ASWH
Indeling JO11
Teamindeling JO11 seizoen 2020 - 2021 (Last update 27-7-2020)

Hieronder staan de voorlopige teamindelingen JO11 pupillen voor seizoen 2020 - 2021. Dit is een voorlopige indeling; pas aan de start van de competitie krijgt de indeling een meer definitief karakter.
Voor vragen of opmerkingen over de indelingen kunt terecht bij de pupillencoördinatoren of eventuele spel- of typefouten kunt u melden 
op dit email-adres.

 ASWH JO11 (Geb. 2010)  8-tegen-8
JO11-1 JO11-2 JO11-3 
 Tobias Dorst (K)  Ruben Da Luz Silva (K)  Kyano de Geus (K)
 Christiano Rurangprahkon  Robin Ditewig  Djim van Meenen
 Lars Groeneveld  Matthijs Ditewig  Kenji Reijnhout
 Koen Lagendijk  Xander Kaijim  Thijmen van Wingerden
 Jason van 't Hof  Romano Hanou  Jack de Vin
 Stijn Hak  Sem van Kooten  Ties Kreukniet
 Siem van Driel  Koen Visser  Kelvin van Boxtel
 Omer Aynaci  Assadeldin Ousami  Jaël Verdoorn
 speler  Marcus Dekker  Joël Denker
     Geert-Pieter de Jong
     
     


 ASWH JO11 (Geb. 2010)  8-tegen-8
JO11-4 JO11-5 JO11-6
 Tim den Ouden (K)  Ian Crawfurd (K)  Matthias van Baardewijk (K)
 Cyano Martis  Luca Pontier  Marnix Bückert
 Lev van der Wulp  Peter Alexander Ghebremedin  Stijn de Vetten
 Roan Lagendijk  Stan Huijgen  Liam Nouwen
 Tim Vlasblom  Dean Alderliesten  Mika Rikxoort
 Kaj Eland  Dane Wennekes  Roan de Jong
 Sem Vogelaar  Christian Snip  Bjorn Plaisier
 Jordy Dees  Luka Jansen  Jazz Vermeulen
 Sjoerd Katz  Renzo Meerkerk  Jayliano Weiss
 Stijn Katz  Aleksander Camara
 Levi Teakema
     
     



 ASWH JO11 (Geb. 2010)  8-tegen-8
JO11-7 JO11-5 Nog in te delen
 Lucas Witsch  Babette Kroon (V)  Tom van der Pligt
 Jurre van Ijzeren  Feline Seynhave (V)  Robin Klifman
 Fedde van den Hoek  Rens Middel  Julian van Wageningen*
 Jason Honcoop  Robin Stroek (v)  
 Fender Bezemer  Matthijs van Beek  
 Luuk van der Leije  Daylano Wardenaar  
 Jesse Zoutewelle  Zoe Put (v)  
 Gillyen van Westreenen  Joel Izendoorn  
 Mauro Lima dos Reyes  Kunzi Ndamba  
   Evan Cornelisz  
     
     
     

.

 
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
Even voorstellen... Jay Brand
Kantine zaterdag 8 augustus
Trainingsschema voor de week van 10 t/m 15 augustus
Ook tegen Jong Sparta gelden corona maatregelen
Even voorstellen... Henrico Drost
Trainingsschema voor de week van 2 t/m 8 augustus
ASWH boekt fraaie oefenzege op profs van FC Dordrecht
Opvolging Wim Helmink
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Agenda
08 Aug ASWH - Jong Sparta
11 Aug ASWH - Westlandia
15 Aug ASWH - OJC Rosmalen
22 Aug ASWH - Jong Willem II
25 Aug Barendrecht - ASWH
29 Aug ASWH - Smitshoek
08 Sep ASWH - Egalité Academy
31 Mar Schoolvoetbal Groepen 7/8
14 Apr Schoolvoetbal Groepen 5/6
21 Apr Schoolvoetbal Groepen 3/4
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft