ASWH
Schema Groen
Trainingsschema GROEN: Zowel Kunstgras 1, 2 en 6 en Strook beschikbaar. (Last update: 8-9-2019)
(Strook tussen de ballenvangers (voorheen strook B, C, D) is onderverdeeld in 2 gedeeltes; Links is 3A en rechts is 3B)

Bij de junioren zijn er 3 teams per tijdsdeel ingedeeld op 1 veld. Het is de bedoeling dat deze 3 teams het veld in onderling overleg met elkaar verdelen.
Let op! In de kleedkamergangen hangt een teamoverzicht met de indeling van de kleedkamers. Alleen de toegewezen kleedkamers mogen gebruikt worden!!!

Er mag onder geen enkele omstandigheid op de velden 3 en 4 getraind worden zonder toestemming van wedstrijdsecretariaat!

Maandag Veld 1A Veld 1B Veld 2A Veld 2B Korfbal Strook 3A Strook 3B Veld 6A Veld 6B
17.30 – 18.30 JO-08 JO-09         IFC
Kleedkamer Kleedkamer 1 Kleedkamer 2+3          
18.30 – 19.45 JO-10 JO11 MO-11   JO14-2 JO14-3   IFC
Kleedkamer Kleedkamer 4+5+6 Kleedkamer 7+8 Kappa   Trust Trust    
18:45 - 20:00       JO14-1        
Kleedkamer       Transafe        
19.45 - 21.00           JO17-3 JO17-2 JO17-1 IFC
Kleedkamer           Kleedkamer 3 Kleedkamer 2 Certus  
20.00 – 21.30 Selectie 2e JO19-1 + 2  JO15-1       IFC
Kleedkamer Helmink Prim 7 stars Vat+ logilabel  Transafe        
 
Dinsdag Veld 1A Veld 1B Veld 2A Veld 2B Korfbal Strook 3A Strook 3B Veld 6A Veld 6B
18.00 - 19.15 JO-12 JO13 4+6 JO17-4 + MO15-1 + MO13-1 JO13-1   JO13-5 JO13-2+3 IFC
Kleedkamer Kleedkamer 1+2 Kleedkamer 4+8 Kappa + Liefde&Gemert + Trust Kleedkamer 6   Kleedkamer 5 Kleedkamer3 +7  
19.15 - 20.45 Selectie JO15-2 MO17-1 2e     JO15-3 IFC
Kleedkamer Helmink Prim7Stars Transafe Certus     Vat  
20.45 - 22.00 Oldstars       3e IFC
Kleedkamer Kleedkamer 1-2-3-4-5-6-7-8 + Kappa       Trust  
 
Woensdag Veld 1A Veld 1B Veld 2A Veld 2B Korfbal Strook 3A Strook 3B Veld 6A Veld 6B
17.30 – 18.30 JO8 JO-9         IFC
Kleedkamer Kleedkamer 1 Kleedkamer 2+3          
18.00 - 19.15         Mini's     JO13-5  
Kleedkamer         Kleedkamer 1     Liefde&Gemert  
18.30 – 19.45 JO-10 JO-11 MO-11   JO15-1     IFC
Kleedkamer Kleedkamer 4+5+6 Kleedkamer 7+8 Kappa   Kleedkamer 1      
19.15 - 20.30         JO14-1   5e JO14 2 + 3  
Kleedkamer         Transafe   Transafe Trust   
19.45 - 21.00           JO17-1     IFC
Kleedkamer           Certus      
20.00 - 21.30 JO19-1 JO17 2+3 Scheidsrechter         IFC
Kleedkamer Vat Kleedkamer 2+3 Helmink + Prim7 Stars          
20.30 -22.00             6e 8e IFC
Kleedkamer             Liefde & Gemert Liefde & Gemert  
 
Donderdag Veld 1A Veld 1B Veld 2A Veld 2B Korfbal Strook 3A Strook 3B Veld 6A Veld 6B
18.00 – 19.15 JO-12 JO13 2 + 3 JO17-4  MO15-MO13 JO13-1   JO13-5 JO13 4+6 IFC
Kleedkamer Kleedkamer 1+2 Kleedkamer 3+7 Transafe Liefde v G+Trust Kleedkamer 6   Kleedkamer 5  Kleedkamer 4+8  
19.15 - 20.45 Selectie 2e JO15-3 MO17-1     JO15-2 IFC
Kleedkamer Helmink Prim 7 Stars Vat Kappa     Certus  
20.45 - 22.00   4e 7e         IFC
Kleedkamer   Kappa Trust          
 
Vrijdag Veld 1A Veld 1B Veld 2A            
19.00 – 20.30 JO19-1 JO19-2 JO17-1 JO15-1         IFC
Kleedkamer Kleedkamer 3 Kleedkamer 4 Kleedkamer 1 Kleedkamer 2          
                   
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
ASWH oefent dinsdagavond bij Spijkenisse
ASWH communicatie naar level 2.0 (update)
ASWH 2 verder in het bekertoernooi
ASWH neemt weer deel aan actie VriendenLoterij
De Wedstrijden: De competitie begint zaterdag
ASWH krijgt fors pak slaag in Noordwijk
Column: Nog eentje dan!
Vanuit het ASWH archief
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft