• ASWH 11

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ballegooij, Ian vanOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.ASWH 11 - Oranje Wit 101 - 4
    25 sep.ASWH JO7-1 (mini's) - ASWH JO7-1 (mini's)0 - 0
    18 sep.Leerdam Sport'55 3 - ASWH 111 - 1
    18 sep.ASWH JO7-1 (mini's) - ASWH JO7-1 (mini's)0 - 0
  • Poulestanden ASWH 11 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emma 411004043
    2Oranje Wit 1011004133
    3Hardinxveld 611003123
    4Nieuw Lekkerland 411003123
    5Alblasserdam 411002023
    6Drechtstreek 810103301
    7De Zwerver 410103301
    8DFC 8100113-20
    9Pelikaan 11100113-20
    10De Alblas 5100102-20
    11ASWH 11100114-30
    12VV Papendrecht 5100104-40

    Poulestanden ASWH 11 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH 1121107254
    2Groote Lindt 35+1210146-23
    3Leerdam Sport'55 3201114-31

    Poulestanden ASWH 11 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH 1100000000
    2Heerjansdam 35+100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdouni, Hicham ElTeamspeler
    Ballegooij, Ian vanTeamspeler
    Bergen, Timo vanTeamspeler
    Boer, DaveTeamspeler
    Boer, JoeyTeamspeler
    Costur, AlperTeamspeler
    Hernandez, SebastianTeamspeler
    Rek, Milan deTeamspeler
    Schoon, JordyTeamspeler
    Schoon, SanderTeamspeler
    Serierse, RamonTeamspeler
    Tubbing, MikeTeamspeler
    Uythoven, SanderTeamspeler
    Velthuizen, NathanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.