ASWH
JO13 - MO13
Teamindeling JO13 / MO13 seizoen 2018 - 2019 (Last update 20-9-'18)

Hieronder staan de teamindelingen JO13 / MO13 voor seizoen 2018 - 2019 waarmee we de competities zullen aanvangen. 
Voor vragen of opmerkingen over de indelingen kunt terecht bij de coördinatoren of eventuele spel- of typefouten kunt u melden 
op dit email-adres.


 ASWH JO13
JO13-1 JO13-2 JO13-3 
 Sven van Gelderen (K)  Timo van Koeveringe  Twan van Zanten
 Levi Gouman  Cagetay Tetik  Ruben de Vogel
 Thomas van Wingerden  Finn de Jonge  Lucas Heester
 Axel Bückert  Rayane el Harouni   Reinier de Leeuw
 Gian Boom  Sem Nourioglou  Kaj Cornelisse
 Giovanni Korpershoek  Karen Grigoriam  Marnix den Otter
 Fikri Chinouf  Britt de Jong (V)   Tygo de Bruin
 Daniël Tesfaye  Doga Demirciler  Dani Kamperman
 Daniq Berenson  Danika Lagendijk (V)  Fedolo Nbayizeye
 Duncan Uittenbogaard  Jesse Vogelaar  Nicolai Valkenburg
 Guyon Verveer  Boaz Reedijk  Lesley Arbman
 Jamie Konijnenburg  Bob de Snoo  Kevin Verzijl
 Bas Spoelstra  Luke van den Berg  Milan Sesto
 Naud Hubers  Sem Kindt  Luc Stam
 
 Sammy Tevette  Samuel van Elk
   Luca Drooger  Jesse van Zanten
     Ryan van Duuren
     Deacon Weeda
     
.
 ASWH MO13
MO13-1 
 Maureen van den Enden
 Ivana Semedo  Chevella van der Linden
 Eline de Graaff  Fay van Oevelen  Ashley Varkevisser
 Isa Kauffman  Fleur de Wit  Noa Bahlman
 Sam Korteweg  Kira van der Steen  Isabella Hernandez
 Danique Lodder  Joanna Meijer  Lotte de Waard
 Pip van der Merwe    
     
     

 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
Zaterdag derde helft met DJ Peter
Pupil van de week: Ruben da Luz Silva
ASWH kan in slotwedstrijd tegen SJC de periodetitel pakken
Donderdagavond is clubavond!
Zaterdag Super Saturday bij ASWH!
Lotte Bloemendal 24/05 te zien op NOS Jeugdjournaal
Uitnodiging aanvoerders / begeleiders seniorenteams
ASWH JO15-2 kampioen!
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Agenda
25 May ASWH - SJC
27 May Overleg JO8/JO9/JO10/JO11 (Sp...
28 May Overleg JO12/JO13 (Sponsorhom...
28 May Wedstrijden Old Stars
04 Jun Wedstrijden Old Stars
11 Jun Wedstrijden Old Stars
13 Jun Competitie wedstrijden darts
14 Jun Familieweekend
17 Jun Teamindeling JO9/JO10/JO11 (S...
18 Jun Teamindeling JO12/JO13 (Spons...
18 Jun Wedstrijden Old Stars
19 Jun Ouderavond nieuwe JO8 (Kantin...
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft