ASWH
Selectie
ERELIJST COMPETITIE/BEKER
1949 Kampioen 1e klasse afdeling Dordrecht 1959 Kampioen 4e klasse D + promotie 3e klasse
1961 Kampioen 4e klasse C + promotie 3e klasse 1965 Promotie naar de 3e klasse via nacompetitie
1970 Kampioen 3e klasse + promotie 3e klasse 1983 Kampioen 2e klasse A +promotie 1e klasse
1995 Promotie naar de 1e klasse via nacompetitie 1996 Via versterkte promotie naar de hoofdklasse
1999 Kampioen 1e klasse + promotie hoofdklasse 2001 Kampioen hoofdklasse B
2002 Kampioen hoofdklasse A 2005 Kampioen hoofdklasse A
2005 LANDSKAMPIOEN AMATEURVOETBAL
2005 Winnaar Supercup
2006 Winnaar Districtsbeker Zuid I 2006 Winnaar landelijke amateurbeker
2014 Winnaar Districtsbeker Zuid I 2014 Winnaar landelijke amateurbeker
2014 Winnaar Supercup 2016 Winnaar Districtsbeker Zuid I
2016 Promotie naar derde divisie via nacompetitie 2019  Promotie naar tweede divisie via nacompetitie 

 
ASWH-selectie seizoen 2019 - 2020
Selectie2018
Bovenste rij vlnr: Michel Nys (materiaalverzorger), Yassine Belghar, Josh Gross Santana, Sanzio Dieterich, Fabian Korporaal, Lars Bosscha, Mels van Driel, Ismail Yildirim, Henry Eshuis (verzorger)
Middelste rij vlnr: Vince van Dongen, Clarence Bijl, Serkan Tanriseven, Nebi Tiryakioglu, Kristijan Nikolic, Stef Doedée, Stefan Kok, Sam van de Kreeke, Menno Vooges, David Almeida, Nick Slotboom
Onderste rij vlnr: Stanley Husen, Peter Verhoeve, Lester Pires, John Bos (keeperstrainer), Ed Ridderhof (assistent-trainer), Cesco Agterberg (hoofdtrainer), Ferry van Lare (assistent-trainer), Marco van Vugt (teammanager), Bilal El Amrani, Gilmaro van de Werp, Jesper van den Bosch

  SELECTIE
Kok2018 

Rugnummer 1
Stefan Kok

Doelman
Geboortedatum: 14 juni 1999
Vorige clubs: Spirit, Excelsior
2e seizoen

 Vooges2018

Rugnummer 2
Menno Vooges
Verdediger
Geboortedatum: 24 februari 1999
Vorige clubs: BVCB, Excelsior
2e seizoen

 

Rugnummer 3
Toby Mulder

Verdediger
Geboortedatum: 29 mei 1990
Vorige clubs: GJS, RKC Waalwijk, Kozakken Boys, SteDoCo
1e seizoen

 Vandriel2018 Rugnummer 4
Mels van Driel
Middenvelder / verdediger
Geboortedatum: 2 februari 1983
Vorige clubs: Tediro, Feyenoord, Excelsior, Fortuna Sittard, RBC Roosendaal
9e seizoen
Vandewerp2018  Rugnummer 5
Gilmaro van de Werp
Verdediger
Geboortedatum: 12 augustus 1993
Vorige clubs: Fluks, EBOH, FC Dordrecht
7e seizoen (daarvoor ook in ASWH-jeugd en tweede elftal)
 Vandenbosch2018 Rugnummer 6
Jesper van den Bosch
Middenvelder
Geboortedatum: 3 november 1988
Vorige clubs: Feyenoord, Soccer Boys, XerxesDZB, Capelle
7e seizoen
 Vandekreeke2018

Rugnummer 7
Sam van de Kreeke

Aanvaller
Geboortedatum: 28 december 1995
Vorige clubs: Halsteren, NAC Breda, DOSKO, Halsteren
2e seizoen

 Bosscha2018 Rugnummer 8
Lars Bosscha
Middenvelder
Geboortedatum: 11 februari 1988
Vorige clubs: Capelle, Excelsior, Capelle
5e seizoen
 Pires2018 Rugnummer 9
Lester Pires
Aanvaller
Geboortedatum: 3 april 1998
Vorige clubs: Sparta Rotterdam, Alexandria '66
2e seizoen
 Slotboom2018 Rugnummer 10
Nick Slotboom

Middenvelder
Geboortedatum: 7 mei 1995
Vorige clubs: ASWH, Leonidas
6e seizoen (exclusief volledige jeugd bij ASWH)
Yildirim2018  Rugnummer 11
Ismail Yildirim

Aanvaller
Geboortedatum: 1 juni 1990
Vorige clubs: DFC, FC Dordrecht, Oranje Wit, Kozakken Boys, RKC Waalwijk, Boluspor (TUR), Menemen Belediyespor (TUR)
3e seizoen
  Rugnummer 12
Michel Franken

Keeper
Geboortedatum: 26 januari 1994
Vorige clubs: Feyenoord, Capelle, Smitshoek, CVV Zwervers, Leonidas, SteDoCo
1e seizoen
  Rugnummer 14
Roy van 't Hoog

Verdediger
Geboortedatum: 25 juni 1998
Vorige clubs: Hardinxveld, Sliedrecht
1e seizoen
 Bijl2018 Rugnummer 15
Clarence Bijl
Verdediger
Geboortedatum: 1 augustus 1998
Vorige clubs: Maasdam, FC Binnenmaas, Feyenoord, FC Dordrecht
2e seizoen
 

Rugnummer 16
Tijs te Duits

Keeper
Geboortedatum: 27 februari 1999
Vorige clubs: Soccer Boys, Alphense Boys, Ajax, Excelsior, St. Mary's College of California (Verenigde Staten)
1e seizoen

 

Rugnummer 17
Lucas van Oeveren

Middenvelder
Geboortedatum: 11 juli 1990
Vorige clubs: Sparta Rotterdam, Leonidas, Capelle, Leonidas, DHC, Zwaluwen, SC Feyenoord
1e seizoen

 

Rugnummer 18
Mitchel Louwerens

Aanvaller
Geboortedatum: 4 december 1995
Vorige clubs: NSVV
1e seizoen

Korporaal2018  Rugnummer 19
Fabian Korporaal
Middenvelder
Geboortedatum: 19 december 1997
Vorige clubs: Dubbeldam, Feyenoord, FC Twente, NEC
2e seizoen
  Rugnummer 20
Lorenzo Braaf
Verdediger / middenvelder
Geboortedatum: 7 mei 1998
Vorige clubs: Feyenoord, ADO Den Haag, FC Dordrecht, Smitshoek
1e seizoen
  Rugnummer 21
Kenny Anderson
Middenvelder
Geboortedatum: 14 februari 1992
Vorige clubs: Arkel, RKC Waalwijk, Heart of Midlothian (Schotland), RKC Waalwijk, Quick Boys
1e seizoen
  Rugnummer 22
Victor Stenzler
Verdediger
Geboortedatum: 21 juli 1999
Vorige clubs: Groen-Wit, Baronie, NAC Breda
1e seizoen
 Vandongen2018 Rugnummer 23
Vince van Dongen
Verdediger
Geboortedatum: 31 oktober 1999
Vorige clubs: Excelsior
2e seizoen
  Rugnummer 34
Aytaç Asim Metin

Verdediger
Geboortedatum: 28 december 1995
Vorige clubs: Feyenoord, Spartaan '20, Leonidas, Gençlerbirligi (Turkije), Besiktas (Turkije), FC Twente, Noordwijk, ADO Den Haag, Bagçilar Spor (Turkije)
1e seizoen
  Rugnummer
  Rugnummer
   

 
Rogier Veenstra - trainer/coach
Geboortedatum: 17 september 1987
Vorige clubs: JVOZ (jeugd), Zeelandia Middelburg, GOES
1e seizoen
  Sjoerd van der Waal - assistent-trainer
Geboortedatum: 29 januari 1985
1e seizoen
 
John Bos - keeperstrainer
Geboortedatum: 26 februari 1965
5e seizoen
 

Marco van Vugt - teammanager
Geboortedatum: 8 oktober 1962
9e seizoen (eerder ook actief in diverse andere functies)

  Henry Eshuis - verzorger
Geboortedatum: 11 november 1959
9e seizoen
  Richard Schouwenburg - fysiotherapeut
  Karel Opraus - fysiotherapeut
 

Bas Nagtegaal - fysiotherapeut / verzorger

Geboortedatum: 1993

2e seizoen

 

André Boll - materiaalbeheer
Geboortedatum:
2e seizoen
 

  Michel Nys - materiaalbeheer
Geboortedatum: 11 december 1980
12e seizoen
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Agenda
20 Jul ASWH - Halsteren
24 Jul Al-Feiha FC - ASWH
27 Jul Minitoernooi bij ASWH
30 Jul ASWH - FC Dordrecht
03 Aug ASWH - GOES
08 Aug UNA - ASWH
10 Aug Toernooi OJC Rosmalen
17 Aug ASWH - Baronie
08 Apr Schoolvoetbal groep 7/8
15 Apr Schoolvoetbal Groep 5/6
22 Apr Schoolvoetbal Groep 3/4
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft