ASWH
Prettige jaarwisseling
31 december, 2020
De laatste uren van 2020 zijn inmiddels in volle gang. Een bewogen jaar, waarover veel is gezegd en geschreven. Onze vereniging heeft gelukkig door kunnen draaien dankzij de vele vrijwilligers, sponsors en supporters. Het bestuur wil hen dan ook danken voor de geleverde inspanningen.

Daarbij willen we ook zeker onze leden bedanken. De contributie wordt ondanks dit vreemde jaar netjes betaald en veel van hen steunen de club financieel op een andere manier (de ballenactie, deelname aan het online Rad van Avontuur en de online Boutmiddag of een actie als Rondje voor de Club en natuurlijk spontane initiatieven zoals de voetbalquiz). Dit wordt eveneens zeer gewaardeerd!

Verder wensen wij alle ASWH'ers langs deze weg een gezellige avond, een goede jaarwisseling en een gelukkig, gezond en sportief 2021.

Nieuwjaarswensen16

Bestuur ASWH

 
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft