ASWH
Contactadressen
CONTACTADRESSEN    
Bestuur    
Voorzitter John Middendorp jomido1942@gmail.com
Secretaris Ruben van der Steen bestuur@aswh.nl
Penningmeester Henk van der Meulen vandermeulenhenk@gmail.com
Jeugdzaken Ruud Verrijp rverrijp@caiway.nl 
Voetbalzaken Gerrit Scheurwater gerrit.aswh@gmail.com
Kantinezaken Erik Helmink erikhelminkambacht@outlook.com
Sponsoring/marketing Wim van Soest wim@rossenburg.nl
Technische zaken    
Technisch manager Mels van Driel pascha78@live.nl
Jeugdbestuur    
Voorzitter Ruud Verrijp rverrijp@caiway.nl 
Secretaris Marjan Bloemendal marjan@aswh.nl
Jeugdtechnische zaken Stefan van Helden jeugdtz@aswh.nl
Voetbalzaken Maarten van Gelderen maarten.van.gelderen@online.nl 
Jeugopleiding    
Coördinator Jay Mangroe hjo-bovenbouw@aswh.nl
Voetbalschool    
Coördinator Antonio Gonzalez prvoetbalschool@aswh.nl
Wedstrijdsecretariaat    
Manager Marnx Somers wedstrijdsecretariaat@aswh.nl
Wedstrijdwijzigingen t/m O13 Linda Osinga pupillen@aswh.nl
Wedstrijdwijzigingen t/m O19 Karin van den Brink junioren@aswh.nl
Wedstrijdwijzigingen senioren Wim Rosman senioren@aswh.nl 
Toernooien veld/zaal Paula Zwaanenburg toernooien@aswh.nl 
Oefenwedstrijden Linda Osinga oefenwedstrijden@aswh.nl
Aanstellen clubscheidsrechters Harry Janssen  
Accommodatiebeheer    
Coördinator Erik Helmink erikhelminkambacht@outlook.com
Onderhoudbeheer Hendrik Jan de Graaff hj.degraaff@gmail.com
Communicatie    
Webbeheer Antonio Gonzalez antonio.gonzalez@xs4all.nl 
Redacteur website Michel de Nys pr@aswh.nl
Redacteur website Gerrit Scheurwater gerrit.aswh@gmail.com
Redacteur website Rob Lobrink rob.lobrink@gmail.com
Bestuur stichting ASWH    
Voorzitter Wim van Soest wim@rossenburg.nl
Secretaris Henk van der Meulen vandermeulenhenk@gmail.com
Penningmeester Adrie Haksteeg a.haksteeg@chello.nl
Businessclub    
Secretaris Peter Vrijdag petervrijdag1@gmail.com
Lid  Adrie Haksteeg  a.haksteeg@chello.nl
Lid  Joost Trouwborst  
Lid  Maurice van Schijndel  
Lid  Stephanie Schilte stephanieschilt@gmail.com
Bestuur supportersclub    
Voorzitter John Middendorp jomido1942@gmail.com
Secretaris Bert van Helden l.helden2@upcmail.nl
Penningmeester Rob Lobrink rob.lobrink@gmail.com
Veiligheidszaken    
Coördinator Ruud Hak  
Hoofd steward Hendrik Jan de Graaff hj.degraaff@gmail.com
Vrijwilligersbeleid    
Coördinator Gerrit Scheurwater gerrit.aswh@gmail.com
Walking Football    
Coördinator Ruud Verrijp rverrijp@caiway.nl 
Old Stars    
Coördinator Ruben van der Steen rsteen-aswh@caiway.nl
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
ASWH Supportersclub online PUB Quiz
JO11 en JO12 streden om elke (kunst)grasspriet tijdens mixtoernooi
JO10 mixtoernooi is plezier met allemaal winnaars
Manchester City winnaar pupillenmixtoernooi JO9
Vanaf 1 maart nieuw (tijdelijk) trainingsschema
Profiteer nog tot 1 maart van vroegboekkorting voor Feyenoord Soccer Camp!
Pupillenmixtoernooi JO8
Clarence Bijl langer bij ASWH
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft