• ASWH 7

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wielen, Harry van derOverige stafStandaard functie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 12:00ZBC'97 4 - ASWH 7Sportpark Bakestein
    30 okt. 14:30ASWH 7 - DFC 7Sportpark Schildman
    6 nov. 15:00Pelikaan 9 - ASWH 7Sportpark Bakestein
    13 nov. 15:00ASWH 7 - Hardinxveld 7Sportpark Schildman
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.ASWH JO7-1 (mini's) - ASWH JO7-1 (mini's)0 - 0
    9 okt.De Zwerver 5 - ASWH 7
    9 okt.ASWH JO7-1 (mini's) - ASWH JO7-1 (mini's)0 - 0
  • Poulestanden ASWH 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drechtstreek 104301313289
    2Pelikaan 94301111019
    3ASWH 7220010376
    4De Zwerver 522008176
    5Nieuw Lekkerland 6320114596
    6Alblasserdam 5320114686
    7De Alblas 632018716
    8Sliedrecht 1321017523
    9Hardinxveld 73102910-13
    10DFC 74013522-171
    11IFC 74013540-351
    12VV Papendrecht 74004515-100

    Poulestanden ASWH 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH 732108537
    2Heerjansdam 53201111016
    3Rijsoord 7310278-13
    4IFC 6301258-31

    Poulestanden ASWH 7 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH 700000000
    2ZBC'97 400000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Deugd, Luciano deTeamspeler
    Eland, JoëlTeamspeler
    Keuning, BramTeamspeler
    Koning, Jeroen deTeamspeler
    Kwint, BryanTeamspeler
    Maat, RichardTeamspeler
    Penning, JanTeamspeler
    Rietschoten, Vincent vanTeamspeler
    Rijn, Dion vanTeamspeler
    Romijn, TimTeamspeler
    Stout, RobbinTeamspeler
    Wingerden, Andre vanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.