ASWH
ASWH trekt Kenny Anderson aan als volgende versterking
11 maart, 2019
De samenstelling van de selectie van ASWH voor het seizoen 2019/20 vordert gestaag. Opnieuw kunnen we namelijk een nieuwkomer verwelkomen die na de zomer op sportpark Schildman actief zal zijn.

De technische commissie van ASWH heeft overeenstemming bereikt met Kenny Anderson. De 27-jarige middenvelder draagt volgend seizoen het shirt van onze vereniging. Hij komt over van competitiegenoot Quick Boys, waarmee hij afgelopen weekend nog te gast was in Hendrik-Ido-Ambacht. Anderson werd geboren in Gorinchem en zette zijn eerste stappen op het voetbalveld bij Arkel. Zijn talent werd al vlot opgemerkt door RKC Waalwijk. Bij die club debuteerde de dynamische middenvelder in het seizoen 2012/13 in het betaalde voetbal. In 2015 maakte Anderson, die Schotse roots heeft, een transfer naar Heart of Midlothian. Na zijn avontuur in Schotland keerde hij terug bij RKC Waalwijk. Sinds december 2017 komt Anderson uit voor Quick Boys. Onlangs maakte hij bekend te vertrekken bij de Katwijkers, waarna het contact met ASWH tot stand kwam. De TC verheugd dat deze gesprekken hebben geresulteerd in een overgang naar sportpark Schildman, omdat men verwacht dat Anderson met zijn ervaring in zowel de eredivisie, eerste divisie als het buitenland een versterking voor de selectie vormt.

Xxl

Wij heten Kenny van harte welkom bij ASWH en wensen hem veel plezier en succes bij onze vereniging!

de Redactie
 
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft