ASWH
Teamindeling JO8
Teamindeling JO8 seizoen 2018 - 2019 (Last update 25-3-2019)

Hieronder staan de teamindelingen JO8 voor seizoen 2018 - 2019 waarmee we de competitie zullen aanvangen.
Voor vragen of opmerkingen over de indelingen kunt terecht bij de coördinatoren of eventuele spel- of typefouten kunt u melden 
op dit email-adres.

 ASWH JO8 (Geb. 2011)  6-tegen-6
JO8-1 JO8-2 JO8-3 
 Anthony van de Laarschot  Rico van Wingerden  Jake Bosman
 Kian Freriks  Shurkran Ibirahim  Damian Tamez Perez
 Sam Keuker  Teun van Veen  Salaheddine Doubli
 Robin Middendorp  Levi de Graaf  Kyan Wielenga
 Vico Beerentemfel  Quinn Konijnenberg  Nick van der Steen
 Sara Cillari (V)  Janiek Zwarts  Finn Versendaal
 Kynan Stevense   Ryan van der Est  Thijs Heester 
     Can Yildirim
     
.

 ASWH JO8 (Geb. 2011)  6-tegen-6
JO8-4 JO8-5 JO8-6
 Bram Barendse  Boaz Meijer  Layla Valkenburg (V)
 Tijmen Scheurwater   Dean de Korte  Dinant Tournois
 Micha Ayal  Armin Baaij  Natan Kusters
 Kayden Turk  Bobby Konijnenburg  Liam Biezepol
 Raygemar Osepa  Dani Spruijt  Vince Willemstein
 Tygo Kerkhof  Kian van Ballegooijen  Zakaria Benmohammed
 Rushan Rushani  Mees Speelman  Niek Westrate
 Luka Koolmees  Xavi Lobrink  Thijs Adams
   Micha Vlasblom  Chad Stout
     


 ASWH JO8 (Geb. 2011)  6-tegen-6
JO8-7
   
 Erica Schaap (V)
   
 Stijn van Erk
   
 Xavi Vlaar
   
 Ismaël Guerrouj    
 Silver de Nobel    
 Tobias Bras    
 Keyaro Almeida    
 Jayden Mulbah    
 Daan van Driel    
     
.

 
Sponsoren

Transsafe logo kleiner
Geen advertenties gevonden
Geen advertenties gevonden
Belangrijkste nieuws & actualiteiten
Zaterdag derde helft met DJ Peter
Pupil van de week: Ruben da Luz Silva
ASWH kan in slotwedstrijd tegen SJC de periodetitel pakken
Donderdagavond is clubavond!
Zaterdag Super Saturday bij ASWH!
Lotte Bloemendal 24/05 te zien op NOS Jeugdjournaal
Uitnodiging aanvoerders / begeleiders seniorenteams
ASWH JO15-2 kampioen!
Twitter mee met ASWH
Om deze functie te kunnen zien, dient u cookies geaccepteerd te hebben.
Om dit alsnog te doen, klik hier.
Agenda
27 May Overleg JO8/JO9/JO10/JO11 (Sp...
28 May Overleg JO12/JO13 (Sponsorhom...
28 May Wedstrijden Old Stars
04 Jun Wedstrijden Old Stars
11 Jun Wedstrijden Old Stars
13 Jun Competitie wedstrijden darts
14 Jun Familieweekend
17 Jun Teamindeling JO9/JO10/JO11 (S...
18 Jun Teamindeling JO12/JO13 (Spons...
18 Jun Wedstrijden Old Stars
19 Jun Ouderavond nieuwe JO8 (Kantin...
25 Jun Slotavond Old Stars
Tmpgreen   Dartcompetitie
       
Adres:
v.v. ASWH
Sportpark Schildman
Reeweg 75b
3342 AA Hendrik-Ido-Ambacht

Meer contactinformatie

Concept: VillaDM     |     Realisatie: Lucrasoft