ASWH
Contactadressen

  Naam Telefoon E-mailadres
Bestuur Ruben van der Steen 06-10778315 bestuur@aswh.nl
Jeugdbestuur     jeugdbestuur@aswh.nl
Wedstrijdsecretariaat Marjan Bloemendal   wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
Oefenwedstrijden jeugd Yvonne Kaffa   oefenwedstrijden@aswh.nl
Toernooien Paula Zwaanenburg   toernooien@aswh.nl
Technische zaken Wim Helmink 06-22492218 wim@familiehelmink.nl
Jeugd Technische Zaken Stefan van Helden   jeugdtz@aswh.nl
Veiligheidszaken Ruud Hak 06-51191705 veiligheidszaken@aswh.nl
Mediacommissie Michel Nys   pr@aswh.nl
Hoofd Jeugdopleidingen Jay Mongroe 06-10515979 hjo-bovenbouw@aswh.nl
Voetbalschool Antonio Gonzalez   prvoetbalschool@aswh.nl
Old Stars Addy Wies 06-31916137 addy.wies@kpnmail.nl
Walking Football Ruud Verrijp 06-53169295 rverrijp@caiway.nl
Businessclub Mathijs Heijting  06-29546270  mathijs@brandslovepeople.nl
Kantinezaken Erik Helmink 06-50630817 erikhelminkambacht@outlook.com
Supportersclub Rob Lobrink 06-30404279 rob.lobrink@gmail.com
Accommodatiebeheer      
Vrijwilligersbeleid Gerrit Scheurwater 06-55391813 gerrit.aswh@gmail.com
Vertrouwenscommissie Joke Greaves 06-27209482 j.greaves@rivas.nl
Vertrouwenscommissie Jan Schram 06-53468730 j.hn.schram@caiway.nl
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
Supportersclub BINGO avond (op inschrijving)
Halloween movienight op 30 oktober
De Wedstrijden: Uniek, het 1e op de 4e plek in de 2e divisie
Bliksemstart helpt ASWH bij Scheveningen aan tweede zege op een rij
Een nieuw seizoen
ASWH damesteam van start
De corona-regels op de app
ASWH-kantine buitenverkoop en gezondheidsregistratie
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft