• Darten bij ASWH

  • Uitslagen

             
    12-03-2020  Eerste klasse Jeroen Maas - Ruben Bol  3-3
    12-03-2020  Eerste klasse Mark van der Waal - Rico van Bronswijk  1-4
             
    05-03-2020  Tweede klasse  Arie van Burgh - Teun van den Berg  4-2
    05-03-2020  Tweede klasse  Arthur Uythoven - Ricardo van Vugt  0-4
    05-03-2020  Tweede klasse  Maaike van Burgh - Jennie van Burgh  3-3
             
    27-02-2020  Eerste klasse Oene Doevendans - Ruben Bol  verplaatst naar 12/03
    27-02-2020  Eerste klasse Herman Biesbroek - Ad van Veen  4-2
    27-02-2020  Eerste klasse Mark van der Waal - Rico van Bronswijk  verplaatst naar 12/03
    27-02-2020  Eerste klasse Jeroen Maas - Marvin van Kooten  verplaatst naar 12/03
    27-02-2020  Eerste klasse Herman Biesbroek - Ruben Bol  2-4
    27-02-2020  Eerste klasse Oene Doevendans - Jeroen Maas  verplaatst naar ??
             
    20-02-2020  Tweede klasse  Maaike van Burgh - Arthur Uythoven  1-4
    20-02-2020  Tweede klasse  Arie van Burgh - Cees de Bode  verplaatst naar 05/03
    20-02-2020  Tweede klasse  Ricardo van Vugt - Jennie van Burgh  4-2
    20-02-2020  Tweede klasse  Maaike van Burgh - Cees de Bode  verplaatst naar 05/03
    20-02-2020  Tweede klasse  Arie van Burgh - Arthur Uythoven  verplaatst naar 05/03
    20-02-2020  Tweede klasse  Cees de Bode - Jennie van Burgh  verplaatst naar 05/03
             
    13-02-2020  Eerste klasse Oene Doevendans - Jeroen Maas  verplaatst naar 27/02
    13-02-2020  Eerste klasse Mark van der Waal - Embrecht Tempelaar     3-3
    13-02-2020  Eerste klasse Rico van Bronswijk - Marvin van Kooten  2-4
    13-02-2020  Eerste klasse Ad van Veen - Rico van Bronswijk  4-2
    13-02-2020  Eerste klasse Ruben Bol - Ad van Veen  2-4
             
    06-02-2020  Tweede klasse  Maaike van Burgh - Cees de Bode  verplaatst naar 20/02
    06-02-2020  Tweede klasse  Arie van Burgh - Arthur Uythoven  verplaatst naar 20/02
    06-02-2020  Tweede klasse  Teun van den Berg - Ricardo van Vugt  1-4
    06-02-2020  Tweede klasse  Cees de Bode - Jennie van Burgh  verplaatst naar 20/02
    06-02-2020  Tweede klasse  Arie van Burgh - Jennie van Burgh  4-0
    06-02-2020  Tweede klasse  Maaike van Burgh - Ricardo van Vugt  0-4
             
    30-01-2020  Eerste klasse Oene Doevendans  - Embrecht Tempelaar     3-3
    30-01-2020 Eerste klasse Herman Biesbroek - Mark van der Waal  3-3
    30-01-2020 Eerste klasse Jeroen Maas - Rico van Bronswijk  0-4
    30-01-2020 Eerste klasse Ad van Veen - Marvin van Kooten  4-2 
    30-01-2020 Eerste klasse Ruben Bol - Mark van der Waal  3-3
    30-01-2020 Eerste klasse Ad van Veen - Rico van Bronswijk  verplaatst naar 13/02 
             
    23-01-2020 Tweede klasse  Arie van Burgh - Ricardo van Vugt  3-3
    23-01-2020 Tweede klasse  Arthur Uythoven - Teun van den Berg  0-4
    23-01-2020 Tweede klasse  Cees de Bode - Jennie van Burgh  verplaatst naar 06/02
             
    16-01-2020 Eerste klasse Oene Doevendans  - Herman Biesbroek  2-4
    16-01-2020 Eerste klasse Mark van der Waal      - Jeroen Maas  4-2
    16-01-2020 Eerste klasse Ruben Bol - Embrecht Tempelaar     3-3
    16-01-2020 Eerste klasse Ad van Veen - Rico van Bronswijk  verplaatst naar 30/01
    16-01-2020  Eerste klasse Herman Biesbroek - Rico van Bronswijk  4-1

     

    Uitslagen        
    12-03-2020  Eerste klasse Jeroen Maas - Ruben Bol  3-3
    12-03-2020  Eerste klasse Mark van der Waal - Rico van Bronswijk  1-4
             
    05-03-2020  Tweede klasse  Arie van Burgh - Teun van den Berg  4-2
    05-03-2020  Tweede klasse  Arthur Uythoven - Ricardo van Vugt  0-4
    05-03-2020  Tweede klasse  Maaike van Burgh - Jennie van Burgh  3-3
             
    27-02-2020  Eerste klasse Oene Doevendans - Ruben Bol  verplaatst naar 12/03
    27-02-2020  Eerste klasse Herman Biesbroek - Ad van Veen  4-2
    27-02-2020  Eerste klasse Mark van der Waal - Rico van Bronswijk  verplaatst naar 12/03
    27-02-2020  Eerste klasse Jeroen Maas - Marvin van Kooten  verplaatst naar 12/03
    27-02-2020  Eerste klasse Herman Biesbroek - Ruben Bol  2-4
    27-02-2020  Eerste klasse Oene Doevendans - Jeroen Maas  verplaatst naar ??
             
    20-02-2020  Tweede klasse  Maaike van Burgh - Arthur Uythoven  1-4
    20-02-2020  Tweede klasse  Arie van Burgh - Cees de Bode  verplaatst naar 05/03
    20-02-2020  Tweede klasse  Ricardo van Vugt - Jennie van Burgh  4-2
    20-02-2020  Tweede klasse  Maaike van Burgh - Cees de Bode  verplaatst naar 05/03
    20-02-2020  Tweede klasse  Arie van Burgh - Arthur Uythoven  verplaatst naar 05/03
    20-02-2020  Tweede klasse  Cees de Bode - Jennie van Burgh  verplaatst naar 05/03
             
    13-02-2020  Eerste klasse Oene Doevendans - Jeroen Maas  verplaatst naar 27/02
    13-02-2020  Eerste klasse Mark van der Waal - Embrecht Tempelaar     3-3
    13-02-2020  Eerste klasse Rico van Bronswijk - Marvin van Kooten  2-4
    13-02-2020  Eerste klasse Ad van Veen - Rico van Bronswijk  4-2
    13-02-2020  Eerste klasse Ruben Bol - Ad van Veen  2-4
             
    06-02-2020  Tweede klasse  Maaike van Burgh - Cees de Bode  verplaatst naar 20/02
    06-02-2020  Tweede klasse  Arie van Burgh - Arthur Uythoven  verplaatst naar 20/02
    06-02-2020  Tweede klasse  Teun van den Berg - Ricardo van Vugt  1-4
    06-02-2020  Tweede klasse  Cees de Bode - Jennie van Burgh  verplaatst naar 20/02
    06-02-2020  Tweede klasse  Arie van Burgh - Jennie van Burgh  4-0
    06-02-2020  Tweede klasse  Maaike van Burgh - Ricardo van Vugt  0-4
             
    30-01-2020  Eerste klasse Oene Doevendans  - Embrecht Tempelaar     3-3
    30-01-2020 Eerste klasse Herman Biesbroek - Mark van der Waal  3-3
    30-01-2020 Eerste klasse Jeroen Maas - Rico van Bronswijk  0-4
    30-01-2020 Eerste klasse Ad van Veen - Marvin van Kooten  4-2 
    30-01-2020 Eerste klasse Ruben Bol - Mark van der Waal  3-3
    30-01-2020 Eerste klasse Ad van Veen - Rico van Bronswijk  verplaatst naar 13/02 
             
    23-01-2020 Tweede klasse  Arie van Burgh - Ricardo van Vugt  3-3
    23-01-2020 Tweede klasse  Arthur Uythoven - Teun van den Berg  0-4
    23-01-2020 Tweede klasse  Cees de Bode - Jennie van Burgh  verplaatst naar 06/02
             
    16-01-2020 Eerste klasse Oene Doevendans  - Herman Biesbroek  2-4
    16-01-2020 Eerste klasse Mark van der Waal      - Jeroen Maas  4-2
    16-01-2020 Eerste klasse Ruben Bol - Embrecht Tempelaar     3-3
    16-01-2020 Eerste klasse Ad van Veen - Rico van Bronswijk  verplaatst naar 30/01
    16-01-2020  Eerste klasse Herman Biesbroek - Rico van Bronswijk  4-1