ASWH
JO19
Teamindeling JO19 junioren seizoen 2019 - 2020 (Last update 3-2-2020)

Hieronder staan de voorlopige teamindelingen JO19-junioren voor seizoen 2019 - 2020. Dit is een voorlopige indeling; pas aan de start van de competitie krijgt de indeling een meer definitief karakter.
Voor vragen of opmerkingen over de indelingen kunt terecht bij de hoofdjeugdopleidingen of eventuele spel- of typefouten kunt u melden 
op dit email-adres.



 ASWH JO19 (Geb. 2001 + 2002)
Voorselectie JO19-1 JO19-2
 Sander van Groningen (K)  Martijn van 't Zelfden (K)
 Duuk Schiereck
 Dunga Bakker
 Robin Morais  Tim Konijnendijk
 Xandro Zwildens  Gianni van Buuringen
 Sven Broekman  Milan de Rek
 Luuk Admiraal  Ruben de Bruin
 Carsten Bakker  Frans Faoud
 Toine van Es  Alec Biezepol
 Michael Nijenhuijzen  Jasper Ritmeester
 Bas Rust  Ian van Ballegooij
 Yanick Schippers  Sander Uythoven
 Thomas de Jong  Abdullah Alhajeh
 Sem Verboom  Iven Veldt
 Michael van den Berg  Jordy Leijten
 Stefan van Loghum Slaterus  Levi Hagendijk
 Sean van Rosmalen  
   
   



 
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
De KNVB geeft antwoord op vragen over stopzetten competitie
Update 10: Voetbalseizoen is voorbij
David Almeida beëindigt loopbaan na dit seizoen
Ellas Meijer volgende aanwinst voor ASWH
Nostalgie 5
Nostalgie 4
Nostalgie 3
Nostalgie 2
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Agenda
02 Jun Wedstrijden Old Stars
03 Jun sv Drechtsteden Kantine
06 Jun KNVB Bekerfinales O19, O17, O...
09 Jun Wedstrijden Old Stars
10 Jun sv Drechtsteden Kantine
12 Jun Familieweekend
13 Jun Familieweekend
16 Jun Wedstrijden Old Stars
17 Jun sv Drechtsteden Kantine
20 Jun Feestavond ASWH 90 jaar
23 Jun Wedstrijden Old Stars
30 Jun Slotavond Old Stars
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft