Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Competitiesoort | Veld | ||
---|---|---|---|---|---|---|
28 mrt. 19:00 | ASWH JO11-2 | RCD JO11-1 | regulier | veld 8-ASWH A | ||
30 mrt. 08:30 | ASWH JO17-4 | Woudrichem JO17-1 | regulier | veld 6-ASWH/IFC | ||
30 mrt. 08:30 | ASWH Mini's | ASWH Mini's | Mini's | veld 1-ASWH | ||
30 mrt. 08:45 | ASWH JO15-7 | ASWH JO15-8 | Vrienschappelijk | veld 2-ASWH | ||
30 mrt. 10:00 | ST SVC/Noordhoek JO13-1 | ASWH JO13-10 | regulier | veld 1 | ||
30 mrt. 10:15 | ASWH JO13-4 | Beek Vooruit JO13-2 | regulier | veld 1-ASWH | ||
30 mrt. 10:30 | ASWH MO11-2 | Oranje Wit MO11-2 | regulier | veld 2-ASWH B | ||
30 mrt. 10:45 | Roosendaal JO13-1JM | ASWH JO13-1 | regulier | veld 1-Roosendaal | ||
30 mrt. 12:00 | ASWH 6 | Hardinxveld 8 | regulier | veld 1-ASWH | ||
30 mrt. 12:00 | ASWH JO19-2 | Dussense Boys JO19-1JM | regulier | veld 6-ASWH/IFC | ||
30 mrt. 12:00 | Streefkerk 3 | ASWH 2 | regulier | veld 2 | ||
30 mrt. 12:00 | Heerjansdam MO17-1 (9-tal) | ASWH MO17-1 | regulier | veld 4 | ||
30 mrt. 12:00 | SV Erasmus JO15-1 | ASWH JO15-3 | Vriendschappelijk | veld 1 | ||
30 mrt. 12:30 | SC Emma 4 | ASWH 3 | regulier | veld 2 | ||
30 mrt. 12:30 | ASWH JO19 | Germany JO19 | Vrindschappelijk | veld 2-ASWH | ||
30 mrt. 14:30 | Sliedrecht 9 | ASWH 4 | regulier | veld 2 - Veld B | ||
30 mrt. 15:00 | ASWH | VV Goes | Vriendschappelijk | veld 1-ASWH | ||
1 apr. 14:30 | Alblasserdam 3 | ASWH 5 | regulier | veld 2-Alblasserdam | ||
3 apr. 18:45 | IFC JO13-2 | ASWH JO13-3 | regulier | veld B-IFC | ||
5 apr. 19:30 | ASWH VR30+1 | VVAC VR30+1 | regulier | veld 8-ASWH A | ||
5 apr. 19:30 | ST ONI/OVV'67/SV Capelle VR18+1 | ASWH VR18+1 | regulier | veld 1 A | ||
5 apr. 20:00 | ASWH VR18+1 | Waspik VR18+1 | regulier | veld 1 B | ||
5 apr. 20:00 | SteDoCo VR30+1 | ASWH VR30+1 | regulier | veld 8-ASWH A | ||
5 apr. 20:30 | ASWH VR18+1 | Raamsdonk VR18+1 | regulier | veld 1 A | ||
5 apr. 20:30 | ASWH VR30+1 | SV Noordeloos VR30+1 | regulier | veld 8-ASWH A | ||
6 apr. 08:30 | ASWH JO13-2 | GRC-14 JO13-1 | regulier | veld 4-ASWH | ||
6 apr. 08:30 | ASWH MO15-1 | Peursum MO15-2 | regulier | veld 3-ASWH | ||
6 apr. 08:30 | ASWH JO13-6 | Kozakken Boys JO13-2 | regulier | veld 6-ASWH/IFC | ||
6 apr. 08:30 | ASWH JO11-2 | RKTVC JO11-1 | regulier | veld 8-ASWH A | ||
6 apr. 08:30 | ASWH JO10-3 | Pelikaan JO10-2 | regulier | veld 9-ASWH A2 | ||
6 apr. 08:30 | ASWH JO10-1 | TSC JO10-1 | regulier | veld 9-ASWH A1 | ||
6 apr. 08:30 | ASWH JO9-1 | Oranje Wit JO9-1 | regulier | veld 1-ASWH A1 | ||
6 apr. 08:30 | ASWH JO9-3 | EBOH JO9-3 | regulier | veld 1-ASWH A2 | ||
6 apr. 08:30 | ASWH JO8-3 | Oranje Wit JO8-3 | regulier | veld 1-ASWH B2 | ||
6 apr. 08:30 | ASWH JO8-9 | ZBC'97 JO8-1JM | regulier | veld 1-ASWH B1 | ||
6 apr. 08:30 | Steenbergen MO11-1 | ASWH MO11-1 | regulier | veld 4 A | ||
6 apr. 08:30 | IFC JO11-3 | ASWH JO11-6 | regulier | veld B-IFC B | ||
6 apr. 08:30 | VV Papendrecht JO10-2 | ASWH JO10-6 | regulier | veld 2 A1 | ||
6 apr. 08:30 | Groot-Ammers JO8-2 | ASWH JO8-6 | regulier | veld 4 A2 | ||
6 apr. 08:30 | Drechtstreek JO8-4 | ASWH JO8-5 | regulier | veld 1 B2 | ||
6 apr. 08:30 | ASWH Mini's | ASWH Mini's | Mini's | veld 1-ASWH | ||
6 apr. 09:00 | ASWH JO8-2 | DFC JO8-1 | regulier | veld 7-ASWH A1 | ||
6 apr. 09:00 | EBOH JO13-2 | ASWH JO13-9 | regulier | veld F (3) - EBOH | ||
6 apr. 09:15 | BZS JO8-1 | ASWH JO8-1 | regulier | veld 2 B2 | ||
6 apr. 09:30 | Drechtstreek JO9-3 | ASWH JO9-6 | regulier | veld 2 A1 | ||
6 apr. 09:45 | ASWH JO9-2 | VVAC JO9-1 | regulier | veld 7-ASWH B2 | ||
6 apr. 09:45 | Groot-Ammers JO10-2 | ASWH JO10-4 | regulier | veld 4 A1 | ||
6 apr. 10:00 | ASWH JO15-2 | Pelikaan JO15-2 | regulier | veld 2-ASWH | ||
6 apr. 10:00 | ASWH JO11-3 | GSC/ODS JO11-1 | regulier | veld 7-ASWH A | ||
6 apr. 10:00 | ASWH JO11-1 | Rijsoord JO11-1JM | regulier | veld 9-ASWH A | ||
6 apr. 10:00 | ASWH JO10-9 | Drechtstreek JO10-6 | regulier | veld 7-ASWH B1 | ||
6 apr. 10:00 | VVGZ JO15-3 | ASWH JO15-4 | regulier | veld 2 | ||
6 apr. 10:00 | De Alblas JO10-5 | ASWH JO10-7 | regulier | veld 4-De Alblas A1 - D | ||
6 apr. 10:00 | Alblasserdam JO9-1 | ASWH JO9-4 | regulier | veld 4-Alblasserdam A1 | ||
6 apr. 10:00 | Heerjansdam JO8-2 | ASWH JO8-8 | regulier | veld 3 A1 | ||
6 apr. 10:05 | Charlois, sv JO13-1 | ASWH JO13-1 | regulier | veld 1 | ||
6 apr. 10:15 | ASWH JO13-7 | GJS JO13-2 | regulier | veld 4-ASWH | ||
6 apr. 10:15 | ASWH JO13-3 | Wieldrecht JO13-3 | regulier | veld 1-ASWH | ||
6 apr. 10:15 | Pelikaan JO15-3 | ASWH JO15-7 | regulier | veld E-Pelikaan | ||
6 apr. 10:15 | Pelikaan JO15-4 | ASWH JO15-8 | regulier | veld C-Pelikaan | ||
6 apr. 10:15 | IFC JO10-2 | ASWH JO10-5 | regulier | veld C-IFC B1 | ||
6 apr. 10:30 | ASWH JO15-1 | EBOH JO15-1 | regulier | veld 6-ASWH/IFC | ||
6 apr. 10:30 | ASWH MO17-1 | Vuren MO17-1 (9-tal) | regulier | veld 3-ASWH | ||
6 apr. 10:30 | ASWH MO11-2 | RCD MO11-2 | regulier | veld 8-ASWH A | ||
6 apr. 10:30 | Alliance JO13-1 | ASWH JO13-5 | regulier | veld 1 | ||
6 apr. 10:30 | Dubbeldam JO11-5 | ASWH JO11-5 | regulier | veld D A | ||
6 apr. 11:00 | ASWH JO10-2 | Pelikaan JO10-1 | regulier | veld 7-ASWH B1 | ||
6 apr. 11:00 | ASWH JO8-7 | EBOH JO8-1 | regulier | veld 7-ASWH B2 | ||
6 apr. 11:00 | Virtus JO9-1 | ASWH JO9-5 | regulier | veld 2-Virtus A1 | ||
6 apr. 11:15 | Unitas JO15-2 | ASWH JO15-3 | regulier | veld 4 | ||
6 apr. 11:15 | The Gunners JO13-1 | ASWH JO13-8 | regulier | veld 2 | ||
6 apr. 11:30 | Wieldrecht MO13-1 | ASWH MO13-1 | regulier | veld 4 (B) | ||
6 apr. 11:45 | GJS JO10-3 | ASWH JO10-8 | regulier | veld 6 A2 | ||
6 apr. 12:00 | ASWH JO17-3 | Advendo JO17-1 | regulier | veld 4-ASWH | ||
6 apr. 12:00 | SV Meerkerk MO20-1 | ASWH MO20-1 | regulier | veld 1 | ||
6 apr. 12:15 | ASWH O23-1 | Dongen O23-1 | regulier | veld 1-ASWH | ||
6 apr. 12:15 | ASWH JO17-1 | XerxesDZB JO17-1 | regulier | veld 2-ASWH | ||
6 apr. 12:15 | ASWH JO9-8 | De Alblas JO9-1 | regulier | veld 8-ASWH A1 | ||
6 apr. 12:15 | ASWH JO8-4 | Drechtstreek JO8-2 | regulier | veld 8-ASWH A2 | ||
6 apr. 12:30 | ASWH JO15-6 | SC Emma JO15-1 | regulier | veld 6-ASWH/IFC | ||
6 apr. 12:30 | Rijsoord JO11-3JM | ASWH JO11-4 | regulier | veld 4 B - D | ||
6 apr. 12:45 | ASWH 6 | RCD 2 | regulier | veld 3-ASWH | ||
6 apr. 13:00 | Moerse Boys JO13-3 | ASWH JO13-10 | regulier | veld C | ||
6 apr. 13:15 | De Alblas 5 | ASWH 5 | regulier | veld 2-De Alblas - B | ||
6 apr. 14:15 | VVGZ O23-1 | ASWH O23-2 | regulier | veld 1 | ||
6 apr. 14:30 | ASWH JO19-3 | Arkel JO19-1 | regulier | veld 6-ASWH/IFC | ||
6 apr. 14:30 | LRC | ASWH | regulier | veld 1 - hoofdveld | ||
6 apr. 14:30 | Hedel JO17-1 | ASWH JO17-4 | regulier | veld 1 - Hoofdveld | ||
6 apr. 14:30 | Baronie JO19-2 | ASWH JO19-2 | regulier | veld 3 - veld C | ||
6 apr. 15:00 | ASWH 2 | Oranje Wit 8 | regulier | veld 1-ASWH | ||
6 apr. 15:00 | ASWH JO19-1 | Jodan Boys, de JO19-1 | regulier | veld 2-ASWH | ||
6 apr. 15:00 | ASWH JO15-5 | DESK JO15-2 | regulier | veld 3-ASWH | ||
6 apr. 15:00 | De Alblas 7 | ASWH 4 | regulier | veld 3-De Alblas - C | ||
6 apr. 15:00 | Oranje Wit 11 | ASWH 3 | regulier | veld G |
vv ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75B
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht
Website copy: media@aswh.nl