ASWH
Commissies
Commissies Naam Telefoon E-mailadres
Financiële zaken
Penningmeester
Financiën Sponsoring
Financiën Horeca


Henk van der Meulen
Adrie Haksteeg
Jan Dooren

 



Jeugdbestuur
Voorzitter
Secretaris
Lid Jeugdbestuur
PR Jeugd
Jeugd Technische Zaken
Lid Jeugdbestuur


Ruud Verrijp a.i.
vacant
Marjan Bloemendal

Stefan van Helden
Maarten van Gelderen








jeugdbestuur@aswh.nl
jeugdbestuur@aswh.nl
jeugdbestuur@aswh.nl

jeugdtz@aswh.nl

Wedstrijdsecretariaat
Coördinator
Ledenadmin. Voetbalschool
Ledenadmin. junioren / senioren
Indeling nieuwe leden Voetbalschool
Indeling nieuwe junioren / meiden
Indeling nieuwe senioren
Wedstrijdwijzigingen Voetbalschool
Wedstrijdwijzigingen junioren / meiden
Wedstrijdwijzigingen senioren
Oefenwedstrijden
Toernooien


Marnix Somers
Antonio Gonzalez
Marjan Bloemendal
Antonio Gonzalez
Jay Mongroe
Wim Rosman
Linda Osinga
Karen vd Brink
Wim Rosman
Linda Osinga
Paula Zwaanenburg

 




06-41879483
06-28297329


06-28297329

(na 17.00)


wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
prvoetbalschool@aswh.nl
ledenadministratie@aswh.nl
prvoetbalschool@aswh.nl
hjo-bovenbouw@aswh.nl
WimR.aswh@gmail.com
linda.aswh@gmail.com

WimR.aswh@gmail.com
oefenwedstrijden@aswh.nl
toernooien@aswh.nl

Scheidsrechterscommissie
Coördinator
Indelingen
Alg. lid
PR en alg.lid

Marjan Bloemendal
Harry Janssen
Sjoerd Plomp
Hans van Hoek




06-25586435


scheidsrechters@aswh.nl

scheidsrechters@aswh.nl
scheidsrechters@aswh.n
prjeugd@aswh.nl
Jeugdtechnische zaken
Hoofd Jeugd Opleidingen
Jeugd Technische Zaken
Coördinatoren voetbalschool





Jay Mongroe
Stefan van Helden
Wolter Admiraal
Antonio Gonzalez
Bert Jan Ouwens
Martin van 't Zelfden




06-20956664



hjo-bovenbouw@aswh.nl
jeugdtz@aswh.nl
w.admiraal@dis-bv.com
prvoetbalschool@aswh.nl

Ledenadministratie
Coördinator
Junioren / senioren

Voetbalschool

Erik Helmink
Marjan Bloemendal
Jan Dooren
Antonio Gonzalez

06-50630817

06-81430931


erikhelminkambacht@outlook.com
ledenadministratie@aswh.nl
jpdooren@kpnplanet.nl
prvoetbalschool@aswh.nl
Vrijwilligersbeleid
Coördinator

Gerrit Scheurwater

06-55391813

gerritscheurwater@aswh.nl
Technische zaken
Coördinator
Lid
Lid

Wim Helmink
Henk Sterkenburg
Mark van der Velden

06-22492218



wim@familiehelmink.nl

Mark.van.der.Velden@bdo.nl
Mediacommissie
Voorzitter
Secretaris
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid

Michel Nys
Ellen Hoogendam
Marjan Bloemendal  
Antonio Gonzalez
Hans van Hoek
Rob Lobrink
Wim Rosman
Gerrit Scheurwater

06-
06-
06-

06-
06-
06-
06-

pr@aswh.nl
ellenhoogendam@hotmail.com
wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
antonio.gonzalez@xs4all.nl
hans.v.hoek@gmail.com
rob.lobrink@gmail.com

wrosman@planet.nl
gerrit.aswh@gmail.nl
Toernooicommissie
Coördinatrice
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid

Paula Zwaanenburg
   
toernooien@aswh.nl
Kantinecommissie
Voorzitter
Beheerder kantine
Lid
Lid
Lid
Lid

Erik Helmink
Kees van Rosmalen
Natascha vd Vaart
Rene Bloemendal
Rob van Slobbe
Teun van Wingerden
   
Accommodatiebeheer
Coördinator
Medewerkers onderhoud









Andre Boll
Dick Bravenboer
Wessel Huizer
John van Otterloo
Maarten Sintnicolaas
Jan Sturrus
Ad van Veen
Adrie van Wingerden
   
Terreincommissie
Medewerkers








Hendrik Jan de Graaff
Bert Boxman
Wim Houthuizen
Henk van Kooten
Arie van der Linden
Dick Post
Jan van Meijeren
Ad van Veen
   
Old Stars Commissie
Secretaris



Addy Wies
Walter Verdoorn
Marcel ter Wengel
06-31916137


addy.wies@kpnmail.nl


Commissie veiligheid
Beveiligingscoordinator
Hoofdsteward
Stewards



Ruud Hak
Hendrik Jan de Graaff




06-51191705
06-55391813



veiligheidszaken@aswh.nl

Vertrouwenscommissie




Joke Greaves
Gerrit Scheurwater

06-34828785
06-55391813

grvs0@xs4all.nl
gerrit.aswh@gmail.com

Businessclub / sponsorcommissie













Mathijs Heijting
Wim van Soest
Adrie Haksteeg
Gert-Jan Hakkesteegt
Rob Daalhuizen
Robert Vis
Ruud Maaskant
Marcel Kind
Anthon-Dick Stigter 
Peter Vrijdag
Rob Lobrink
Lilian Admiraal
Joost Trouwborst
Ruud Verrijp



businessclub@aswh.nl






Kascommissie
Lid
Reserve lid



   


 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
ASWH speelde in de 1e klasse 280 wedstrijden
Geef je club een rondje!
Online kopen? Doe dat via ASWH!
Topscorers ASWH jeugd 2020/21
ASWH speelde 352 wedstrijden in de 2e klasse
Waarschuwing voor valse apps
Bericht van de vv Groede
ASWH speelde 164 wedstrijden in de 3e klasse
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft