• ASWH JO7-Mini's

  • ASWH JO7 (mini's)

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eland, JoëlTechnische stafTrainer

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 08:30ASWH JO15-4 - IFC JO15-2Sportpark Schildman
    2 mrt. 08:30ASWH JO9-3 - Madese Boys JO9-3JMSportpark Schildman
    2 mrt. 08:30ASWH JO9-1 - Rijsoord JO9-1JMSportpark Schildman
    2 mrt. 08:30ASWH JO8-6 - Drechtstreek JO8-4Sportpark Schildman
    2 mrt. 08:30ASWH JO8-9 - Oranje Wit JO8-9Sportpark Schildman
    2 mrt. 08:30ASWH JO9-5 - VVAC JO9-1Sportpark Schildman
    2 mrt. 08:30ASWH JO8-1 - RBC JO8-1Sportpark Schildman
    2 mrt. 08:30ASWH JO9-4 - EBOH JO9-2Sportpark Schildman
    2 mrt. 08:30ASWH JO13-3 - Hardinxveld JO13-2Sportpark Schildman
    2 mrt. 08:30ASWH JO8-7 - Alblasserdam JO8-2Sportpark Schildman
    2 mrt. 08:30ASWH JO17-3 - Unitas'30 JO17-4Sportpark Schildman
    2 mrt. 08:30Oranje Wit JO8-5 - ASWH JO8-5Sportpark Oranje Wit
    2 mrt. 08:30Leerdam Sport'55 JO8-2 - ASWH JO8-3Sportpark Leerdam Sport
    2 mrt. 08:30VVGZ JO8-2 - ASWH JO8-4Sportpark De Noord
    2 mrt. 08:30Unitas'30 JO13-5 - ASWH JO13-10Sportpark De Lage Banken
    2 mrt. 08:30RBC JO11-1 - ASWH JO11-1Atik Stadion
    2 mrt. 08:30GSC/ODS JO9-1 - ASWH JO9-2Sportcomplex Stadspolders
    2 mrt. 08:45De Alblas JO10-2 - ASWH JO10-6Sportpark Souburgh
    2 mrt. 08:45De Zwerver JO9-1 - ASWH JO9-6Sportpark De Schans
    2 mrt. 09:00Hardinxveld MO11-1 - ASWH MO11-1Sportpark Sluisweg
    2 mrt. 09:00DSE JO13-3 - ASWH JO13-8Sportpark Hoge Neerstraat (West)
    2 mrt. 09:45RCD JO10-1 - ASWH JO10-1Sportpark Krommedijk
    2 mrt. 09:45Oranje Wit JO9-6 - ASWH JO9-7Sportpark Oranje Wit
    2 mrt. 09:45Drechtstreek JO10-3 - ASWH JO10-3Sportpark Oostpolder
    2 mrt. 10:00ASWH JO13-1 - JVOZ JO13-2Sportpark Schildman
    2 mrt. 10:00ASWH JO11-3 - Rijsoord JO11-2JMSportpark Schildman
    2 mrt. 10:00ASWH JO10-7 - Oranje Wit JO10-6Sportpark Schildman
    2 mrt. 10:00ASWH JO11-4 - Hardinxveld JO11-3Sportpark Schildman
    2 mrt. 10:00ASWH JO10-8 - De Alblas JO10-1Sportpark Schildman
    2 mrt. 10:00ASWH JO10-2 - Wieldrecht JO10-1Sportpark Schildman
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Eland, MilanTeamspeler
    Ghzili, SafouanTeamspeler
    Giessen, Ties Van derTeamspeler
    Hemert, Job vanTeamspeler
    Hollander, Fos DenTeamspeler
    Linden, Kyrano van derTeamspeler
    Mol, LivTeamspeler

    Er zijn 47 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.