• ASWH 4

  • ASWH 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wielen, Harry van derOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 14:30Nieuw Lekkerland 6 - ASWH 4Sportpark Excelsior
    9 mrt. 14:30ASWH 4 - Sliedrecht 9Sportpark Schildman
    16 mrt. 14:30Groote Lindt 5 - ASWH 4Sportpark Bakestein
    23 mrt. 12:30ASWH 4 - Rijsoord 7Sportpark Schildman
    30 mrt. 14:30Sliedrecht 9 - ASWH 4Sportpark De Lockhorst
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Rijsoord 7 - ASWH 42 - 1
    10 feb.ASWH 4 - De Zwerver 71 - 1
    3 feb.DFC 7 - ASWH 40 - 3
    27 jan.VV Papendrecht 5 - ASWH 44 - 1
    9 dec.VVGZ 9 - ASWH 43 - 4
  • Poulestanden ASWH 4 ( 5e klasse 524 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Papendrecht 511101060144631
    2ASWH 41071242152722
    3Nieuw Lekkerland 61063148143421
    4Sliedrecht 91062238221620
    5VVGZ 91153341261518
    6De Zwerver 7115332924518
    7Alblasserdam 4105054132915
    8Rijsoord 774122618813
    9Drechtstreek 9114164032813
    10DFC 7111192146-254
    11De Alblas 71210112686-603
    12Groote Lindt 51000101598-830

    Poulestanden ASWH 4 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 4 61 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH 4220010286
    2Pelikaan 921017703
    3Groote Lindt 42002210-80

    Poulestanden ASWH 4 ( Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 4 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijsoord 611003213
    2ASWH 4100123-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aboutalaal, YusufTeamspeler
    Ballegooijen, Melvin vanTeamspeler
    Deugd, Luciano deTeamspeler
    Eland, JoëlTeamspeler
    Hoogwerf, RaymondTeamspeler
    Keuning, BramTeamspeler
    Koning, Jeroen deTeamspeler
    Kwint, BryanTeamspeler
    Maat, RichardTeamspeler
    Penning, JanTeamspeler
    Rietschoten, Vincent vanTeamspeler
    Romijn, TimTeamspeler
    Selter, MarcoTeamspeler
    Stam, EricTeamspeler
    Timmerman, MarioTeamspeler
    Timmerman, RemcoTeamspeler
    Uythoven, NickTeamspelerKeeper
    Wingerden, Andre vanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.