ASWH
Uitslagen
Uitslagen        
12-12-2019 Eerste klasse Marvin van Kooten Rico van Bronswijk  1-4
12-12-2019 Eerste klasse Ad van Veen Marvin van Kooten  3-3
         
28-11-2019 Tweede klasse  Arthur Uythoven - Ruben Bol  1-4
28-11-2019 Tweede klasse  Jennie van Burgh Teun van den Berg  0-4
28-11-2019 Tweede klasse  Maaike van Burgh - Arie van Burgh  2-4
28-11-2019 Tweede klasse  Jennie van Burgh - Arie van Burgh  1-4
         
21-11-2019 Eerste klasse Oene Doevendans  - Jeroen Maas  verplaatst naar 19/12
21-11-2019 Eerste klasse Rico van Bronswijk Herman Biesbroek  3-3
21-11-2019 Eerste klasse Mark van der Waal Marvin van Kooten  4-1
21-11-2019 Eerste klasse Oene Doevendans  Marvin van Kooten  4-1
21-11-2019 Eerste klasse Oene Doevendans  Ad van Veen  2-4
21-11-2019 Eerste klasse Ad van Veen - Jeroen Maas  4-1 
21-11-2019 Eerste klasse Ad van Veen - Mark van der Waal  3-3
21-11-2019 Eerste klasse Embrecht Tempelaar  - Jeroen Maas  3-3
         
14-11-2019 Tweede klasse  Arthur Uythoven Rico van Vugt  3-3
14-11-2019 Tweede klasse  Jennie van Burgh - Arie van Burgh  verplaatst naar 28/11
14-11-2019 Tweede klasse  Maaike van Burgh Teun van den Berg  1-4
         
07-11-2019 Eerste klasse Oene Doevendans  Marvin van Kooten  verplaatst naar ??
07-11-2019 Eerste klasse Ad van Veen - Cees de Bode  verplaatst naar ??
07-11-2019 Eerste klasse Oene Doevendans  Ad van Veen  verplaatst naar ??
07-11-2019 Eerste klasse Embrecht Tempelaar  Rico van Bronswijk  3-3
07-11-2019 Eerste klasse Herman Biesbroek Marvin van Kooten  3-3
07-11-2019 Eerste klasse Embrecht Tempelaar  Marvin van Kooten  4-1
07-11-2019 Eerste klasse Ad van Veen - Jeroen Maas  verplaatst naar ??
07-11-2019 Eerste klasse Rico van Bronswijk - Cees de Bode  verplaatst naar ??
07-11-2019 Eerste klasse Ad van Veen - Mark van der Waal  verplaatst naar ??
07-11-2019 Eerste klasse Rico van Bronswijk - Mark van der Waal  3-3
07-11-2019 Eerste klasse Jeroen Maas - Mark van der Waal  2-4
         
31-10-2019 Tweede klasse  Arthur Uythoven Maaike van Burgh  4-0
31-10-2019 Tweede klasse  Ricardo van Vugt Teun van den Berg  3-3
         
24-10-2019 Eerste klasse Oene Doevendans  Ad van Veen  verplaatst naar 07/11
24-10-2019 Eerste klasse Embrecht Tempelaar  Rico van Bronswijk  verplaatst naar 07/11
24-10-2019 Eerste klasse Herman Biesbroek Marvin van Kooten  verplaatst naar 07/11
24-10-2019 Eerste klasse Mark van der Waal - Cees de Bode  2-4
24-10-2019 Eerste klasse Embrecht Tempelaar  - Mark van der Waal  2-4
         
17-10-2019 Tweede klasse  Ruben Bol Maaike van Burgh  4-0
17-10-2019 Tweede klasse  Jennie van Burgh Ricardo van Vugt  0-4
17-10-2019 Tweede klasse  Teun van den Berg - Arie van Burgh  4-0
         
10-10-2019 Eerste klasse Embrecht Tempelaar  Marvin van Kooten  verplaatst naar 07/11
10-10-2019 Eerste klasse Ad van Veen - Jeroen Maas  verplaatst naar 07/11
10-10-2019 Eerste klasse Rico van Bronswijk - Cees de Bode  verplaatst naar 07/11
10-10-2019 Eerste klasse Ad van Veen - Mark van der Waal  verplaatst naar 07/11
10-10-2019 Eerste klasse Jeroen Maas - Cees de Bode  3-3
         
03-10-2019 Tweede klasse  Arthur Uythoven Jennie van Burgh  4-1
03-10-2019 Tweede klasse  Ruben Bol Teun van den Berg  4-0
03-10-2019 Tweede klasse  Ricardo van Vugt - Arie van Burgh  4-1
         
26-09-2019 Eerste klasse Oene Doevendans  Rico van Bronswijk  1-4
26-09-2019 Eerste klasse Embrecht Tempelaar  Herman Biesbroek  4-2
26-09-2019 Eerste klasse Ad van Veen Mark van der Waal  verplaatst naar 10/10 
26-09-2019 Eerste klasse Jeroen Maas - Cees de Bode  verplaatst naar 10/10
26-09-2019 Eerste klasse Herman Biesbroek Jeroen Maas  2-4
         
19-09-2019 Tweede klasse  Arthur Uythoven Teun van den Berg  4-1
19-09-2019 Tweede klasse  Ruben Bol Jennie van Burgh  4-0
19-09-2019 Tweede klasse  Maaike van Burgh - Ricardo van Vugt  0-4
19-09-2019 Tweede klasse  Ruben Bol - Ricardo van Vugt  4-2
         
12-09-2019 Eerste klasse Oene Doevendans  Mark van der Waal  3-3
12-09-2019 Eerste klasse Embrecht Tempelaar  Ad van Veen  2-4
12-09-2019 Eerste klasse Rico van Bronswijk Jeroen Maas  4-1
12-09-2019 Eerste klasse Marvin van Kooten - Cees de Bode  4-0
12-09-2019 Eerste klasse Marvin van Kooten Jeroen Maas  3-3
12-09-2019  Eerste klasse Oene Doevendans  Herman Biesbroek  4-1
         
05-09-2019 Tweede klasse  Ruben Bol - Ricardo van Vugt  verplaatst naar 19/09
05-09-2019 Tweede klasse  Jennie van Burgh - Maaike van Burgh  1-4
05-09-2019 Tweede klasse  Teun van den Berg - Arie van Burgh  verplaatst naar 17/10
05-09-2019 Tweede klasse  Arthur Uythoven - Arie van Burgh  4-1
05-09-2019 Tweede klasse  Ruben Bol - Arie van Burgh  4-0
         
29-08-2019 Eerste klasse Oene Doevendans  Embrecht Tempelaar     1-4
29-08-2019 Eerste klasse Ad van Veen
Rico van Bronswijk  3-3
29-08-2019 Eerste klasse Herman Biesbroek        Mark van der Waal  1-4
29-08-2019 Eerste klasse Marvin van Kooten Jeroen Maas  verplaatst naar 12/09
 
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
ASWH versterkt zich met Jordie van der Laan
ASWH ontvangt de best presterende promovendus Noordwijk
ASWH 90 jaar jubileum loterij: loten ook te koop in de ASWH kantine!
Parkeren op en rond het sportpark Schildman
Donderdagavond is clubavond!
De Wedstrijden: Het 2e uitgeschakeld voor de districtsbeker
Jesper van den Bosch 250 keer in ASWH 1
ASWH 2 uitgeschakeld in de beker
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft