ASWH
JO17 - MO17
Teamindeling O17  junioren

Hieronder staat de voorlopige teamindelingen O17 junioren voor seizoen 2018-2019. Pas bij de start van de competities krijgen deze voorlopige teamindelingen een meer definitief karakter.
Eventuele spel- of typefouten kunt u melden 
op dit email-adres.

JO17-1 JO17-2
Admiraal, Luuk Bakker, Dunga
Broekman, Sven Berg, Michael van den
Zwildens, Xandro Hart, Nathan 't
Buuringen, Gianni van Janse, Camiel
Widt, Noah de Jong, Sven de
Hendriks, Tom Konijnendijk, Tim
Jong, Thomas de Loghum Slaterus, Stefan van
Meijden, Niels van der Rek, Milan de
Morais, Robin Rijke, Quentin
Muller, Thijmen Serierse, Ramon
Nijenhuijzen, Kevin Steenis, Ruben van
Spierings, Luca Zelfden, Martijn van 't
Verboom, Sem Bruin, Ruben de
Vlok, Jesper  
Waard, Thijs de  
   

JO17-3
Brand, Wesley
Fouad, Frans
Gedik, Taylan
Hernandez, Esteban
Jong, Justin de
 
Nottroth, Mitchell
 
Robbemont, Lars
Scheper, Damian
 
Timmer, Noah
Tubbing, Mike
Veen, Abel van

JO17-4
Burggraaff, Maurits
Gonzalez, Luca
Groningen, Winand van
Rooij, Ronan de
Rotmeijer, Robin
Schoon, Sander
Stout, Wesley
Sturrus, Lars
Valster, Siebe
Velthuizen, Nathan
Ven, Bram van der
Vermeijden, Josh
Vidojevic, Lazar
Zian, Anouar


MO17-1
Arkel, Jennifer van
Arnoudse, Anne Ruth
Bakker, Anouk
Bakker, Jorrit
Berkel, Faja van
Bindt, Meadow
Bloemendal, Lotte
Boer, Zoe
Kluiver, Marlieke de
Linzel, Elyse
Merwe, Bibi van de
Pasterkamp, Benthe
Stortenbeker, Jaïra
Tesfaye, Eden
Uhlen, Lois
Waltman, Indy
 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
Zaterdag derde helft met DJ Peter
Pupil van de week: Ruben da Luz Silva
ASWH kan in slotwedstrijd tegen SJC de periodetitel pakken
Donderdagavond is clubavond!
Zaterdag Super Saturday bij ASWH!
Lotte Bloemendal 24/05 te zien op NOS Jeugdjournaal
Uitnodiging aanvoerders / begeleiders seniorenteams
ASWH JO15-2 kampioen!
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Agenda
25 May ASWH - SJC
27 May Overleg JO8/JO9/JO10/JO11 (Sp...
28 May Overleg JO12/JO13 (Sponsorhom...
28 May Wedstrijden Old Stars
04 Jun Wedstrijden Old Stars
11 Jun Wedstrijden Old Stars
13 Jun Competitie wedstrijden darts
14 Jun Familieweekend
17 Jun Teamindeling JO9/JO10/JO11 (S...
18 Jun Teamindeling JO12/JO13 (Spons...
18 Jun Wedstrijden Old Stars
19 Jun Ouderavond nieuwe JO8 (Kantin...
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft