• ASWH JO19-1

  • Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Begeleiding

    NaamRolFunctie
    Bastein, JeffreyTechnische stafTrainer/coach
    Gelderen, Maarten vanOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 14:30VVGZ JO19-1 - ASWH JO19-1Sportpark De Noord
    10 dec. 14:45ASWH JO19-1 - Walcheren JO19-1Sportpark Schildman
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    26 nov.ASWH JO19-1 - Unitas'30 JO19-13 - 4regulier
    19 nov.MOC'17 JO19-1 - ASWH JO19-13 - 1regulier
    12 nov.ASWH JO19-1 - Bavel JO19-10 - 2regulier
    5 nov.ASWH JO19-1 - Beek Vooruit JO19-14 - 0regulier
    29 okt.Baronie JO19-1 - ASWH JO19-13 - 4regulier
    15 okt.ASWH JO19-1 - Kozakken Boys JO19-11 - 2regulier
    8 okt.WSC JO19-1 - ASWH JO19-14 - 2regulier
    1 okt.ASWH JO19-1 - Dubbeldam JO19-114 - 0regulier
    24 sep.Rijen JO19-1 - ASWH JO19-10 - 7regulier
    17 sep.ASWH JO19-1 - Dubbeldam JO19-112 - 2beker
    10 sep.ASWH JO19-1 - Beek Vooruit JO19-15 - 0beker
    3 sep.VVGZ JO19-1 - ASWH JO19-11 - 4beker
  • Poulestanden ASWH JO19-1 ( Divisie 4 D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kozakken Boys JO19-199003042627
    2WSC JO19-186113392419
    3Baronie JO19-195222318517
    4MOC'17 JO19-195132422216
    5Unitas'30 JO19-1950434201415
    6ASWH JO19-1940536181812
    7VVGZ JO19-183231915411
    8Bavel JO19-183231517-211
    9Walcheren JO19-17304121209
    10Rijen JO19-192161133-227
    11Beek Vooruit JO19-18107729-223
    12Dubbeldam JO19-19018855-471

    Poulestanden ASWH JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH JO19-13300213189
    2VVGZ JO19-131117704
    3Beek Vooruit JO19-1311158-34
    4Dubbeldam JO19-13003419-150

    Poulestanden ASWH JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 1 Vrijgeloot beker )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH JO19-100000000
    2Avesteyn JO19-100000000
    3Best Vooruit JO19-100000000
    4Brabantia JO19-100000000
    5Drechtstreek JO19-100000000
    6EFC JO19-100000000
    7FC Engelen JO19-100000000
    8EVV Echt JO19-100000000
    9Halsteren JO19-100000000
    10Hilvaria JO19-100000000
    11JEKA JO19-100000000
    12Sportclub Jekerdal JO19-100000000
    13Kozakken Boys JO19-200000000
    14Kozakken Boys JO19-100000000
    15Sportclub Leeuwen JO19-100000000
    16Mierlo Hout JO19-100000000
    17OJC ROSMALEN JO19-100000000
    18FC de Rakt JO19-100000000
    19Rhode/VSB JO19-100000000
    20Roosendaal JO19-100000000
    21SV TOP JO19-100000000
    22Tricht JO19-100000000
    23VOAB JO19-100000000
    24ST Volharding/Sambeek JO19-100000000
    25SC 't Zand JO19-100000000
  • Teamindeling

    NaamRolFunctie
    Berends, CastorTeamspeler
    Boom, GianTeamspeler
    Bruin, Lucas deTeamspeler
    Es, Jesse vanTeamspeler
    Gelderen, Sven vanTeamspeler
    Hameetman, RonaldoTeamspeler
    Jong, Ismaƫl DeTeamspeler
    Karaduman, EfkanTeamspeler
    Nieuwenhuis, JobTeamspeler
    Osepa, RishomarTeamspeler
    Ozer, OzcanTeamspeler
    Pausic, FilipTeamspeler
    Plaisier, MikaTeamspeler
    Rodrigues, GiovanniTeamspeler
    Roovers, JustTeamspeler
    Stok, MikeTeamspeler
    Stolk, SamTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.