ASWH
Bestuur Businessclub
Mathijs Heijting Verkleind


Voorzitter
Mathijs Heijting
Telefoon: 06-29546270
E-mail: mathijs@brandslovepeople.nl



Adrie Haksteeg Verkleind


Penningmeester
Adrie Haksteeg 
Telefoon: 06-51068714
E-mail: a.haksteeg@chello.nl



Wim Van Soest Verkleind

Bestuurslid en afgevaardigde hoofdbestuur
Wim van Soest
E-mail: wim@fros.nl

Gert Jan Hakkesteegt Verkleind

Bestuurslid
Gert-Jan Hakkesteegt
Telefoon: 06-51394704
E-mail: g.hakkesteegt@verhypt.nl

Robert Vis Verkleind

Bestuurslid
Robert Vis 
Telefoon: 06-29551932
E-mail: robert@totaltravel.nl

Ruud Maaskant Verkleind


Bestuurslid
Ruud Maaskant
Telefoon: 010-3037373
E-mail: info@jordex.com



Rob Daalhuizen Kopie

Bestuurslid
Rob Daalhuizen  
Telefoon: 06-53540754
E-mail: rjmdaalhuizen@bonbonpartyservice.nl

Marcel Kind Kopie

Bestuurslid
Marcel Kind
Telefoon: 06-54326502
E-mail: marcel.kind@transafe.info


De foto's en gegevens van onze nieuwe bestuursleden volgen z.s.m.

 
Spotlight
Onze sponsor!
In de rubriek "Spotlight" stelt de ASWH Businessclub periodiek een sponsor van ASWH voor. Soms bekende gezichten, de andere keer bedrijven die meer op de achtergrond blijven maar wel degelijk belangrijk zijn voor de vereniging. In deze editie maken we nader kennis met een nieuwe sponsor: Van Adri...
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft