ASWH
Indeling JO11 - MO11
Teamindeling JO11 / MO11 seizoen 2019 - 2020 (Last update 28-6-2019)

Hieronder staan de voorlopige teamindelingen JO11 / MO11-pupillen voor seizoen 2019 - 2020. Dit is een voorlopige indeling; pas aan de start van de competitie krijgt de indeling een meer definitief karakter.
Voor vragen of opmerkingen over de indelingen kunt terecht bij de pupillencoördinatoren of eventuele spel- of typefouten kunt u melden 
op dit email-adres.

 ASWH JO11 (Geb. 2009)  8-tegen-8
JO11-1 JO11-2 JO11-3 
 Thijme de Bruin (K)  Benjamin van Aken (K)  Timme van Bosveld Heinsius (K)
 Peder Scheurwater  Lozi Ndamba  Luca Groeneveld
 Broes den Besten  Mauro de Palo  Evi Kleijnendorst (V)
 Stef Hendriks  Thomas van Daalen  Mats van Leeuwen
 Lyam Kaffa  Mark van der Weele  Dean Strauss
 Jelte Limburg  Boaz Ayal  Rik Wickel
 Roan van Wingerden  Julian Blommendaal  Finn Sintmaartensdijk
 Joes den Hoed  Gábor van Bolhuis  Milan Bakker
 Rivano Leona  Menno de Waard  Alex Ijdo
 Sammy Timmers    Mees Vosbergen
     
     
.

 ASWH JO11 (Geb. 2009)  8-tegen-8
JO11-4 JO11-5 MO11-1
 Stan de Vries (K)  Ronan Drost  
 Milan de Rijcke  Timothy Binnekamp  
 Luuk Boom  Milan van der Linden  
 Daan de Vries  Dennis van der Linden  
 Kelsie van 't Noordende (V)  Kenan Kus
 
 Önötegsh Ainagul  Sam Kooistra  
 Ruben Verschoor  Quinten Mellema  
 Finn Cornelisse  Just van der Vlies  
 Max Verhoeven  Joshua Aardoom  
 Julia Sturrus (V)  
 
     
     
     
     


.

 
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
ASWH versterkt zich met Jordie van der Laan
ASWH ontvangt de best presterende promovendus Noordwijk
ASWH 90 jaar jubileum loterij: loten ook te koop in de ASWH kantine!
Parkeren op en rond het sportpark Schildman
Donderdagavond is clubavond!
De Wedstrijden: Het 2e uitgeschakeld voor de districtsbeker
Jesper van den Bosch 250 keer in ASWH 1
ASWH 2 uitgeschakeld in de beker
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Agenda
25 Jan ASWH - Noordwijk
01 Feb IJsselmeervogels - ASWH
08 Feb ASWH - GVVV
11 Feb ASWH - Halsteren
15 Feb De Treffers - ASWH
20 Feb ASWH - Congo United
29 Feb ASWH - Excelsior Maassluis
07 Mar Jong FC Volendam - ASWH
14 Mar ASWH - Jong Sparta Rotterdam
21 Mar Rijnsburgse Boys - ASWH
28 Mar ASWH - Koninklijke HFC
08 Apr Schoolvoetbal groep 7/8
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft