• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortVeld
    19 okt. 20:00RozenburgASWHFidus Cup
    20 okt. 19:30Rijsoord 6ASWH 9bekerveld 1
    23 okt. 08:30ASWH JO13-7Sliedrecht JO13-4regulierveld 3-ASWH
    23 okt. 08:30ASWH JO10-6Drechtstreek JO10-5regulier2A1
    23 okt. 08:30ASWH JO10-5Excelsior JO10-6Vriendschappelijk2A2
    23 okt. 08:30ASWH JO11-7Excelsior JO11-4Vriendschappelijk4B
    23 okt. 08:30ASWH JO11-3Excelsior JO11-3Vriendschappelijk4A
    23 okt. 08:30Excelsior JO11-1ASWH JO11-1Vriendschappelijk
    23 okt. 09:00Hardinxveld JO13-1ASWH JO13-1regulierveld 1
    23 okt. 09:30Unitas JO13-2ASWH JO13-2regulierveld 1
    23 okt. 09:45GJS JO13-2ASWH JO13-5regulierveld 2
    23 okt. 10:00ASWH JO13-3EBOH JO13-1regulierveld 2-ASWH
    23 okt. 10:00ASWH JO13-8Rijsoord JO13-4regulierveld 1-ASWH
    23 okt. 10:00ASWH JO15-4VV Papendrecht JO15-1bekerveld 3-ASWH
    23 okt. 10:00Oranje Wit MO13-1ASWH JO13-6regulierveld 5
    23 okt. 10:00Groot-Ammers JO15-2ASWH JO15-5regulierveld 2
    23 okt. 10:30ASWH MO17-1De Alblas MO17-1regulierveld 4-ASWH
    23 okt. 10:30Wieldrecht JO8-4ASWH JO8-5regulierveld 2
    23 okt. 12:00ASWH JO15-1RBC JO15-1regulierveld 1-ASWH
    23 okt. 12:00ASWH 4VVGZ 4regulierveld 3-ASWH
    23 okt. 12:00ASWH JO13-4Sliedrecht JO13-2regulierveld 2-ASWH
    23 okt. 12:00ASWH JO15-3GRC-14 JO15-1regulierveld 7-ASWH
    23 okt. 12:00Brielle, VV JO17-1ASWH JO17-1regulierveld 1
    23 okt. 12:00ZBC'97 4ASWH 7bekerveld 1-ZBC'97
    23 okt. 12:30ASWH 11Heerjansdam 35+1bekerveld 4-ASWH
    23 okt. 12:30Rijsoord JO17-1ASWH JO17-3bekerveld 1
    23 okt. 14:30Wieldrecht 3ASWH 2bekerveld 4
    23 okt. 15:00ASWH JO19-1Spijkenisse JO19-1regulierveld 1-ASWH
    23 okt. 15:00ASWH 5Sliedrecht 7bekerveld 2-ASWH
    23 okt. 15:00ASWH 8Groote Lindt 7bekerveld 3-ASWH
    26 okt. 20:00ASWHHeracles Almelobekerveld 1-ASWH
    30 okt. 08:30ASWH JO15-5Pelikaan JO15-3regulierveld 1-ASWH
    30 okt. 10:00ASWH JO13-1Wieldrecht JO13-1regulierveld 1-ASWH
    30 okt. 10:00ASWH JO15-7ST Almkerk/Altena JO15-2regulierveld 7-ASWH
    30 okt. 10:00ASWH MO15-1IFC MO15-1regulierveld 4-ASWH
    30 okt. 10:00ASWH JO17-3Sliedrecht JO17-2regulierveld 3-ASWH
    30 okt. 10:15Peursum MO17-1ASWH MO17-1regulierveld 1
    30 okt. 10:15Pelikaan JO17-1ASWH JO17-2regulierveld A-Pelikaan
    30 okt. 10:30Hardinxveld JO15-3ASWH JO15-4regulierveld 4
    30 okt. 10:30VVAC JO15-1ASWH JO15-3regulierveld 1
    30 okt. 10:30Kogelvangers MO13-1ASWH MO13-1regulierveld 1
    30 okt. 12:00ASWH JO15-1Pelikaan JO15-1regulierveld 1-ASWH
    30 okt. 12:00ASWH JO17-1Roosendaal JO17-1regulierveld 4-ASWH
    30 okt. 12:00VV Papendrecht 2ASWH 2regulierveld 2
    30 okt. 12:00Wilhelmina'26 JO19-1ASWH JO19-2regulierveld 2
    30 okt. 12:00WDS'19 JO15-1ASWH JO15-6regulierveld 2
    30 okt. 12:00Oliveo O23-1ASWH O23-1regulierveld 5-Oliveo (jo8-jo9-jo10)
    30 okt. 12:15VVGZ JO17-2ASWH JO17-4regulierveld 1
    30 okt. 12:30ASWH 6Pelikaan 8regulierveld 3-ASWH
    30 okt. 12:30ASWH 11Alblasserdam 4regulierveld 2-ASWH
    30 okt. 12:30Rijsoord JO15-2ASWH JO15-2regulierveld 1
    30 okt. 13:00Oranje Wit 13ASWH 8regulierveld 6
    30 okt. 14:30ASWH 7DFC 7regulierveld 3-ASWH
    30 okt. 14:30ScheveningenASWHregulierveld 1
    30 okt. 14:30RCD 2ASWH 5regulierveld 1-RCD
    30 okt. 14:30Sliedrecht 10ASWH 10regulierveld 3
    30 okt. 14:30Alblasserdam 6ASWH 9regulierveld 2-Alblasserdam
    30 okt. 15:00ASWH 3Heerjansdam 3regulierveld 1-ASWH
    30 okt. 15:00ASWH 4Drechtstreek 5regulierveld 2-ASWH
    3 nov. 19:30Achilles Veen JO15-2ASWH JO15-7regulierveld 3
    5 nov. 19:30ASWH VR1ST Vuren/Herovina VR1regulierveld 1
    5 nov. 20:00Tricht VR1ASWH VR1regulierveld 1
    5 nov. 20:30ASWH VR1SV Noordeloos VR1regulierveld 1
    5 nov. 21:30Beesd VR1ASWH VR1regulierveld 1
    6 nov. 08:30ASWH MO13-1Nieuw Lekkerland MO13-1regulierveld 9-ASWH
    6 nov. 08:30ASWH JO15-2Nieuw Lekkerland JO15-2regulierveld 7-ASWH
    6 nov. 09:00Dubbeldam JO15-2ASWH JO15-5regulierveld 6
    6 nov. 10:00ASWH JO15-4Groote Lindt JO15-2regulierveld 1-ASWH
    6 nov. 10:00ASWH JO17-2Unitas JO17-2regulierveld 2-ASWH
    6 nov. 10:00ASWH JO17-4Rijsoord JO17-2regulierveld 4-ASWH
    6 nov. 10:15ASWH JO15-3Dubbeldam JO15-1regulierveld 7-ASWH
    6 nov. 10:15Wieldrecht JO15-1ASWH JO15-1regulierveld 3
    6 nov. 10:30Hardinxveld JO17-2ASWH JO17-3regulierveld 3
    6 nov. 10:30Dubbeldam MO15-1ASWH MO15-1regulierveld 8
    6 nov. 12:00ASWH MO17-1Sleeuwijk MO17-1regulierveld 4-ASWH
    6 nov. 12:00ASWH O23-1SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-1regulierveld 1-ASWH
    6 nov. 12:00S.V. Den Hoorn JO17-1ASWH JO17-1regulierveld 1
    6 nov. 12:15ASWH JO15-6ASWH JO15-7regulierveld 7-ASWH
    6 nov. 12:30ASWH 2GRC-14 2regulierveld 2-ASWH
    6 nov. 12:30ASWH 8De Alblas 7regulierveld 3-ASWH
    6 nov. 14:30De Zwerver 3ASWH 3regulierveld 1
    6 nov. 14:30GSC/ODS 3ASWH 4regulierveld 2
    6 nov. 14:30Heerjansdam 4ASWH 6regulierveld 2
    6 nov. 15:00ASWHHHC Hardenbergregulierveld 1-ASWH
    6 nov. 15:00ASWH 5VVGZ 5regulierveld 2-ASWH
    6 nov. 15:00ASWH 9Heerjansdam 5regulierveld 3-ASWH
    6 nov. 15:00ASWH 10Drechtstreek 9regulierveld 4-ASWH
    6 nov. 15:00Pelikaan 9ASWH 7regulierveld B-Pelikaan
    6 nov. 16:15Unitas'30 JO19-1ASWH JO19-1regulierveld 1
    6 nov. 16:30Drechtstreek 8ASWH 11regulierveld 1
    10 nov. 19:00ASWH MO15-1Haaften MO15-1bekerveld 1-ASWH
    13 nov. 08:30ASWH JO15-2Drechtstreek JO15-2bekerveld 1-ASWH
    13 nov. 10:00ASWH JO15-4Virtus JO15-3regulierveld 7-ASWH
    13 nov. 10:30ASWH JO17-3DFC JO17-1regulierveld 3-ASWH
    13 nov. 10:30Sliedrecht JO19-1ASWH JO19-1Vriendschappelijk
    13 nov. 11:30GJS JO15-3ASWH JO15-6regulierveld 3
    13 nov. 11:30GJS JO17-1ASWH JO17-2regulierveld 1
    13 nov. 11:45RKTVC JO15-1ASWH JO15-1bekerveld 1
    13 nov. 12:00ASWH O23-1BVCB O23Vriendschappelijkveld 1-ASWH
    13 nov. 12:30Sliedrecht 3ASWH 3regulierveld 2