari
AFC - Spakenburg
ASWH - Noordwijk
Katwijk - TEC
Kozakken Boys - Jong FC Volendam
Quick Boys - Jong Sparta
Rijnsburgse Boys - Excelsior M.
Scheveningen - HHC Hardenberg
IJsselmeervogels - GVVV
26 januari
Koninklijke HFC - De Treffers
Wedstrijddag 30 - 18 april
ASWH - AFC
Excelsior M. - GVVV
HHC Hardenberg - Jong Sparta
Jong FC Volendam - Rijnsburgse Boys
Koninklijke HFC - Kozakken Boys
Noordwijk - Katwijk
Scheveningen - Quick Boys
Spakenburg - IJsselmeervogels
19 april
TEC - De Treffers 
     
Wedstrijddag 8 - 12 oktober
AFC - ASWH
HHC Hardenberg - Rijnsburgse Boys
Jong FC Volendam - De Treffers
Jong Sparta - Kozakken Boys
Koninklijke HFC - Quick Boys
Noordwijk - Excelsior M.
Scheveningen - GVVV
TEC - Katwijk
IJsselmeervogels - Spakenburg
Wedstrijddag 20 - 1 februari
De Treffers - Katwijk
Excelsior M. - AFC
GVVV - Scheveningen
HHC Hardenberg - Kozakken Boys
Jong FC Volendam - TEC
Noordwijk - Spakenburg
Quick Boys - Rijnsburgse Boys
IJsselmeervogels - ASWH
2 februari
Jong Sparta - Koninklijke HFC
Wedstrijddag 31 - 2 mei
Excelsior M. - Koninklijke HFC
GVVV - TEC
Jong Sparta - Jong FC Volendam
Katwijk - Spakenburg
Kozakken Boys - Noordwijk
Quick Boys - ASWH
Rijnsburgse Boys - HHC Hardenberg
IJsselmeervogels - Scheveningen
3 mei
De Treffers - AFC
     
Wedstrijddag 9- 26 oktober
De Treffers - IJsselmeervogels
Excelsior M. - ASWH
GVVV - Noordwijk
Jong FC Volendam - Koninklijke HFC
Jong Sparta - HHC Hardenberg
Kozakken Boys - Katwijk
Quick Boys - Scheveningen
Rijnsburgse Boys - AFC
Spakenburg - TEC
Wedstrijddag 21 - 8 februari
AFC - Rijnsburgse Boys
ASWH - GVVV
Katwijk - Excelsior M.
Koninklijke HFC - Jong FC Volendam
Kozakken Boys - Jong Sparta
Noordwijk - Quick Boys
Scheveningen - De Treffers
Spakenburg - HHC Hardenberg
TEC - IJsselmeervogels
Wedstrijddag 32 - 9 mei
AFC - Katwijk
ASWH - Kozakken Boys
HHC Hardenberg - De Treffers
Jong FC Volendam - Quick Boys
Koninklijke HFC - IJsselmeervogels
Noordwijk - Jong Sparta
Scheveningen - Excelsior M.
Spakenburg - GVVV
TEC - Rijnsburgse Boys 
     
Wedstrijddag 10 - 2 november
AFC - Excelsior M.
ASWH - De Treffers
HHC Hardenberg - GVVV
Katwijk - Noordwijk
Rijnsburgse Boys - Kozakken Boys
Scheveningen - Spakenburg
TEC - Quick Boys
IJsselmeervogels - Jong FC Volendam
3 november
Koninklijke HFC - Jong Sparta
Wedstrijddag 22 - 15 februari
De Treffers - ASWH
Excelsior M. - Noordwijk
GVVV - Katwijk
HHC Hardenberg - AFC
Jong FC Volendam - Scheveningen
Jong Sparta - Spakenburg
Quick Boys - TEC
Rijnsburgse Boys - Koninklijke HFC
IJsselmeervogels - Kozakken Boys
Wedstrijddag 33 - 16 mei
AFC - TEC
ASWH - Katwijk
GVVV - HHC Hardenberg
Jong FC Volendam - Noordwijk
Kozakken Boys - De Treffers
Quick Boys - Koninklijke HFC
Rijnsburgse Boys - Spakenburg
Scheveningen - Jong Sparta
IJsselmeervogels - Excelsior M.
     
Wedstrijddag 11 - 9 november
Excelsior M. - Rijnsburgse Boys
GVVV - ASWH
HHC Hardenberg - TEC
Jong FC Volendam - Kozakken Boys
Jong Sparta - Scheveningen
Noordwijk - AFC
Quick Boys - IJsselmeervogels
Spakenburg - Katwijk
10 november
De Treffers - Koninklijke HFC
Wedstrijddag 23 - 29 februari
AFC - IJsselmeervogels
ASWH - Excelsior M.
De Treffers - Rijnsburgse Boys
Katwijk - HHC Hardenberg
Koninklijke HFC - Scheveningen
Kozakken Boys - Quick Boys
Noordwijk - GVVV
Spakenburg - Jong FC Volendam
1 maart
TEC - Jong Sparta
Wedstrijddag 34 - 23 mei
De Treffers - GVVV
Excelsior M. - Quick Boys
HHC Hardenberg - IJsselmeervogels
Jong Sparta - Rijnsburgse Boys
Katwijk - Jong FC Volendam
Koninklijke HFC - AFC
Noordwijk - Scheveningen
Spakenburg - Kozakken Boys
TEC - ASWH
     
Wedstrijddag 12 - 16 november
ASWH - Quick Boys
Katwijk - De Treffers
Koninklijke HFC - Rijnsburgse Boys
Kozakken Boys - IJsselmeervogels
Noordwijk - HHC Hardenberg
Scheveningen - Jong FC Volendam
Spakenburg - Excelsior M.
TEC - GVVV
17 november
AFC - Jong Sparta
   

 
















 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Agenda
19 Nov Wedstrijden Old Stars
20 Nov sv Drechtsteden Kantine
21 Nov Competitie wedstrijden darts
23 Nov Kozakken Boys - ASWH
26 Nov Wedstrijden Old Stars
27 Nov sv Drechtsteden Kantine
28 Nov Competitie wedstrijden darts
30 Nov ASWH - Rijnsburgse Boys
03 Dec Wedstrijden Old Stars
04 Dec sv Drechtsteden Kantine
05 Dec Competitie wedstrijden darts
07 Dec ASWH - HHC Hardenberg
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft