ASWH
Commissies
Commissies Naam Telefoon E-mailadres
Financiële zaken
Penningmeester
Financiën Sponsoring
Financiën Horeca


Henk van der Meulen
Adrie Haksteeg
Jan Dooren

 



Jeugdbestuur
Voorzitter
Secretaris
Wedstrijdsecretaris
PR Jeugd
Jeugd Technische Zaken


Edwin Drooger

Marjan Bloemendal

Stefan van Helden








jeugdbestuur@aswh.nl
jeugdbestuur@aswh.nl
wedstrijdsecretariaat@aswh.nl

jeugdtz@aswh.nl
Wedstrijdsecretariaat
Ledenadmin. Voetbalschool
Ledenadmin. junioren / senioren
Indeling nieuwe leden Voetbalschool
Indeling nieuwe junioren / meiden
Indeling nieuwe senioren
Wedstrijdwijzigingen Voetbalschool
Wedstrijdwijzigingen junioren / meiden
Wedstrijdwijzigingen senioren
Oefenwedstrijden
Toernooien


Antonio Gonzalez
Marjan Bloemendal
Antonio Gonzalez
Arnoud Jonker
Wim Rosman
Linda Osinga
Nanda Daane
Wim Rosman
Yvonne Kaffa
Paula Zwaanenburg

 

06-54287814

06-54287814
06-10515979
06-28297329

06-54215647
06-28297329
06-54228809

(na 17.00)



prvoetbalschool@aswh.nl
wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
prvoetbalschool@aswh.nl
arnoud.aswh@gmail.com
WimR.aswh@gmail.com
linda.aswh@gmail.com
nandaaswh@gmail.com
WimR.aswh@gmail.com
oefenwedstrijden@aswh.nl
toernooien@aswh.nl

Scheidsrechterscommissie
Coördinator
Jeugd
Indelingen
PR en alg.lid

Marjan Bloemendal
Wil Warmenhoven
Sjoerd Plomp
Hans van Hoek



06-22490041
06-25586435


scheidsrechters@aswh.nl

witred71@outlook.com
scheidsrechters@aswh.n
prjeugd@aswh.nl
Jeugdtechnische zaken
Hoofd Jeugd Opleidingen
Jeugd Technische Zaken
Coördinatoren voetbalschool





Arnoud Jonker
Stefan van Helden
Wolter Admiraal
Antonio Gonzalez
Bert Jan Ouwens
Martin van 't Zelfden




06-20956664
06-54287814


arnoud.aswh@gmail.com
jeugdtz@aswh.nl
w.admiraal@dis-bv.com
prvoetbalschool@aswh.nl

Ledenadministratie
Coördinator
Junioren / senioren

Voetbalschool

Erik Helmink
Marjan Bloemendal
Jan Dooren
Antonio Gonzalez

06-50630817

06-81430931
06-54287814

erikhelminkambacht@outlook.com
wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
jpdooren@kpnplanet.nl
prvoetbalschool@aswh.nl
Vrijwilligersbeleid
Coördinator

Gerrit Scheurwater

06-55391813

gerritscheurwater@aswh.nl
Technische zaken
Coördinator
Lid
Lid
Lid

Wim Helmink
Michel Devilee
Henk Sterkenburg
Mark van der Velden

06-22492218
06-51413129



wim@familiehelmink.nl
michel-sharon@zonnet.nl

Mark.van.der.Velden@bdo.nl
Mediacommissie
Voorzitter
Secretaris
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid

Michel Nys
Ellen Hoogendam
Marjan Bloemendal  
Antonio Gonzalez
Hans van Hoek
Rob Lobrink
Wim Rosman
Gerrit Scheurwater

06-
06-
06-
06-
06-
06-
06-
06-

pr@aswh.nl
ellenhoogendam@hotmail.com
wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
antonio.gonzalez@xs4all.nl
hans.v.hoek@gmail.com
rob.lobrink@gmail.com

wrosman@planet.nl
gerritscheurwater@aswh.nl
Toernooicommissie
Coördinatrice
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid

Paula Zwaanenburg
   
toernooien@aswh.nl
Kantinecommissie
Voorzitter
Beheerder kantine
Lid
Lid
Lid
Lid

Erik Helmink
Kees van Rosmalen

Jaap Pruijsen
Rob van Slobbe
Teun van Wingerden
   
Accommodatiebeheer
Coödinator
Medewerkers onderhoud










Wout Admiraal
Andre Boll
Dick Bravenboer
Wessel Huizer
John van Otterloo
Maarten Sintnicolaas
Jan Sturrus
Ad van Veen
Adrie van Wingerden
   
Terreincommissie
Medewerkers








Hendrik Jan de Graaff
Bert Boxman
Wim Houthuizen
Henk van Kooten
Arie van der Linden
Dick Post
Jan van Meijeren
Ad van Veen
   
Old Stars Commissie
Secretaris



Addy Wies
Walter Verdoorn
Marcel ter Wengel
06-31916137


addy.wies@kpnmail.nl


Commissie veiligheid
Beveiligingscoordinator
Hoofdsteward
Stewards


Ruud Hak
Hendrik Jan de Graaff



06-51191705
06-55391813


veiligheidszaken@aswh.nl

Vertrouwenscommissie




Joke Greaves
Gerrit Scheurwater

06-34828785
06-55391813

grvs0@xs4all.nl
gerrit.aswh@gmail.com

Sponsorwerving



Marcel Kind
Cees van der Poel


06-54326502

marcel.kind@transafe.info
ceespoel@kpnmail.nl
Sponsorcommissie
Secretaris







Patrick van der Wulp
Mathijs Heijting
Wim van Soest
Rob Daalhuizen
Adrie Haksteeg
Gert-Jan Hakkesteegt
Sjaak Penning


pvdwulp@hetnet.nl






Kascommissie
Lid
Reserve lid



   


 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
ASWH en Rogier Veenstra verlengen samenwerking
Openingstijden kantine donderdag 21 november
Henk van der Giessen overleden
De Wedstrijden: De JO15-1 pakken de overwinning
Loting VoetbalRijnmond Cup: uit naar SV Poortugaal
ASWH loopt zeer zure nederlaag op tegen Quick Boys
Sinterklaas aanbieding in de ASWH Shop!
Topscorer van het jaar 2019-2020
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft