• ASWH JO17-3
  • Begeleiding

    NaamRolFunctie
    Bouwmeester, MarcelTechnische stafTrainer
    Jong, Cor deOverige stafTeammanager
    Mangroe, JaijantOverige stafTeammanager
    Muller, JohnOverige stafTeammanager
    Valkenburg, FredTechnische stafTrainer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 12:30Rijsoord JO17-1 - ASWH JO17-3Sportpark Rijsoord
    30 okt. 10:00ASWH JO17-3 - Sliedrecht JO17-2Sportpark Schildman
    6 nov. 10:30Hardinxveld JO17-2 - ASWH JO17-3Sportpark Sluisweg
    13 nov. 10:30ASWH JO17-3 - DFC JO17-1Sportpark Schildman
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    28 aug.ASWH 2 - Groeneweg 21 - 4Vriendschappelijk
    28 aug.ASWH O23-1 - Jodan Boys 0 - 0Vriendschappelijk
    28 aug.ASWH 8 - Brederoderes ?0 - 0Vriendschappelijk
    28 aug.ASWH JO19-1 - Nieuwerkerk JO19-13 - 0Vriendschappelijk
    30 aug.ASWH JO17-1 - FC Dordrecht JO16-10 - 0Vriendschappelijk
    4 sep.ASWH JO10-4 - Unitas30 JO10-40 - 0Vriendschappelijk
    4 sep.ASWH JO13-5 - Rijsoord JO13-30 - 0Vriendschappelijk
    4 sep.ASWH JO13-6 - Rijsoord JO13-40 - 0Vriendschappelijk
    4 sep.ASWH JO11-5 - Rijsoord JO11-511 - 1Vriendschappelijk
    4 sep.ASWH JO11-7 - Rijsoord JO11-60 - 0Vriendschappelijk
  • Poulestanden ASWH JO17-3 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijsoord JO17-143101651110
    2Sliedrecht JO17-24310136710
    3Kozakken Boys JO17-24310149510
    4De Alblas JO17-23300143119
    5SV Noordeloos JO17-153021011-19
    6Hardinxveld JO17-24202141136
    7DFC JO17-14112613-74
    8IFC JO17-23012811-31
    9RCD JO17-24013415-111
    10ASWH JO17-3200226-40
    11Drechtstreek JO17-250051021-110

    Poulestanden ASWH JO17-3 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH JO17-311005143
    2IFC JO17-2100115-40

    Poulestanden ASWH JO17-3 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH JO17-300000000
    2Rijsoord JO17-100000000
  • Teamindeling

    NaamRolFunctie
    Baan, KevinTeamspeler
    Bouwmeester, DylanTeamspeler
    Heester, LucasTeamspeler
    Jong, Samuel deTeamspeler
    Jongeneel, LarsTeamspeler
    Koeveringe, Timo vanTeamspeler
    Reedijk, BoazTeamspeler
    Tetik, CagatayTeamspeler
    Valkenburg, NicolaiTeamspeler
    Zutphen, Tobias vanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.