ASWH
ASWH opnieuw te vinden in Nationale Voetbalgids
11 september, 2020
Net als de afgelopen vier jaar heeft ASWH weer een plekje gekregen in de Nationale Voetbalgids van ELF. Ook deze zomer staat onze vereniging weer in de uitgebreide seizoengids van dit landelijke voetbalmagazine.

Het is wederom een fraai boekwerk boordevol informatie over de clubs in de eredivisie, Jupiler League, tweede en derde divisie. De amateurclubs krijgen elk een eigen pagina, waarop naast de nodige informatie en statistieken ook leuke stukjes staan over de trainer en een sterspeler. Uiteraard zijn wij heel nieuwsgierig op welke speler de keuze dit seizoen is gevallen! Onlangs is ook de selectiefoto gemaakt voor dit magazine. Daarbij was de voltallige selectie aanwezig.

Nieuwsgierig? De Nationale Voetbalgids van ELF is vanaf vrijdag 11 september te koop in de winkels voor een aantrekkelijke prijs. Iedereen die helemaal op de hoogte wil zijn als de diverse voetbalcompetities starten, doet er goed aan deze gids in huis te halen. Al is het maar omdat onze club er in staat!

de Redactie

 
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft