• ASWH JO7-Mini's

  • ASWH JO7 (mini's)

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergman- van der Padt, Marleen vdTechnische stafTrainer
    Dias, VercilioLokale stafTrainer

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mei. 18:30ASWH JO13-3 - SSW JO13-1Sportpark Schildman
    24 mei. 19:00ASWH JO13-2 - Oranje Wit JO13-3Sportpark Schildman
    24 mei. 20:00ASWH 2 - Pelikaan 2Sportpark Schildman
    24 mei. 20:00Rijsoord 5 - ASWH 9Sportpark Rijsoord
    24 mei. 20:00De Alblas 3 - ASWH 3Sportpark Souburgh
    25 mei. 18:30SteDoCo JO11-2 - ASWH JO11-8Sportpark SteDoCo
    26 mei. 14:30HHC Hardenberg - ASWHSportpark De Boshoek (HHC)
    28 mei. 08:30Dubbeldam MO13-1 - ASWH MO13-1Sportpark Schenkeldijk
    28 mei. 08:30Oranje Wit JO13-2 - ASWH JO13-8Sportpark Oranje Wit
    28 mei. 08:30Drechtstreek JO13-1 - ASWH JO13-1Sportpark Oostpolder
    28 mei. 09:50ASWH JO8-8 - GJS JO8-6Sportpark Schildman
    28 mei. 10:00ASWH JO15-5 - Heerjansdam JO15-1Sportpark Schildman
    28 mei. 10:30EBOH JO15-1 - ASWH JO15-3Sportpark Schenkeldijk
    28 mei. 12:00ASWH JO17-1 - Roosendaal JO17-1Sportpark Schildman
    28 mei. 12:00SC Emma 4 - ASWH 11Sportpark Reeweg
    28 mei. 12:15ASWH 2 - Rijsoord 2Sportpark Schildman
    28 mei. 12:15ASWH JO15-1 - Pelikaan JO15-1Sportpark Schildman
    28 mei. 12:30Drechtstreek 7 - ASWH 8Sportpark Oostpolder
    28 mei. 13:00RCD JO17-2 - ASWH JO17-3Sportpark Krommedijk
    28 mei. 14:30ASWH 3 - Rijsoord 3Sportpark Schildman
    28 mei. 14:30Nieuw Lekkerland 7 - ASWH 6Sportpark Excelsior
    28 mei. 15:00ASWH JO19-1 - PVCV JO19-1Sportpark Schildman
    28 mei. 15:30ASWH - NoordwijkSportpark Schildman
    30 mei. 19:15Wieldrecht MO17-1 - ASWH MO17-1Sportpark Wieldrecht
    2 jun. 19:30ASWH MO15-1 - Heukelum MO15-1Sportpark Schildman
    4 jun. 12:00Almkerk 2 - ASWH 2Sportpark Almkerk
    4 jun. 12:30ASWH 11 - De Zwerver 4Sportpark Schildman
    4 jun. 12:35ASWH 6 - ZBC'97 4Sportpark Schildman
    4 jun. 15:00Oranje Wit 4 - ASWH 3Sportpark Oranje Wit
    4 jun. 15:30Kozakken Boys - ASWHSportpark De Zwaaier
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.ASWH JO7 (mini's) - ASWH JO7 (mini's)0 - 0
    14 mei.ASWH JO7-1 (mini's) - ASWH JO7-1 (mini's)0 - 0
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alexsander Ghebremedhin, NebiTeamspeler
    Luz Silva, Milan daTeamspeler
    Rushani, ValonTeamspeler

    Er zijn 29 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.