• ASWH 7

  • ASWH 7

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wielen, Harry van derOverige stafStandaard functie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.Alblasserdam 5 - ASWH 71 - 4
    14 mei.ASWH 7 - VV Papendrecht 76 - 1
    30 apr.Drechtstreek 10 - ASWH 71 - 1
    23 apr.IFC 7 - ASWH 70 - 13
    18 apr.De Zwerver 5 - ASWH 75 - 3
    9 apr.ASWH 7 - Nieuw Lekkerland 60 - 1
  • Poulestanden ASWH 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Zwerver 5201712104267852
    2Drechtstreek 1020171296207652
    3ASWH 720113671363536
    4Pelikaan 92011185953634
    5Hardinxveld 72094756441231
    6Nieuw Lekkerland 62093853431030
    7De Alblas 62085761471429
    8Sliedrecht 1320911063441928
    9VV Papendrecht 72063114856-821
    10Alblasserdam 520201829109-806
    11IFC 720002021183-1620
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Deugd, Luciano deTeamspeler
    Eland, JolTeamspeler
    Keuning, BramTeamspeler
    Koning, Jeroen deTeamspeler
    Kwint, BryanTeamspeler
    Maat, RichardTeamspeler
    Penning, JanTeamspeler
    Rietschoten, Vincent vanTeamspeler
    Rijn, Dion vanTeamspeler
    Romijn, TimTeamspeler
    Stout, RobbinTeamspeler
    Wingerden, Andre vanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.