ASWH
Verkeerde registratie ASWH - De Treffers
25 september, 2020
Een aantal van onze leden/sponsoren hebben bij de registratie voor een ticket voor de wedstrijd ASWH – De Treffers een verkeerd ticket geregistreerd. Hierdoor was het voor de pers en bestuur bezoekende club niet meer mogelijk om een ticket te registreren.
Al deze personen hebben een mail en een annuleringsmail  gekregen met het verzoek om opnieuw een registratie te doen via de voorgestelde manier.

Kies voor promotie code en voer hier het lidmaatschap/sponsor nummer in. Daarna komen de tickets beschikbaar voor onze leden, sponsoren en genodigden.

Mocht u geen mail of annulering gehad hebben maar zeker weten dat u een van deze 2 keuzes gemaakt heeft dan verzoek ik u om dit te melden via projecten@aswh.nl en een nieuwe registratie te doen op de correcte manier. Geef even uw naam en registratienummer door dan kan ik dat verwijderen.

Excuus voor het ongemak.

Ruud Verrijp
 
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft