UA
  • ASWH 3

  • ASWH 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ballegooij, Ian vanOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 meiWieldrecht 5 - ASWH 31 - 6
  • Poulestanden ASWH 3 ( 5e klasse 522 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijsoord 6201514120467446
    2IFC 620142476383844
    3SC Emma 420133461322942
    4De Zwerver 520121771512037
    5ASWH 32094757401731
    6EBOH 420101964521231
    7Pelikaan 82092963471629
    8Wieldrecht 52080124182-4124
    9DFC 62044124162-2116
    10Heerjansdam 42053124068-2815
    11Oranje Wit 1120011923139-1161

    Poulestanden ASWH 3 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 4 66 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alblasserdam 4330014779
    2ASWH 331119544
    3De Alblas 5311178-14
    4IFC 73003313-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ballegooij, Ian vanTeamspelerAanvaller
    Bergen, Timo vanTeamspelerAanvaller
    Boer, DaveTeamspelerMiddenvelder
    Boer, JoeyTeamspelerVerdediger
    Boer, RensTeamspelerVerdediger
    Burggraaf, RubenTeamspeler
    Oudbier, RickyTeamspelerVerdediger
    Serierse, RamonTeamspelerMiddenvelder
    Uythoven, SanderTeamspelerMiddenvelder
    Velthuizen, NathanTeamspelerMiddenvelder
    Vugt, Renaldo vanTeamspelerKeeper

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.